320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale eilset mängu on Terry kapitaano käepaela kandud 324s kohtumises sinisärkide eest, mis on ühtlasi klubi rekord koos legendaarse Ron "Chopper" Harrisega. Mõlemad täkud siis:

    Kommentaar


      Florent and the Machine. Flo on ilmselt üks parima löögitehnikaga mängijaid, keda ma näinud olen. Suudab imehästi oma lööki kontrollida, ükskõik mis asendist ei lööks. Aga samas, tegemist oli siiski Pompey'ga, kes andispeale kaotusseisu langemist lihtsalt jube palju ruumi Lampsile keskväljal - siis hakkas loomulikult ka mäng sujuma. Van Aanholti kohta pean sõnu sööma, teravam kui Zhirkov, vähese ajaga suutis 2 supertsenderdust anda.

      Hooaja koomiku auhind on hetkel Drogba käes.

      Kommentaar


        Mis ma ütlesin et Van Aanholt on päris hea

        Kommentaar




          Kommentaar


            Algselt postitas elevant Vaata postitust
            Hooaja koomiku auhind on hetkel Drogba käes.
            kullapritse!
            suudaks mees ka CLi pingelistes olukordades nii khuuliks jääda, oleks vimplit väärt.

            kutid - kõvatan teil veits - tõmbade suvel scouserite transa endale kui ta minna tahab?
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar




              varsti polegi enam kaitsjaid, kes võiksid katki minna :/

              Bosingwa Ivanovic Carvalho A.Cole

              sellise kaitseliiniga paneks nii mõnegi invalliidide turniiri kinni. Loodetavasti on millegi nimel veel mängida kui viimased kolm terveks saavad.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                Kas carvalho sai tõsiselt vigastada? väga ei näinud olin teiste asjade pahuksis.
                Striimisid hakkivat Parma-Milani ehk eelistasid 1-0 põskesaamist korralikule loputamisele?

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  kullapritse!
                  kutid - kõvatan teil veits - tõmbade suvel scouserite transa endale kui ta minna tahab?
                  Valik on suur, kellest räägime?
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    kullapritse!
                    suudaks mees ka CLi pingelistes olukordades nii khuuliks jääda, oleks vimplit väärt.

                    kutid - kõvatan teil veits - tõmbade suvel scouserite transa endale kui ta minna tahab?
                    Transa nagu Torres? Ta on küll ainuke scouseritest, keda näeks siniste vormis mängimas, kuid tema hind oleks tõenäoliselt liiga ulme ning mul on mõtteis palju muid tegelasi, kelle peale peaks raha ennem kulutama nagu: Aguerro, Hamsik, , Gourcuff, Silva, Dzagoev, Higuain, Van Der Vaart, Pato, Milner või Gabby. Saaks ühegi nendest mängijatest oma ridadesse võiks suvise akna heaks lugeda arvestades viimase kahe aasta üleminekuid. Põhi probleemiks ongi AM positsioon teemanti tipus, samas võiks tegelane ka ründaja positsiooni osata kui vaja.

                    Lisaks hetkelise vigastatute nimekirja kah: Essien, Bosingwa, A. Cole, Carvalho, Ivanovic, Zhirkov, Hilario, Belleti. Väiksed kõksud peaks olema Ballackil, Sturridgel ja Drogbal

                    Onu Roman

                    Kommentaar


                      malouda ei saa teemanti tipus hakkama?
                      ta nagu suht väga hea hetkel ju.
                      ei saa nuriseda küll

                      Kommentaar


                        Malouda parim positsioon on ikkagi üks kahest tiirlevast positsioonist Drogba taga. Saab hakkama ka vasakkaitses ja vasaku keskvälja mehena tavalises 3-mehelises liinis.

                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        Milner või Gabby.
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Bob hoia oma hobeseid....arvestades, et tulevikus on meil inglasi vaja rohkem, siis raudselt kaks parimat varianti. Gabby oleks drogsteri kõrval päris hea variant ning Milner on see hooaeg ikka väga kõvasti arenenud ja Villa üks põhi tegijaid. Pigista Estoni mune ja uuri, kui ei usu

                          Kommentaar


                            Mitte midagi muud ei saa öelda, kui et super performance. Tiimi nagu Aston Villat hävitada seitsme väravaga ütleb juba iseenesest mängu kohta kõik ära. Lampard, Zhirkov, Deco, Malouda olid peajagu kõigist üle. Ferreira, Mikel ja Anelka tegid ka üsna hea mängu, Joe Colelt taaskord kergem püttiläinud mäng.

                            Ootamatu seis, aga vääritult võetud. KTBFFH
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              MINDBLOWING!

                              Ma ei oodanud mitte midagi sellist, nagu täna 90+paari lisaminuti jooksul juhtus. Tiim oli täiesti super, mõndade vead tehti tasa täiesti super mänguga. Anelka rabas kui hull seal ees terve mängu aja. Kalou värava eeltöö oli lihtsalt super! Ma olen rabatud!
                              4 väravat Lampardit, sellist nalja nägi viimati vist Derby vastu paar hooaega tagasi.

                              Kommentaar




                                Ancelotti vaatas siis kuidas Scolari eelmine aasta Villa mängule lähenes ja see kord on isegi väravad näidata üleoleku eest.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X