320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Heh Vaata postitust
    Minu arust see, et Chelsea välja langes väga paha uudis ManU ja Arsenali fännidele.
    vale vastus...
    ma olen lausa õnnejunnis hetkel, wesley sneijder manusse!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Heh Vaata postitust
      Minu arust see, et Chelsea välja langes väga paha uudis ManU ja Arsenali fännidele.
      kuna hakkavad siis täiega liigavõitu üritama?

      Kommentaar


        Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
        ai kurja, ma magasin need vist maha(panin streami liiga hilja tööle)
        TV6 pealt ei näidanud kahjuks. Ülekanne lõppes enne ära. Terry läks pärast lõpuvilet midagi kohtunikega seletama.

        Kommentaar


          Mourinho pani Ancelottile ära. Ei miskit muud. Päris nutused olime täna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Heh Vaata postitust
            Minu arust see, et Chelsea välja langes väga paha uudis ManU ja Arsenali fännidele.
            velts, sina?

            Kommentaar


              Fucking disgrace! Legendaarse kiilaka asemele astub nüüd bratwursti sööv lederhosen?
              Oh, sain südamelt ära, ma kohe ise nii rahul.
              P:S abramovitch võiks hakata nigeeriast soomukeid ostma. Läheks nagu legendaarsel ärimehel Samosenkol ja klubi oleks jälle selline pool-sümpaatne.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                  kuna hakkavad siis täiega liigavõitu üritama?
                  Jep, sel ajal kui ManU ja Arsenal madistavad CLis Chelsea valmistub liigaks rahulikult

                  Kommentaar


                    lol, vaadake Paulot selle flashil cool as a fucking cucumber!
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Liverpool - 5, Chelsea - 0 FAKT !
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ma päris ühele tüübile sitapotti pähe ei määriks, aga Anelkalt tõsiselt möku esitus. Ega ei saa ka kiidelda Joe Cole üle. Kohtuniku piir kaardi ja lihtsalt vile vahel oli täiesti tajumatu. Walterilt julm ragbi-stiilis tackle Drogbale kastis.. või siis ütleme, et tegi sõbrakalli, ning jäi märkamata. Samas kergem kehaandmine ja kollane välkus.

                        Selle hooaja tingimata halvim esitlus koduväljakul. Või siis oli Inter nii palju parem, et hakkad lihtsalt vigu otsima. Meistriteks me see aasta ei saa, aga Premieri võiks küll noppida.

                        //Edit: Mainiks veel ära selle, et kui midagi positiivset mängust leida siis minuarust oli see Turnbulli esitlus. See Eto'o värav oli jah nagu ta oli, aga kui paljud väravavahid suudaksid 1-1 olukorrale n.ö. "väravanäljase" Eto'o vastu midagi teha, mis nii täpselt ära sahistatud. Zhirkovi mäng vasakkaitsena oli ka üsna meeldiv. Eriti võimas spurt oli see kus ta Pandevi vabaks mängimise ära nullis.

                        Go OL!
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ergo2482 Vaata postitust
                          TV6 pealt ei näidanud kahjuks. Ülekanne lõppes enne ära. Terry läks pärast lõpuvilet midagi kohtunikega seletama.
                          Eks ta kohtunikku pedeks kutsus...tegelikult kutsus õhtuks enda juurde,Bridge`i naist suksutama...aga kui ausalt rääkida,siis mainis mitu pennalt andmata jäi,eriti kui Walter Samuel mehi kastis niitis ja kaisutas...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                            //Edit: Mainiks veel ära selle, et kui midagi positiivset mängust leida siis minuarust oli see Turnbulli esitlus. See Eto'o värav oli jah nagu ta oli, aga kui paljud väravavahid suudaksid 1-1 olukorrale n.ö. "väravanäljase" Eto'o vastu midagi teha, mis nii täpselt ära sahistatud. Zhirkovi mäng vasakkaitsena oli ka üsna meeldiv. Eriti võimas spurt oli see kus ta Pandevi vabaks mängimise ära nullis.
                            Mis kuradi positiivset. Täiest lamp ju. Midagi sitta ei keeranud aga positiivne see ka ei olnud tavaline mäng mingi väravavahi poolt ju. Polnud niiväga tööd ka. Turnbull ei käi siin foorumis enesekindlust kogumas, et sa peaksid sellist paska siin ajama.

                            Kommentaar


                              Mourinho tegi head tööd täna, ma ei saaks ennustada, et nad võidava täna, vaid olin peaaegu kindel, et saavad viiki. Olen väga õnnelik Milano Interi pärast, ja eriti tahaks äitah üelda EtoO-le, meie mees ta on!
                              1. UniBet £ 20
                              2. TrioBet € 50
                              3. Betdevice.com

                              Kommentaar


                                Mängu highlight cl'i *x*finaalidele kohane oli Drogba järjekordse eriti mölakliku teoga. Mnjah, statistika mõttes on jama, et chelsea välja kukkus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X