320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    same old chelsea.. kaitse sitt ja torrese debüüt oli pehmelt öeldes suur pettumus. luiz mängis 20 minutit ja oli tohutult enesekindel ning tasemel, tema üle on hea meel.

    inb4 shitstorm

    // kenny taktikaline "geniaalsus" e. eksperimenteerimine tasus ära vist, nulliti kõik ära ja hakati kaugelt peale lüpsma.. mõttetu üritus!

    Kommentaar


      Drog ja mikel täiesti tujutud hunnik sitta seal väljakul ... wingereid ple nu krt sealt keskelt 100 venna vahelt läbi murda on kyll väga võimalik. Ja ääre kaitsjate tsenderdused on 0 lähedased.

      Kommentaar


        Terve teie mäng oli shitt, aga meile sobib igati
        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

        Kommentaar


          Esimene poolaeg oli veel enamvähem okei, hoiti vähemalt 0, aga kui teine poolaeg täpselt samamoodi algas nagu esimene lõppes siis oli järeldus tehtud. Muidugi siis algas see suures hädas ründajate sisse toomine, aga ei päästnud see midagi. Ilma Luizita võinuks see skoor suurem olla.

          Kommentaar


            Huvitav, et Chelsea fännid Arsenali kombel nutma ei hakka pärast kaotatud punkte.

            E: Kus Sleepwankeri postitus kadus? Vajutasin õrnadele nuppudele?

            E2: Respekt Chelseale, oskate kaotust vastu võtta, erinevalt siis ...
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Huvitav, et Chelsea fännid Arsenali kombel nutma ei hakka pärast kaotatud punkte.
              [ot]
              Huvitav, et pärast aastaid foorumi annuaalse jobuedetabeli absoluutses tipus jätkub sul jõudu võtta üha uusi tippe.
              [/ot]

              Kommentaar


                Mäng oli üldse uimane. Liverpool selgelt parkis ennast, ootas kontrarünnakuid - ja õnnestus. Chelseal olid omad võimalused, ära ei kasutatud ja nii see läks. Lõug kõrgele ja ootame Fulhami mängu. Keegi meist ei tea mis täpselt valesti läks ja miks - on põhjus miks meie oleme siin foorumil ja teised mehed väljakul/väljaku ääres. Luizilt väga ilus debüüt. Torrese omal ei olnud ka midagi viga, see on loogiline et teda katetakse eriti hoolikalt. Liverpool tuli mängu üles köetuna ja oli arvata, et hingestatud ja kinnine mäng tuleb. Drogba oli loid, Mikel liiga toores, lühinägelik oma passidega. Suurema kärata jõuti pall tuua üle keskjoone ja siis toimus lämbumine. Keegi ei avane, keegi ei paku ennast. Tulemuseks ette laksimised, pealelöögid kaugelt. Liiga vara on teha otsuseid. Kahe penaltiolukorra taha ei hakka ma pugema, olid need nagu olid. Elame-näeme

                Kommentaar


                  Njah...kasutaks seda vana head v2ljendit, et munad olid mehed seekord j2lle koju j2tnud. No eks oma osa oli siin kindlasti Kenny suht hea taktika meite vastu, kus keskv2li pannakse lukku ja meil on mehed platsil suu pauku t2is. (City on meid juba kaks hooaega meid nii lypsnud ja tundub, et meil plaani selle vastu pole, mis on kurb). Torrese debyydist ma v2ga erutnud polnud ei ennem m2ngu(kahjuks ka peale m2ngu), kuid ega me teda yheks m2nguks ei ostnud....kyll ta hakkab lammutama.
                  Lisaks oli Ivanovic t2na kahtlaselt pask ning see koomusk, mis ta Cechiga poolaja l6pus korraldas v6is olla m2rk, et kutt tunneb Luizi saabumisega pinget. Ja t2nase 20 minuti p6hjal, mida Sideshow Bob n2itas, on tal ka p6hjust muretsemiseks. V2ga kalju kindel debyyt talt.
                  T6si on, et olid m6ned penalti olukorrad, mis j2eti meie kasuks vilistamata. V6ibolla oleks see m2ngutulemust meie kasuks p88ranud, kuid m2ngu siseselt oldi olukordade loomisel pussud. Nii valus, kui seda 8elda ka poleks, siis scouserid teenisid t2na v6itu rohkem.

                  Tiitlit ei tahaks ikka veel maha kanda, aga liigas edu saavutamine on liiga palju teiste tiimide eba6nne peale kantud.

                  Kommentaar


                    Tere. Kui siin on keegi, kes käis spordibaasis mängu vaatamas (liverpooli toetajad, sest ma olin ainus chelski vend seal lol), siiis GET A FUCKING SENSE OF HUMOUR. Ma saan aru,et tore võit tugeva konkurendi üle ja puha. Te mängisite paremini ja fair play, väärisite võitu. Aga TRAAAA iga kord kui fernando nägu näidati või chelsea mees kukkus, siis ei pea ju naerma purskuma eksju? That's just childish. Ja palju õnne duubli üle, tublid olete. Mina jõin õlut ja kibestumust pole. edaspidi läheb paremini.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Tere. Kui siin on keegi, kes käis spordibaasis mängu vaatamas (liverpooli toetajad, sest ma olin ainus chelski vend seal lol), siiis GET A FUCKING SENSE OF HUMOUR. Ma saan aru,et tore võit tugeva konkurendi üle ja puha. Te mängisite paremini ja fair play, väärisite võitu. Aga TRAAAA iga kord kui fernando nägu näidati või chelsea mees kukkus, siis ei pea ju naerma purskuma eksju? That's just childish. Ja palju õnne duubli üle, tublid olete. Mina jõin õlut ja kibestumust pole. edaspidi läheb paremini.
                      Mis sa siis ootasid? Aplaus ja ovatsioonid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Täitsa tore oli, või mis?
                        oli oli Teil on vedanud treeneriga - suurepärane taktik. Meie Carlol on selles suhtes veel arenguruumi kõvasti.

                        Kommentaar


                          Luizi mäng tõi rõõmupisara silma. Panin poisist pildi arvuti wallpaperiks oma erutumuse märgiks. Ajee
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Luiz kähku põhisse ja pole Chelseal häda midagi, mänguaega palju ei saanud aga näitas et oskused on tal olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Luiz kähku põhisse ja pole Chelseal häda midagi, mänguaega palju ei saanud aga näitas et oskused on tal olemas.
                              Et millega siis täpsemalt? Lõi kaks või kolm olukorda klaariks, andis kaks valesöötu ja...?
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Tõepoolest - tänane mäng tõestas seda, et Carlol on vaja välja mõelda uus ja täpne mänguskeem, kuidas meeskond ja "uued" võimalikult efektiivselt kokku mängima panna, nii et kõigil oleks omal positsioonil hea olla ja piisavalt rotate'ides keegi ennast kõrvalejäetuna ei tunneks. Kui nädalake tagasi räägiti, et "õu gaad kui lühike pink", siis nüüd oleme justkui miskit imelikul põhjusel tagasi faasis, kus igast punased saavad haukuda, et staarid pingil, vahi kui jube sats.
                                Mehed ei mänginud täna meeskonnana, vaid igaüks üritas ainult ennast näidata - suures hirmus Torrese või Luizile oma koha kaotamise ees, lisaks see meediapask, kus räägitakse, et suvel hakkame paljudele ust näitama, kes oma rolli välja ei mängi. Tulemust saite kõrtsus või kodus VSB irrelevantse kommentaari seltsis ise näha.
                                Ise paanikaks põhjust ei näe - Ancelotti on siiski hea taktik ja küll sats mängima saadakse.

                                P.S. Hämming oli suur, kui mingil hetkel Ferreirat varumeeste pingi juures püsti seismas nägin - õnneks pidi ta ainult tõlgirolli täitma

                                P.P.S. Branislav ja Cech leppigu parem kiiresti ära, kuna kõige vähem oleks seda vaja, kui Ivan Julm nüüd jonnima hakkaks, sisekliima perse keeraks ja just selle tõttu suvel lahkuma peaks (olgugi, et mingi karvane tunne ütleb mulle, et Ivan tehakse suvel rahaks.)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X