320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poisid! See andmata pennu on karma võlg. Samamoodi nagu viimases omavahelises mängus ei oleks pidanud pennut andma, oleks selles mängus pidanud pennu andma. 0-1 või 1-1 olulist vahet ei ole. Oldil on vaja 1 ikka ära lüüa ja kõik hakkab nullist .
    Teine vaatus on alles ees. Me võitsime lahingu, kuid sõda alles käib.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Minu arust jällegi töötas Torres märksa rohkem ja teda tundus rohkem kottivat, mis väljakul toimub!
      Mis mängu Sina eile vaatasid? Roman Abramovich peaks selle poisi oma jahiga merele viima ja üksi tagasi tulema...
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        Ma arvan, et Drogba võeti välja, kuna oili näha et mees üle hakkab keema vaikselt. Kaoutus plus Drogba punane on kaks korda sitm varjant kui kaotus.

        Kommentaar


          andmata jäänud pennu ei ole veel värav.
          ja 0:1 pole seis kus midagi oleks otsustatud veel.

          vähemalt on kordusmängudes 1 mäng kus veel põnevust sees
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Ma leian, et see oli Torrese üks õnnestumaid mänge.. see et ta trahvikastis kukkus, polnud minu arvates sukeldumine.. proovige ise täiskiirusel palli katta ja siis veel tasakaalu hoida.. mina arvan, et lihtsalt kaotas tasakaalu.. Lisaks võttis VdS, kes on muide hiilgevormis, lihtsalt Torresele kirjutatud värava ära.. Torrese tegi ka palju tööd tagasi.. küll hakkab temalt tulema.. Aga Bosingwa rahaks ja tõsiselt.. kasvõi kopikateks.. Imestan ka, kuidas Lampardit on kohe mängus vähem näha, kui Essien on terve.. ja Ivanovic sai enam-vähem keskkaitses hakkama korduskohtumises ManU kartku!

            Kommentaar


              ma ei oleks samuti Torrese suunas nõnda kriitiline, sest ennekõike oli Rio tegutsemine arusaamatult hea ning kui sealt õnnestuski mööda pääseda, siis oli värav betooni valatud. Ning kõigele vaatamata püüdis Torres võimalusi leida, tekitada süstemaatiliselt, mitte lahmides.
              Drogba vahetus oli pigem õige, kuid ma pole kindel, kas musklite sisse toomine arukas tegu oli - välku ja pauku oli vaja, Kalou või Benayoun.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                see kuramuse andmata jäänud pennal võttis mul võimaluse kena sada jeuri tasku toppida. muidu oleks mul suhtkoht pohlad. aga natuke kurb on küll. sama kurb on ka see, et te muidu sakkisite ja ei kasutanud oma võimalusi ära ka ilma selle pendlata.
                vDs'i tõrjed olid ka muidugi teisest klassist.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                  Mis mängu Sina eile vaatasid?
                  Seda sama mängu ja staadionil kohapeal. Ja üks jooksis reaalselt iga palli järele ja hoidis kaitseid surve all, samal ajal kui Drogba enamasti lihtsalt loivas seal ja ärkas vaid paar korda mängu jooksul.

                  Kommentaar


                    Ise lootsin salamisi enne mängu, et saaks näha head jalgpalli ja et oleks selline mäng, pärast mida ei saaks kumbki pool vinguda kohtuniku üle, aga no päriselt nigga please! Torrese daiv ja vandersari venitamine olid mo meelest täiesti teenitud kollased, aga seda kuidas ferdinand Maloudale korkidega näkku lendas, ei olnud loomulikult mainimist väärtki. Ja tõsiselt - oskab keegi mulle rumalale seletada, et kui eelmine aasta vaese mehe champions league'is neid otsakohtunikke katsetati, siis miks neist päristurniiril mitte kottigi tolku pole? Tottenham-Milani mängus ei näinud need reisisaatjad karistusalas kätt (ma tõesti ei mäleta kelle oma) ja eilne viga Ramiresi vastu. Skysports näitas kenasti pärast mängu olukorra ära, näitas otsakohtuniku positsiooni antud olukorras ja tõmbas toredasti "laserid" selle mehe vaatealasse - hea highlight oli, mida praegu ei leia kusagilt paraku.

                    Aga olukord polegi nii hull, kui võiks olla. Mis valesti, see uuesti järgmisel nädalal.

                    Kommentaar


                      Kõik ManU fännid, kes tulevad karmast rääkima, võiks väheke reaalsusega tutvust uuesti teha.

                      ja see vend, kes eespool ütles, et tunne oli sama nagu Barca 08/09 kodus, siis sorri, aga tolle mänguga võrrelda eilset on lihtsalt kohatu. Tegelikult..Barca mänguga võrdlused on kohatud ükskõik, mis mängu puhul. Nothing compares.

                      Kommentaar


                        mis pennu? mis pennu? torres oleks pidanud väljakult lahkuma
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Kaslane! Kuigi tõele au andes toimus see peale seda Ramiresele tehtud viga.

                          Kommentaar


                            Huvitav on mõtiskleda selle üle, et kui Alex peaks saama Wigani vastu pingile, kas siis on teda kindlalt oodata Man U vastu, või kui teda pingil pole peab jälle Bosingwa-Ivan'iga minema? Sama teema Benayouniga. Benayoun pingil Wigani vastu = eeldatav alustaja Traffordil?
                            Eile jäi kõvasti vakka loovusest, mida tavaliselt toob meile Lampard, aga kuna ta oli üsna null tänu Carrickule võib isegi öelda, siis teine mees kes seda suudaks minu silmis oleks Benayoun.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Benayoun oli eile pingil , seega lootust on

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Seda sama mängu ja staadionil kohapeal. Ja üks jooksis reaalselt iga palli järele ja hoidis kaitseid surve all, samal ajal kui Drogba enamasti lihtsalt loivas seal ja ärkas vaid paar korda mängu jooksul.
                                Paneb vägisi arvama, et sa pead toda musta kutti Torreseks ja valget kutti Drogbaks.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X