320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1 Petr Cech
    18 Jose Bosingwa
    2 Branislav Ivanovic
    26 John Terry (c)
    3 Ashley Cole
    7 Ramires
    12 John Mikel Obi
    8 Frank Lampard
    17 Yury Zhirkov
    39 Nicolas Anelka
    11 Didier Drogba
    Subs: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 5 Michael Essien, 46 Josh McEachran, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres.

    Torres pingil. Ausaltöeldes ei näe põhjust, miks ta peaks algkoosseisu kohta praegu väärt olema. Väljaarvatud tema hind. Ei saa aru, mis teda vaevab.

    Kommentaar


      Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
      1 Petr Cech
      18 Jose Bosingwa
      2 Branislav Ivanovic
      26 John Terry (c)
      3 Ashley Cole
      7 Ramires
      12 John Mikel Obi
      8 Frank Lampard
      17 Yury Zhirkov
      39 Nicolas Anelka
      11 Didier Drogba
      Subs: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 5 Michael Essien, 46 Josh McEachran, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres.

      Torres pingil. Ausaltöeldes ei näe põhjust, miks ta peaks algkoosseisu kohta praegu väärt olema. Väljaarvatud tema hind. Ei saa aru, mis teda vaevab.
      Äkki tema hind?
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Chelsea vist on konkreetselt kõige koledamat jalgpalli mängiv meeskond. Raiskasin 1,5h oma elust mingi jura peale.

        Kommentaar


          Ma arvan, et peale tänast mängu hööruks iga tiim rõõmuga käsi kokku kui saab Chelsea endale vastaseks.

          Kommentaar


            saab veel poolkõvamalt ühte mängu võtta? ei ole selles kohe isegi kindel..

            no kui ikka usse küljeauti pekstakse, siis ajab märatsema.

            Kommentaar


              Ma ei tea, kas maailmas leidub veel inimest, kes need mehed suudaks mängima panna. Pole veel näinud, et ükski meeskond nii lõdvalt läheks võtma.

              Kommentaar


                Emotsioonid mängu ajal: zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, tra Bosingwa lõpeta ära juba see 25m pealt vasakuga peale uhamine, zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

                Kommentaar


                  Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                  Ma arvan, et peale tänast mängu hööruks iga tiim rõõmuga käsi kokku kui saab Chelsea endale vastaseks.
                  Ehh 2-0 eduseis ja võõrsilt,arusaadav,et joosta kopse välja ja mängitakse pooletoobise jõuga
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                    Ma ei tea, kas maailmas leidub veel inimest, kes need mehed suudaks mängima panna. Pole veel näinud, et ükski meeskond nii lõdvalt läheks võtma.
                    Raske motiveerida kui sul 2-0 edu võõrsilt ees
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Normaalne ma lootsin, et Torres ikka ühe ära kobistab, aga nüüd on teada, et tema esimene Chelsea eest tuleb pühapäeval. Ancelotti ei väsitanud targalt taanlaste vastu oma meeskonda liiga palju on palju paremini valmis nädalalopuks....

                      Fuck this

                      Kommentaar


                        keda sa petad? te olete mitu aastat juba ploome lükand meile, no way sul nüüd enesekindlus maas on?

                        a seda,et mis süsteemis see loosimine käib? mul sõber pajatas mingit varianti, mis pani arvama,et kõige parem variant järgmisesse ringi jõudmise suhtes olekski united vastu saada (nodisrespect, mu enda tagasihoidlik arvamus, võrreldes barca või realiga nt). et mingit schalket või shakhtarit pole lootagi. see on valejutt vä?
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Kõiki peaks saama kõigiga kokku loosida.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Kutsuge mind hulluks, aga minu arvates oli täitsa ok mäng. Ära ei suudetud olukordi lüüa, aga pigem seda mitte teha täna kui pühapäeval.Samas Drogba mängis minu arvats täitsa korralikult, Zhirkov tegi mitu head läbisöötu ning ka Torres oli sisse tulles terav. Peale selle karistuslöögi polnud FCK-l midagi eriti ju. Nüüd peaks pühapäevaks ka füüsiline valmidus olema märksa parem kui city´l. Ehk õnnestub see ka tulemuseks vormistada

                            Kommentaar


                              hull.

                              Kommentaar


                                Borini on siis Brendanile lõuna-Wales´i appi läinud hooaja lõpuni Edu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X