320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    .... ja süüdistused kohtunike teemal alaku..

    Kommentaar


      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
      .... ja süüdistused kohtunike teemal alaku..
      Pole chelsea vänn. Aga Ramiresele tehti 100% viga. Manu võitu ei väärinud. Aga see on jalgpall kui vilistab munadeta kohtunik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
        .... ja süüdistused kohtunike teemal alaku..
        Ramirese vastu tehti penalti vääriline viga.
        Prantslased on sitad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Pole chelsea vänn. Aga Ramiresele tehti 100% viga. Manu võitu ei väärinud. Aga see on jalgpall kui vilistab munadeta kohtunik.
          Sina väärisid võit, MAN UTD tra mul on hea meel rsk
          "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Minu kaastunde avaldused, kohtunik kaotas viimaseks 5ks minutiks selgelt nägemise ja munad.
            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            .... ja süüdistused kohtunike teemal alaku..
            Hiljaks jäid keemik. Aga olgem ausad, selge pennal oli see ikka küll, +Torrese kollane oli ka...

            Kommentaar


              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
              .... ja süüdistused kohtunike teemal alaku..
              Nu kõik oli hea v.a ramireze olukord see oli penalt
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Noo kas tuleb järgmine eriti mööda perset CL hooaeg? Praegu tundub küll nii.
                Muidugi tuleb siit ka omad vitsad võtta - näiteks vahetused. Alles 70+ minutil tuua sisse esimesed kaks ning siis lõpus veel Obi Mikel koos Essieniga. Drogba puhul on kaheldav, äkki kartis Ancelotti et Drogba keeb üle ja võtab mingi lolli kaardi ning jääb puhkama järgmine nädal? Ei tea. Igatahes väga hästi mängis esimese poole lõpust 10kond minutit - kuni siis vahetuseni välja. Evra pani ikka mitu korda käpa maha.
                Essieni isegi kiidaks, jube kui tugev suudab ikka olla ja kolme-nelja punase vahelt välja tulla, pall endal rõõmsalt jala peal. Maloudat ka kirvepakule ei lajataks, samas ega tal kaua aega midagi suurt persse ka keerata polnud. Torresel hakkab vaikselt tulema, aga kastis päris ujuma pole vaja hakata. Saab ka muudmoodi oma sõiduvetesse tagasi.
                Eee, kes siis veel.. Lampard. 500 mängu, super.. 500. mäng aga kuidagi kesine. Peale selle üleperse väliskülje hellitust 45. minutil väga palju ei teinudki. Ashley, Ivan ja Terry olid täna üsna head, aga Bosingwa .. wtf, seriously.
                Ootame siis Wiganit nädalavahetusel ja siis targema peaga Traffordile puure kõlisema panema.
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  troolololol.. kas te nagu esimest poolaega ei mäleta vää?? mis siis toimus?? kes siis midagi vääris ?? johhaidi, munadeta kohtunik my )( .
                  see u in manchester suckaaz

                  Kommentaar


                    Ma polegi väitnud, et viga ei olnud... aga vile oli ülidselt hea.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EII Vaata postitust
                      Sina väärisid võit, MAN UTD tra mul on hea meel rsk
                      eesti keeles?

                      Kommentaar


                        Ma mäletan veel, kui CLi mängud pinget pakkusid. Olid head ajad. Viimased sellised mängud olid Hiddinki ajal Juve ja Liverpooli vastu. Kui Drogba ja Ivanovic panid hullu. Ja noh, see mäng norralasest kohtuniku vastu oli ka päris pinev ju. Nüüd on kuidagi emotsioonitu see värk. Et nagu teaks, mis juhtuma hakkab.

                        Taktikalise poole pealt Carlo pani päris pange ikka. Rooney tilbendaski kaitsjate ja poolkaitsjate vahel vabalt ringi ja Essien-Lampard ei suuda kahekesi kontrollida mitte midagi. Torres päris õnnetu jälle. Mis mõttega teda nii tähtsas mängus platsile panna vormi koguma. Plusspunktid Ancelottile muidugi Bosingwa-Mikel vahetuse eest. Essien paremkaitses on täitsa okei ja Mikeliga on pall vähemalt koguaeg meie käes. 442'de võitluses jääb meie süsteem lihtsalt alla, sest ründajad staatilised ja äärepoolikud kaitsele orienteeritud.

                        nimekiri mängijatest keda nädala pärast näha mängus ei taha: Bosingwa ja Torres. andke Kaloule võimalus.

                        Kommentaar


                          Te peaks nende lõpuminutitel antud penaltiotsustega juba ära harjunud olema. Kahtlane küll, et iga kord kui ma teie meeskonda lisaminutitel mängimas näen, siis need viled puhuvad alati vastase penaltikastis ja ainult ühele poole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Minu kaastunde avaldused, kohtunik kaotas viimaseks 5ks minutiks selgelt nägemise ja munad.
                            lööks duublisse.
                            kohtunik rikkus mängu lõpu ikka totaalselt ära. Chelsea ei väärinud kaotust. Evra vääris särgi värvi kaarti - karistusalas kahest jalast ja kehast ja peast ja igaltpoolt veel TAHTLIKULT Ramirez maha. Eks Old Traffordil tuleb siis noomitus teha
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                              .... ja süüdistused kohtunike teemal alaku..
                              Ei süüdista, sellel pole lihtsalt mingit mõtet. Mannetud olime... ei mingit tiimitööd... kuidagi väga hakitud on kogu see mäng... hakkab üle viskama juba see jama rsk.

                              Kommentaar


                                0-1 ei ole maailma lõpp aga siiski läheb raskeks. Viik oleks olnud võrdne. Kohtunik tegi väga hea partii kuni selle Ramirese juhtumini, aga see selleks. Ei saa aru kuidas Rooney jäetakse nii vabaks. ManU üks selge võimalus, üks värav. Chelseal 3-4 võimalust, aga ei löö midagi ära. Esimene poolaja lõpus oleks pidanud see sees olema - kõigepealt Torres mööda ja siis Lampardilt ebameeldiva nurga alt löök. Kahju. Bosingwa oli meeletult sitt, andke andeks. Essieni võiks liigamängus pingile jätta, Mikel tundub asjalikum. Vigastused on Essieni täiesti ära muutnud, ei ole enam sama mees. Drogba ikka ja jälle tahab triblada, aga no näed kurat ei oska, hale naljakalt kaotab palli ära ja siis laiutab käsi, man up. Lampardi 500. mäng oli kahvatu, ei jäänud silma. Ainukesed, keda ma kiidaks oleks A.Cole, kes ründes seekord palju ei aidanud, kuid kaitses oli kahe eest. John Terry ja Cech olid samuti tasemel. Ramirese kohta ei oska ka midagi halba öelda, mängib hingega. Serblane Ivanovic oli nagu alati kindel. Zhirkovilt ootaks paremat mängu, Malouda samuti ei midagi erilist aga paar kena tsenderdust. Meil puuduvad wingerid, kes tekitaks ruumi Lampardile ja kahele ründajale. Nii lihtne see ongi, kahjuks.
                                Esimene vaatlus on nähtud, loodame parimat. Isegi kui oleks 1-1 jäänud oleks vaja olnud Old Traffordil värav lüüa ja asi on tagasi alguses. Nädala pärast oleme targemad. Rio võiks vähe rahulikumalt võtta.

                                Nagu üleval mainiti , siis igatsen seda põnevust nagu oli Hiddinki aegadel, see 4-4 viik Stamfordil oli tase. Natuke väsitav ja frustreeriv on see suhtumine platsil, nn. "bad moment" kestab liiga kaua. Ma küll pooldan Carlo Ancelottit, kuid mingisuguseid muudatusi on vaja suvel - st. mängijate näol.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X