320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olgu poisid. Hapukurgiaeg on ammu möödas. Keskenduks nüüd olemas olevate mängijate tegemistele ja jätaks kõmu sinnapaika. Ramires andis väikse intervjuu, kus mainis, et London väga meeldib ning ei suuda oodata juba laupäeva, kus ta ka eeldatavasti väikest rolli juba mängib.

    Kommentaar


      Tundub et Ramires jäi viimaseks leheks selle aasta raamatus, mis on minu arust hea. Pole rohkem vajagi. Jah, Neymar oleks võinud ka ju tulla aga meil on Sturridge ja Borini esialgu võtta. Laupäeval Potterite vastu võiks Benayoun alustada ja Ramires teise poole ära toksida
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Neymari ei kannata võrreldagi Sturridge'i ja Borininiga ju.
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Ma ei võrdlegi 1:1'le, ma lihtsalt räägin et pole mingit uut ründajat ju nii hädasti vaja kui endal juba olemas. + 2 transferit mis meelde tulevad, brasiillased nimelt, Robinho ja Anderson (ahjaa Elano ka), pole ju ükski nii kvaliteetset aega inglismaal nautinud. Äkki mingi needus lõuna-ameerika poistel peal

          Ramires ka brass ju : (
          ...samas Alex on ilusti hakkama saanud
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
            Ma ei võrdlegi 1:1'le, ma lihtsalt räägin et pole mingit uut ründajat ju nii hädasti vaja kui endal juba olemas. + 2 transferit mis meelde tulevad, brasiillased nimelt, Robinho ja Anderson (ahjaa Elano ka), pole ju ükski nii kvaliteetset aega inglismaal nautinud.
            Kaitsvama orientatsiooniga mängijad on ju üldiselt hakkama saanud. Ründavad mängijad, kes sambajalkale truuks jäänud, pole albionil mängitavast stiilist väga vaimustuses olnud.

            Kommentaar


              Mancienne aastaks Wolvesi laenule ja Mikel näeb päikseprillides ja ülikonnas välja nagu ta oleks mees Nigeeria meilipettuste taga.

              Kommentaar


                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                Mancienne aastaks Wolvesi laenule ja Mikel näeb päikseprillides ja ülikonnas välja nagu ta oleks mees Nigeeria meilipettuste taga.
                Mikel näeb jah suht jõle ja mitte kuigi usaldusväärne selles riietuses välja

                Kommentaar


                  Kas mina olen ainuke, kes kardab, et keskkaitses võib nüüd, kus Mancienne ka läinud on, hooaja keskel hapuks minna kui Terry/Alex peaks näiteks pikemaks ajaks vigastusega välja langema?

                  Kommentaar


                    Chelsea
                    Marseille
                    Spartak
                    Zilina


                    Mina jään rahule Didier saab vanade sõpradega kokku ja Moskva on ju ikka südamelähedane Zilina-st midagi eriti ei tea, aga kergelt neid võtta ei tasuks. Millal fikstuurid paika pannakse?

                    Kommentaar


                      Chelsea, Marseille, Spartak Moskva ning Žilina
                      Mis arvate?

                      Kommentaar


                        Drogba läheb koju ja saab Lužnikil veel korra õnne proovida. On seal CLi ajaks kunstmuruväljak?

                        Hea loos üldiselt. Spartak on veidi jama, aga ei saa kurta.

                        Kommentaar


                          Olen loosiga väga rahul. Venemaale sõit toimub õnneks soojemal ajal.


                          MSK Zilina away - Wednesday 15 September
                          Marseille home - Tuesday 28 September
                          Spartak Moscow away - Tuesday 19 October
                          Spartak Moscow home - Wednesday 3 November
                          Zilina home - Tuesday 23 November
                          Marseille away - Wednesday 8 December

                          Kommentaar


                            päris nice jah. mõni lihtsam playoff vastane ja finaal on soolas jälle
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              jälle ?.....
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                moskva finaali ei mäleta ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X