320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    huvitav, kas mängijal on vaja ramsey moodi jalg puruks lüüa, et pennal antaks? see maadlus, mida interi mängijad harrastasid on nüüd küll liiast.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      kui ei eksi, siis 2 korda tahtis Drogba vabalööki raami vajutada. 1 nendest läks suhteliselt napilt posti kõrvalt mööda, et nagu mismõttes?

      Kommentaar


        see drogba c.ronaldo jäljendamine on täitsa ajukas
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          tooks selle pikale veniva Ballacki jutu sujuvalt Interi teemast õigesse auku üle.

          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Ma nüüd ei ütleks, et mr Ballakut päris näha polnud. Üks maad mööda löök, mida vv poleks ära toonud läks napilt väravast mööda ja paar väga head söötu tuli ka.
          samas kui ta seal 60. minuti kandis välja vahetati, siis näitas ekraanil statsi ja mees oli selleks hetkeks teinud vaid 18 täpset söötu, seejuures protsent oli vist 72 vms. Seda siis mängus, kus Chelsea vajas väravat ja oleks idee poolest pidanud kogu selle aja suruma. Võrdluseks näiteks, et City vastu 80 minutiga 46/42, veebruarikuises võidumängus Arsenali vastu 36/32, isegi võõrsil Evertoni vastu vahetusest tuldud poole tunniga 23/18. Seega ütleks küll, et lülitati ikka päris kenasti mängust välja.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas z3ro Vaata postitust
            kui ei eksi, siis 2 korda tahtis Drogba vabalööki raami vajutada. 1 nendest läks suhteliselt napilt posti kõrvalt mööda, et nagu mismõttes?
            et nagu selles mõttes, et kui vv või kaitsja saab ükskõik millise kehaosa vahele ja pall kotti maanud on kõik õige. sa ei jaga seda jalgpalli eriti.

            Kommentaar


              See Elevandiluurannikumisiganesmaa ahv on ikka erakordselt sitt kaotaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                See Elevandiluurannikumisiganesmaa ahv on ikka erakordselt sitt kaotaja.
                See Elevandiluurannikumisiganesmaa ahv võiks minna Pooli laenule, harjuks ära kaotustega

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  et nagu selles mõttes, et kui vv või kaitsja saab ükskõik millise kehaosa vahele ja pall kotti maanud on kõik õige. sa ei jaga seda jalgpalli eriti.
                  ei lihtsalt see neku nagu lihtsalt ei saanud aru, mida see kohtunik seal käega vehib, ta läks seda ikka võrku panema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas debiil Vaata postitust
                    See Elevandiluurannikumisiganesmaa ahv on ikka erakordselt sitt kaotaja.


                    ütle mulle palun kust see punane tuli? ja kui aega üle jääb võrdle seda Saint Stevie viimaste vägitükkidega.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      no punane või mitte, aga ütle mulle palun, et see ei olnud tahtlik, kollast on see väärt raudselt ja teine kollane oli tal jub all ju. aff ikkagi

                      Kommentaar


                        Nyyd peaks v2hemalt suvel v2he verevahetust n2gema.

                        Aga UEFA v6iks endiselt oma munandeid lakkuda!

                        Kommentaar


                          See punane oli küll mingi eriti fail koht.
                          Motta tuleb hakkab Drogbale seal wrestlingut tegema ja siis ise lendab maha. Drogba seejärel hakkab kaitsete seljataha jooksma ja Motta jalg on ilusti ees. Näha on, et hakkas ise tänu sellele peale astumisele tasakaalu kaotama.
                          PES.PLANET

                          Kommentaar


                            egas midagi elu läheb edasi. drogba on idioot, võiks aafrikasse tagasi minna. niikuinii hakkab vanaks jääma


                            turnbull oli ainuke kes oma välja mängis. võib olla siis zhirkov ja kalou aga teised olid alla igasugust arvestust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Heku Vaata postitust
                              See punane oli küll mingi eriti fail koht.
                              Motta tuleb hakkab Drogbale seal wrestlingut tegema ja siis ise lendab maha. Drogba seejärel hakkab kaitsete seljataha jooksma ja Motta jalg on ilusti ees. Näha on, et hakkas ise tänu sellele peale astumisele tasakaalu kaotama.
                              Ära enam peale võta. Motta ripub küll kahe käega küljes aga selleasemel, et end pikali visata ja penalti nõuda, teeb Drogba korraliku "ipponi" ning seejärel astub selgelt ja tahtlikult jalapeale. Kindel punane.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                                nüüd tundub see cole hinnalipik 25 millionit ikka väga kõrge
                                Ashley ei ole Joe.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X