320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõsiselt kutid ,retsept teile ! Igasugune teine fännkond oleks selle kohtuniku vale otsuse taha pidama jäänud ,aga senimaani loetu on täiesti asjalik.Jah , potensiaalne penatli -1 oleks olnud õiglane.Kohtunik eksis ,aga samas ise te ka midagi märkimisväärset korda ei saatnud.Retsept!
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      tõsiselt kutid ,retsept teile ! Igasugune teine fännkond oleks selle kohtuniku vale otsuse taha pidama jäänud ,aga senimaani loetu on täiesti asjalik.Jah , potensiaalne penatli -1 oleks olnud õiglane.Kohtunik eksis ,aga samas ise te ka midagi märkimisväärset korda ei saatnud.Retsept!
      jutt pole minu arust nii väga penaltist, kuivõrd Evra punasest kaardist, mis oleks seisu väga huvitavaks teinud...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Tänast mängu näinuna, tundes kaasa chelsea fännidele, saan aru mis tunne oleks olnud kui Eesti-Serbia mängul oleks kohtunik lõpus teinud teistsuguse otsuse ... aru ma ei saa miks on CL-is 5 (!) kohtunikku. See töllmokk vahtis otsajoone peal ja ei näinud kuidas Ramiresi vastu tehti 200% penalti ... aga muidu oli hea mäng
        299195

        Kommentaar


          Algselt postitas Mataza Vaata postitust
          .....
          Prantslased on sitad.
          Ise sa oled sitt. Ära postita sellist idiootsust siia.

          Kommentaar


            Penalti oleksite pidanud saama. Evra oli selleks hetkeks juba oma pea ja ajud nii ära põrutanud, et ei suutnud enam keha paremini kontrollida, kui külge hüpata.

            Kommentaar


              penalt penaltiks. sitta sellest.

              ja sitta see manu värav ka.

              aga krt. need KÕIK asjad, mida ise ära ei löönud, need tegid siukese tunde täna, nagu barca vastu 2009 mängu järel oli. siis sai kohutnikku süüdistada, täna oli lissalt idiootsus. No disrespect võitjatele, aga minu eluaja kõige sitem manu tiim on vastas, ja mei suuda nende vastu ära lüüa. masendav. nukker suisa. vds on awesome, drogba not so much, torres veel vähem, aga kõige vähem idikatest manu fännid, kes iga mängupraagi peale plaksutavad. sry, muidu on pohhui, aga täna on masendav. jälle küsimus, kuidas mõnest inimesest tuleb h.m.m/vince, aga mõnest tulevad kutid, kes oma parima andsid ''50 miljonit!!! haha'' karjudes. pean silmas siis baaris olnud fänne. repekt manu fännile, kes minuga mängu vaatas ja inimeseks oskas jääda.

              aga pohhui, võitja saab andeks vast. ja meie hui väärime poolfinaali. head ööd
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                aga minu eluaja kõige sitem manu tiim on vastas, ja mei suuda nende vastu ära lüüa. masendav
                Ma ei taha uskuda, et sa noorem kui 12 oled

                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                aga kõige vähem idikatest manu fännid, kes iga mängupraagi peale plaksutavad.
                Seda tegime meie ka. Lihtsalt Manu eksis vist sööduga vaid paar korda, samas Bosingwa tegi seda iga teine kord.

                Üldiselt oli mäng nagu CL-is kombeks. Tekitasime tegelt. Isegi rohkem kui vastased. Aga ära ei löönud. Ja kohtunik ei tahtnud ka viigiväravat anda. Õnneks on veel teine mäng ees ja võrreldes teiste paaridega on siin kõik veel lahti. Õnne Manu toetajatele! Mängisite taktikaliselt õieti ning ka õnn soosis teid pisut täna. Vb isegi teenitult kui vaadata viimast kaht-kolme liigamängu. Jubedalt loodan, et Alex on terve ja vormis järgmine nädal. Bosingwa palun rahaks teha!!

                Kommentaar


                  Kas tõesti ei kõlavnud kuidagi seda 50 millist meest välja võtta, et pidi selle hetkeni aktiivseima mehe Drogba välja vahetama?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Kas tõesti ei kõlavnud kuidagi seda 50 millist meest välja võtta, et pidi selle hetkeni aktiivseima mehe Drogba välja vahetama?
                    väga hea point, ma ka aru ei saa. esimest korda nende meeste ühismängus ma olin actually selle poolt,et drogba jääks.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Minu arust jällegi töötas Torres märksa rohkem ja teda tundus rohkem kottivat, mis väljakul toimub!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Ma ei taha uskuda, et sa noorem kui 12 oled
                        nojah. viimane dekaad on nagu on ja 90ndatest eeldasin lissalt,et manu crushis kuidas tahtis ja enne 90ndaid mind ei olnud. seega parandan sõnastust, nii halb manu kui mina mäletan
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Aga ei lase veel pead norgu! Erinevalt Manu-st oleme meie näidanud, et suudame rohkem kui ühe värava võõrsil lüüa!

                          Kommentaar


                            nojah. eks järgmiseks nädalaks obv olen omadega valmis jälle. aga nagu öeldud, täna oli üks vähestest kordadest tõesti pea norgus
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Aga krt enim jääb kripeldama see, et absoluutselt kõik on öelnud, et see viga Ramiresele oli pennu. Oleks selline 60-50 olukord, ei kotiks eriti üldse. Eks selliseid juhtub ikka hooaja jooksul, aga miks just CL-i veerandfinaalis?

                              Kommentaar


                                eks need olukorrad jäävadki kripeldama... tuleb lihtsalt tõdeda et meil oli rohkem õnne..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X