320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alustame, kus eelmine hooaeg lõpetasime. See võit oli päris hea üllatus ikka. Enam-vähem kõik võimalused, mis tekkisid, löödi ära. Di Matteo tagasitulek oli päris nutune, sest tegelikult polnud nii suurt üleolekut, kui tulemusest arvata võiks. Ferreirat palun järgmine kord mitte kasutada ja nooremaid mehi pingile tuua rohkem.

    Kommentaar


      "There's only one Di Matteo"

      See oli kena hetk! Muidugi mäng oli täpselt sama kena kui eelmise hooaja viimane kus tulevärki ja väravaid oli igast klassist.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Ferreira on t6esti selline v2ga viimane h2da variant ehk WBA suguse satsi vastu piisav, aga tooge m6ni top 10sse v6itlev tiim ja tal on vesi ahjus.

        Soliidne yllatus t6esti, aga kui p2ris aus olla siis, m6ned tegelased on veel heast vormist kaugel [Ferreira, Alex, Anelka, Kalou, Ivanovic, Lamps(kohati oli hea)] elik see annab positiivset tunnet edaspidiseks.

        PS!Ma ennist olin oma ennustusel liiga tagasihoidlik: 6(kolli)*38(m2ngu)=228 v2ravat siis see hooaeg oodata

        Kommentaar


          Kommentaar


            Neymar ise olevat just öelnud, et soovib Santoses jätkata. Pele pidavat olema sama meelt

            Kommentaar


              Ma lugesin paar päeva tagasi, et Santose mehed pidid hoopis Fifasse Chelsea üle kaebama minema, kuna mängijaga on sebitud hoolimata klubi vastuolust.

              Kommentaar


                Minu mäletamist mööda on juba kolm suve räägitud, et kohe-kohe on mõni maailmaklassist ründaja Chelsea´ga liitumas. Eelmine hooaeg räägiti Patost, see hooaeg Agüerost ja Neymarist. Näikse küll nii, et ründeliin jääb jällegi samaks. Mis ei ole probleem, kuni Drogba on rivis. Teades aga seda, kui tihti Didier-poiss viimasel ajal vigastustega audis on, võib mingil hetkel jamaks minna. Kaks nädalat veel transfer-window aktiivne, niiet loodame, et ma eksin ja saame täiendust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                  Ferreira on t6esti selline v2ga viimane h2da variant ehk WBA suguse satsi vastu piisav, aga tooge m6ni top 10sse v6itlev tiim ja tal on vesi ahjus.
                  Ei mäleta eelmist hooaega ? Oma klubi toetajad võiksid vähemalt näha kui stabiiilselt Paulo mängib igakord kui teda vaja on ja ei vingu kui pingil istub või ntx CL-ist välja jäetakse.
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Paulo on täitsa korralik RB kuid kiirus on see mis tal väga puudulik on. Selletõttu tundubki ta üli nõrk kiiremate ääremängijate vastu.
                    PES.PLANET

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                      Ei mäleta eelmist hooaega ? Oma klubi toetajad võiksid vähemalt näha kui stabiiilselt Paulo mängib igakord kui teda vaja on ja ei vingu kui pingil istub või ntx CL-ist välja jäetakse.
                      Mäletame vist kõik seda "stabiilsust", mida sai Interi ja Chelsea Champions League ajal näha.

                      Kommentaar


                        Minu arust on Paulo sümpaatne. Meeskonnamängija, kes kunagi ei virise ning kui vaja mängida, siis teeb seda ka rahuldavalt. Aastas ta oma 10-20 mängu kokku ikka on saanud tavaliselt. Näeksin hea meelega teda ka edaspidi meie ridades. Oma suhtumisega heaks eeskujuks noortele ning samuti saab teda kasutada ka vasakkaitsjana.


                        Vahelduseks veel, et Ramires on saanud särgile number seitsme. Mees hakkas tänasest treenima ning juba Wigani vastu peaks olema meeskonnas.


                        Mäng WBA vastu meeldis mulle samuti. Ilma suuremat turmtuld välja panemata on 6-0 võit vägagi rahuldust tekitav. Kaitse oli soliidne ja ründes tegutseti samamoodi nagu eelmise hooaja lõpus. Materjali praegu on ning Carlo on praktiliselt kõik mängijad suutnud maksimumi lähedale viia. Või õigemini saabub see maksimum tema sõnade kohaselt nii 2 nädala pärast. Siis hoidke alt

                        Kommentaar


                          2010-08-16 @ Chelsea news



                          Chelsea are making a new bid for Stoke City goalkeeper Asmir Begovic.

                          The Daily Mail says Chelsea are considering a renewed bid for Stoke goalkeeper Begovic.

                          Manager Tony Pulis made it clear last week he has no desire to sell but Chelsea have been encouraged by the 23-year-old's desire to join them and will offer around £4.5m.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                            Mäletame vist kõik seda "stabiilsust", mida sai Interi ja Chelsea Champions League ajal näha.
                            mida sa jahud, teda ei registreeritud ju CL-i.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                              mida sa jahud, teda ei registreeritud ju CL-i.
                              Minu viga, vist ajasin mingi muu mänguga segamini.
                              Ferreira on sümpaatne mängija ja kindlasti kogenenud paremkaitsja. Siiski pole tema koht algkoosseisus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                                Minu viga, vist ajasin mingi muu mänguga segamini.
                                Ferreira on sümpaatne mängija ja kindlasti kogenenud paremkaitsja. Siiski pole tema koht algkoosseisus.
                                ega keegi ei promogi teda kui XI meest, aga temasuguseid mängijaid on lihtsalt vaja, sest 11 mängijaga ei jõua kuhugi.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X