320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elevant Vaata postitust
    Mina nägin täna küll ainult karja jobusid platsil. Nagu teeks ületunnitööd kuskil vabrikus, vapse mingit pingutust ei olnud. Jah, professionaalne võõrsilmäng ja midaiganes paska võib ju ajada, aga kui antakse võimalus mängida ja oma väidetavalt kadunud eneskindlus leida, siis kurat mängige. Kõik need kümned suluseisud ja üldine tempo oli lihtsalt masendav. Lootsin Kopenhaagenilt väravaid juba.

    Essienilt natuke parem tegutsemine täna ja kui Torrese asemel raiskaks kõik need võimalused Kalou, siis oleks fännid ta selleks ajaks ära lintšinud.
    Ma arvan, et sa oled liiga harsh. Minu arvates töötasid kõik peale Malouda ja Torrese väga hästi ja liikumine oli paigas. Võrreldes laupäevaga polnud ka enam neid lihtsaid valesööte keskväljal. Tempo tempoks, tehti siiski ilma teist käiku sisse panemata kena tulemus võõrsil ning nüüd on kena nädal Manu mänguks valmistumiseks. Hurraa ütleks Anelkale, keskkaitjatele, Essienile ja Ramiresele.

    Kommentaar


      Mina mängu ei näinud. aga kuna see kotikute vastu oli ja rahvas ütleb,et mitte liiga hea, siis manu jaoks liigset enesekindlust ei tekita. MAnu on see hooaeg ka kinda useless olnud(oma fännide sõnul kas või) aga nad on tabeli liidrid ja seda peab respektima. mai kahtlegi,et sir alex suudab miskit välja mõelda, mis me keskvälja väga perse keerab. Ilmne tulemus on viik. Loodan parimat. Manu vast ei võida ( see on postitiivne mõtlemine juba) ( ja tõepoolest, mul pole aimugi, kui mitu õllet ma täna rüüpasin
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas elevant Vaata postitust

        Essienilt natuke parem tegutsemine täna ja kui Torrese asemel raiskaks kõik need võimalused Kalou, siis oleks fännid ta selleks ajaks ära lintšinud.
        Yks on kolm m2ngu m2nginud, teine viimased kolm hooaega k2kkinud :P

        Lisaks mainiks, et Ramires on end seal keskel ikka p2ris mugavalt sisse m2ssinud...rabab joosta nagu noor Essien ning m6ned ilusad vahelt l6iked! Andku kuuma edasi...

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Ma arvan, et sa oled liiga harsh. Minu arvates töötasid kõik peale Malouda ja Torrese väga hästi ja liikumine oli paigas. Võrreldes laupäevaga polnud ka enam neid lihtsaid valesööte keskväljal. Tempo tempoks, tehti siiski ilma teist käiku sisse panemata kena tulemus võõrsil ning nüüd on kena nädal Manu mänguks valmistumiseks. Hurraa ütleks Anelkale, keskkaitjatele, Essienile ja Ramiresele.
          Lisa veel Drogba, kes ei olnud väga huvitatud ja Bosingwa, kes ajab metsikult närvi lihtsalt mind. Kiirrünnak, ees kümneid meetreid tühja maad, aga ei, jääb seisma, isegi ei vaevu söötma edasi, vaid ootab, et Essien ise tuleks ta juurde ja võtaks selle palli ära. Korduvalt. Essien tõmbas ise samuti tempot päris korralikult alla (rääkimata Maloudast) ja Ramires, kes tegelikult oli tubli, võiks rohkem vastutust enda peale võtta ja palli küsida, sest teised ei viitsi. Okei, kui väga karm olin, siis Lampardilt Anelkale päris hea sööt jäi meelde, keskkaitsjad ja Cech olid ka kindlad. Premmis sellise mänguga igastahes punkte ei võidaks.

          Malouda peaks omale uuesti sibula pähe kasvatama ja Torres laama-soengu tagasi tooma. Äkki läheks paremini.

          Kommentaar


            Algselt postitas elevant Vaata postitust
            Lisa veel Drogba, kes ei olnud väga huvitatud ja Bosingwa, kes ajab metsikult närvi lihtsalt mind. Kiirrünnak, ees kümneid meetreid tühja maad, aga ei, jääb seisma, isegi ei vaevu söötma edasi, vaid ootab, et Essien ise tuleks ta juurde ja võtaks selle palli ära. Korduvalt. Essien tõmbas ise samuti tempot päris korralikult alla (rääkimata Maloudast) ja Ramires, kes tegelikult oli tubli, võiks rohkem vastutust enda peale võtta ja palli küsida, sest teised ei viitsi. Okei, kui väga karm olin, siis Lampardilt Anelkale päris hea sööt jäi meelde, keskkaitsjad ja Cech olid ka kindlad. Premmis sellise mänguga igastahes punkte ei võidaks.

            Malouda peaks omale uuesti sibula pähe kasvatama ja Torres laama-soengu tagasi tooma. Äkki läheks paremini.
            Drogba niimoodi jätkates mängib ilmselt oma viimast hooaega sinisärgis. Bosingwa pole jah oma parimal tasemel, samas tema kaitseks võib öelda, et tihtipeale ei olnud ka kastis kedagi, kelle peale seda palli võiks seal tsenderdada. Võrreldes Pauloga Evertoni vastu oli ikkagi seekord seal palju kindlam vend. Raske öelda, kes sellise mänguga saaks premmis hakkama. Fakt on see, et Kop ei teinud pooltki nii suurt survet kui Everton. Samas sa saad võita ainult meeskonda, kes sulle ette antakse (või kuidas see lause oligi). Fakt on see, et nüüd on meil kena nädal Torrese ja Luizi meeskonda sulandamiseks ja Carlol ka vähe aega oma parima meekonna välja selgitamiseks. Samal ajal on Manul 6 päeva sees 3 mängu ja kõik võõrsil. Mina olen igatahes suht positiivselt meelestatud tuleva nädala suhtes. Muidugi ei olnud tegu ideaalse mänguga, kuid andis kõva doonuse enesekindlust järgnevateks mängudeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
              Mõte sellest et Man City saaks meie eest CL koha oleks nagu noaga silma saamine.. kumbagi pole kogenud
              Kui sa veel märganud ei ole, siis ei ole Man City enam Chelsea ees, vaid nüüd on juba Tottenham.

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                Kui sa veel märganud ei ole, siis ei ole Man City enam Chelsea ees, vaid nüüd on juba Tottenham.
                Loe oma lause uuesti läbi.



                Kusjuures vaatasin järele jäänud premmi mänge meil, spursil ja cityl kuna ilmselt need kolm tiimi jagavad 3nda ja 4nda koha omavahel.

                Man City

                Fulham (H)
                Wigan (H)
                Chelsea (A)
                Sunderland(H)
                Liverpool (A)
                Tottenham (H)
                Blackburn (A)
                West Ham (H)
                Everton (A)
                Stoke (H)
                Bolton (A)


                Tottenham

                Wolverhampton (A)
                West Ham (H)
                Wigan (A)
                Stoke (H)
                Man City (A)
                Arsenal (H)
                West Brom (H)
                Chelsea (A)
                Blackpool (H)
                Liverpool (A)
                Birmingham (H)



                Chelsea

                Man Utd (H)
                Blackpool (A)
                Man City (H)
                Stoke (A)
                Wigan (H)
                West Brom (A)
                Birmingham(H)
                West Ham (H)
                Tottenham (H)
                Man Utd (A)
                Newcastle (H)
                Everton (A)

                Niimoodi vaadates tunduvad kõige raskemad mängud olevat City´l. Samas neil pole CL-i ja Euroopa liigas nad niikuinii täiskoosseisu ei mängita. Meie kasuks räägib see, et mõlema vastasega omavaheline mäng kodus. Spursi pluss on see, et neil viimane mäng kodus ja mõistliku vastase vastu. Kui praegu ennustama peaks, siis ütleks, et järgmine aasta esindab Inglismaad Meistrite Liigas täpselt sama koosseis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Niimoodi vaadates tunduvad kõige raskemad mängud olevat City´l. Samas neil pole CL-i ja Euroopa liigas nad niikuinii täiskoosseisu ei mängita. Meie kasuks räägib see, et mõlema vastasega omavaheline mäng kodus. Spursi pluss on see, et neil viimane mäng kodus ja mõistliku vastase vastu. Kui praegu ennustama peaks, siis ütleks, et järgmine aasta esindab Inglismaad Meistrite Liigas täpselt sama koosseis.

                  Meil on Stoke kodus teil voorsil. Molemal meeskonnal Everton voorsil ning West Ham, Spuds ja Wigan kodus

                  Omavaheline mäng Bridge´il ,aga te olete meilt juba kolm korda järjest peksa saanud :P


                  järele jääb:

                  Chelsea:

                  Man Utd (H)
                  Blackpool (A)
                  West Brom (A)
                  Birmingham(H)
                  Man Utd (A)
                  Newcastle (H)



                  Man City:

                  Fulham (H)
                  Sunderland(H)
                  Liverpool (A))
                  Blackburn (A)
                  Bolton (A)

                  Kust kohast järeldad, et meil on nüüd raskemad mängud järele jäänud? Suht vordne minu meelest. Lisaks on meil 4 punkti rohkem kuid teil on see eest üks mäng vähem mängitud, mis peaks olema mäng Unitedi vastu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Tahad midagi vahele panna, et City lopetab esinelikus?
                    Eeldusel,et seal aind üks meist lõpetab, täitsa võiks. a ma olen eriti kuradi vaene tudeng ja seega ei pane

                    a no läbi (natuke tumedamate) siniste prillide on momendil lissalt raske näha top 4-st väljas finisheerimist
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Ära nüüd väga südamesse võta. Lihtsalt minu nägemus asjast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Ära nüüd väga südamesse võta. Lihtsalt minu nägemus asjast.
                        Keegi pole midagi südamesse votnud. Chill :P

                        Kommentaar


                          Sellise mängupildiga manu vastu. Oeh. See mäng on ikka kole, isegi FC Copenhagen on aru saanud, mis mängu me mängime ja istus ilusti kaitses. Pani keskelt käigud kinni. Poleks Anelka oma võimalusi kasutanud oleks võind sealt kõike tulla. Võiduga muidugi rahul, aga manu vastu minna. Samas kindlasti mängijad võitlevad rohkem, kui sellise rivaali vastu minnakse.

                          Kommentaar


                            Õhupüssiga trenni? Jalgpalluritelt võib kõike oodata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Huvitav, mitu lasku staadionilt välja lendas enne sihtmärgi tabamist?

                              Kommentaar


                                "Cole is alleged to have shot the young male with his concealed weapon. When he realised that the male was wounded he attempted to alert the emergency services but was unable to reach his mobile phone...."
                                .....
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X