320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuskilt kuulsin,et Ancelotti pidi juba West Hami juhtimise peale mõtlemapärast 2 pudelit veinion teine nii West Hami surnumatja koopia,must särk ja must lips ka puha olemas...

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      Mis Great Escape'i vastand on?
      uppumatu laev, nelja korstnaga.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Burksi hooaeg alaku! Sellist jama on rakse kommenteerida. Enam ei paku isegi Pooli h2vingud r66mu. Nagu eelpool mainitud, siis n6ustun, et peale Lampsi ja Ramirese oli ylej22nud meeskond yli sitt! Ja mul hakkab kah tasakesti Kaloust kopp ette saama....no ************* kui palju saab neid v6imalusi 2ra k2kkida.
        Algselt postitas elevant Vaata postitust
        Loodetavasti puhastavad Drogba ja Essien sel ajal noormängijate saapaid.
        justament!

        PS!samas sellise m2nguga saame Kopenhaageni poistelt kah korralikult hambass ning burkse j2tkub kauemakski

        Kommentaar


          hea, et ma seda sitta eile ei vaadanud. MASENDAV!!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            Reservid panid Spursile turpi 7-3. Eile 20 min mänginud Sturridge lajatas koguni 5 kolli. Josh mängis 90 min. Lootetavasti saab ka pühapäeval alustada. Ka Kakuta, Bruma ja PVA mängisid. Borini on vist finished article.

            Koosseis oli:
            -----------------------------------Hilario -----------------------------------


            Billy Clifford -----Daniel Mills Pappoe--------Jeffrey Bruma--------Patrick van Aanholt (c)



            ------------Jacopo Sala--------Josh McEachran------------Jacob Mellis



            Gokhan Tore--------------- Daniel Sturridge-------------------------Gael Kakuta




            Hilario (sub Ross Turnbull h-t)
            Billy Clifford (sub Conor Clifford 65)
            Daniel Mills Pappoe (sub Aziz Deen-Conteh h-t)
            Jeffrey Bruma (sub Nathaniel Chalobah h-t)
            Gokhan Tore (sub Milan Lalkovic 68)
            Daniel Sturridge (sub Adam Phillip 78)

            Kommentaar


              Pole paha neegripoiste kohta kelle pea pole kohe üldse kehaga proportsioonis.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Pole paha neegripoiste kohta kelle pea pole kohe üldse kehaga proportsioonis.
                Kellele sa viitad?

                Kommentaar


                  Bruma ja Kakata.
                  Lisaks veel Kalou. Teil neid ikka jagub.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Vot ma pole sellest aru saanud et miks Mellis first teami nimistusse ei võetud? Minu arust üks enim kiidetud noormees Academys?
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Spursi reservidel kolm endale lasta lüüa on päris sitt tegelt. Eriti Clifford-Pappoe-Bruma-PVA kaitseliiniga. Loodetavasti oli asi selles, et Josh pole kaitse ees mängiv Pirlo, nagu Carlo temast teha tahab, vaid #10 siiski. 7 väravat samas, thumbs up! Studge saab 3 mängu 5 päeva jooksul siis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                        Vot ma pole sellest aru saanud et miks Mellis first teami nimistusse ei võetud? Minu arust üks enim kiidetud noormees Academys?
                        No ta seal pingi otsa peal ikka vahest on olnud. Sai vist isegi Meistrite Liigas debüüdi kirja see aasta.

                        Kommentaar


                          Vot sellised nõudmised siis sellel vennal ... suht ajuvaba.

                          Kommentaar


                            minu arust jumala õige, kui aus olla siis vana chelsea oli mulle isegi sümpatiseeriv, hasselbainkid ja zolad ja... enne romani oli kõik poole armsam.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Muidu kena pilt, aga Wilkins on näost ikka väga paksuks läinud.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar



                                I miss u!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X