320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvates ka Torres peale selle pealöögi ja kahe kondinõrkuse olukorra midagi ei teinud. Samas Drogba punnitas küll teisel poolajal kohati üksi. Aga noh ma vaatasin ka poole silmaga.

    Kommentaar


      Mulle on mulje jäänud, et Droga eriti ei salli nagu Torrest,

      Kommentaar


        Algselt postitas BlueOne Vaata postitust
        Mulle on mulje jäänud, et Droga eriti ei salli nagu Torrest,
        sama siin.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Torresele pole küll midagi ette heita ja Drogba vahetus oli õiglane, kuna ta tegi üsna palju tööd ja tegemist juba 33 aastase mehega. Kuigi mina tema tööga päris rahul pole, sest ma ei mäleta, et pärast pikka dribblingut ja jooksmist oleks ta ennast või kellegi teise löögile mänginud. Kokkuvõttes juhtus ikka see, et joosti kokku.
          Aga Stoke'ga 1-1 viigi peale veel selline kaotus otsa.. Üsna masendav. Ma isegi ei oska väljakult mitte kedagi esile tõsta, sest mulle isiklikult ei paistnud keegi nii silma, et teda kiitma peaks. Pean praegu rohkem silmas rünnet. Bosingwa üritab vägisi kiirusega kaitsjast läbi joosta ja isegi kui seda suudab annab sellise tsenderduse, et piinlik hakkab. Giggsi läbisaamine vahetult enne väravat oli jälle Bosingwa black. Lampard ja Essien mõlemad pole suutnud pärast vigastust oma kohta väljakul leida. Muidu tõi Essien palli alt üles, samas kui Lampard otsis kohta ja tekitas teravusi. Eilses mängus mõlemad küll üritasid, aga resultaati ei tulnud. Ja noh nii palju kui neid võimalusi meile anti ära ei suutnud lüüa.
          Nagu eespool mainitud siis 4-4-2 ei toimi nii nagu vaja, kuna meil puuduvad praegu wingerid. Oleks vaid Malouda vormis ja sinna paremale saaks nt Benayouni panna, ehk siis mängupilt paraneks.
          Ma ei oska Old Traffordilt mingit tulemust oodata, sest seda head hoogu olen oodanud juba selle aasta algusest saati, aga seda pole tulnud.

          Kommentaar


            noh. nüüd kui kõik ilusad edasisaamise variandid on aknast väljas, lähme fantaasiamaailma 2-1 võõrsil nii ulme polegi. (samas kaotus kodus oli ja booya!)

            tahaks loota,et Carlo saab vähemalt lepingu lõpuni teha.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Ärme nüüd alla ka anna. Ei ole midagi utoopilist lüüa üks värav ja asi algab uuesti. Isegi kui oleks 1-1 olnud, siis oleksime pidanud Old Traffordil skoorima. Pea püsti, lõug üles.



              Ja pean nõustuma, Torres oli eile parem kui Drogba. Kõige rohkem ajab Drogba juures närvi 2 asja: 1) tema triblamine, mis tihti lõppeb halenaljaka pallikaotusega 2) draama. Alatasa kukub, nägu mossis ja valmis vaidlema - sa oled suur mees, elad üle väikese puute. Torrese puhul võib öelda, et võimalused mida ta ära ei löö, ta siiski tekitab enamus ise. Keskvälja ja "wingerite" tugi on lähedal nullile.

              Kommentaar


                Tõsijutt! Tegelikult oleks 1-1 seisuga olukord ju sisuliselt sama. Värava peab lööma igatahes. Ja ei usu ka, et seal mingi suureskooriline viik tulla saaks.

                Kommentaar


                  Mulle jäi näiteks Drogba puhul meelde tema vahvad vikerkaare tuhvlid, mida ta esimesel poolajal kandis. Tea, kas ebausk käskis teiseks poolajaks ära vahetada jalatsid?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    You’re gutless, Ray tells Chelsea


                    Speaking on Al Jazeera Sport, Wilkins said: "Chelsea didn't deserve anything. Despite the penalty appeal, the correct result was Manchester United won and they deserved it.
                    "Chelsea can't be any worse in the return leg. They have to be better and they have to play with more life. There was no life. They were, and I hate to say it, gutless. I was very disappointed in them.

                    Kommentaar


                      nii kahju kui mul seda öelda ka poleks, on tal täielik õigus seda väita. tõesti polnud miskit ilus mängus.

                      Kommentaar


                        Ancelotti jutt Torresest. Song siis Chelseas nüüd.

                        The Italian manager also concedes he may drop Torres for the return leg against United next week.

                        "I have to choose the best line-up," he said. "There’s a lot of competition in front and anything can happen. Fernando might not start against United, of course. I have to choose the players, not comparing the players with the money the club paid for them. I have to choose the line-up looking at the training session, the condition of the players and the spirit. Fernando knows this very well."

                        Upon being asked whether he would consider Abramovich’s reaction before dropping Torres the Italian said: "No, I never thought that. Roman’s so intelligent he’d never ask me to do this.

                        "Obviously I don’t know what he [Torres] really feels inside, but outside he’s relaxed, confident and likes to have fun in training," he said. "He’s doing everything he can to score so we have to be patient with him. Everyone at this club believes in his quality."

                        The manager also revealed that he has a fully fit squad to face Wigan on Saturday, and Alex Song could make a come-back although will start on the bench.

                        "Alex is okay, he is fit. He doesn't start tomorrow but he will be involved on the bench. So I hope we can give him 30 to 35 minutes just to test his condition.
                        Professionaalselt vutilehelt Goal http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...i-benayoun-can

                        Kommentaar


                          Ma ei tea kui homme Wigani vastu võitu ei tule...

                          Kommentaar


                            Tuleb! olge natukene positiivsemad, Benayoun on tagasi, kõik saab ainult ülesmäge minna. Wigan on teoorias parim vastane "kelle peal" enesekindlust kasvatada enne teisipäevast korduskohtumist CLis

                            Kommentaar


                              Chelsea - Wigan mäng hakkab Eesti aja järgi kell 17.00 ?

                              Kommentaar


                                Cech, Ivanovic, Cole, Luiz, Ferreira, Ramires, Lampard, Mikel, Malouda, Drogba, Anelka

                                Subs: Turnbull, Alex, Essien, Benayoun, Zhirkov, Torres, Kalou

                                Kommentaar

                                Working...
                                X