320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    Inglise liiga ongi ysna j6uline liiga...sesm6ttes ei midagi erilist. Ja minu arust on kohtunik ysna asjalik olnud.
    Ära enam peale võta.
    Ta on teinud ühe suure vea ja sellest piisab.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      MIKS Anelka sees on? MIKS Drogba sees on? MIKS Ferreira nii kaua sees oli? Draaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kui lolle otsuseid tehakse. Drogba tahab igast vennast läbi lüüa, Bruma alla 20 meetri sööte ei tee ja Ferreira .. noh jah

      Anelka ka ehe lammas täna..
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Bruma on kaitsjatest isegi parim olnud täna, villa teise värava juures pani natuke paska, aga mis sa ikka peale hakkad kui selja taga on 200kg puhast massi.

        Kommentaar


          Ohsa raisk milline lõpp!

          E: Pooldan viiki loomulikult.

          Kommentaar


            Kohtunik tegi kõik et te võidaks, aga kurat küll..
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              tra ma hakkan telliseid varsti sittuma, kohutav.. milline viis päev ära rikkuda jess!!

              Kommentaar


                salvestatud
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  kena mäng

                  Kommentaar


                    Mis kuradi kasu nendest väravatest on, kui kaitse on nagu šveitsi juust. Arvati, et 3-2 käes ning jäädi loorberitele perset laiaks istuma.

                    Kommentaar


                      Polnud esimene kord, kui meile niimoodi värav lüüakse 90+2.

                      Kommentaar


                        Võin sulle lubada, et kindlasti mitte ka viimane.

                        Kommentaar


                          LAMPARD ON TAGASI!!!!! Pöörasime nurga ja muu jura.


                          Essien ja Anelka on väga väga sitad.

                          Kommentaar


                            Ma just mõtlesin, et ''kurat päev on käes kus chelsea võtab lõpus quick fire double ja võidab'' ja siis nägin Albrightoni petet ja aegluubis lendavat crossi mis otseloomulikult leidis üles Clarki... jube masendav.. tervisele hakkab mõjuma.. Tiitel tiitliks.. peab olema reaalne, et hetke meeskond ei ole päris see millega tiitleid jahtida.. lõpetada top4 ja CLis minna maksimumile.. selle koosseisuga ei saa kolmel rindel rügada.. super mäng Lampardilt, Terrylt, Colelt.. täitsa ok Ramireselt ja Maloudalt.. ülejäänud tõmmaku uttu. Drogba ainult lesib ja surub vastasmängijate käsi.. hakkaku mängima raisk.. ründeliinile ei ole survet ka, sest kedagi teist ei ole neile asemele panna..masendavvvvv

                            Kommentaar


                              Essein rohkem lonkas keskväljal kui jooksis.. anyway nii te küll euroopasse ei pääse

                              Kommentaar


                                Kõige haigem ongi see, et sinna ründesse pole kedagi panna. Sturridge ja Kakuta on pingipoisid ja Kalou on ebastabiilne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X