320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käi perse Anelka, et sa ei näe kõige ilmselgemat söötu Giggsile, mis oli juba mitmeid sekundeid tulemas. Et sa liigud terve mäng sama kiiresti kui tavainimene pühapäeva hommikul. Et isegi van der Sari võtab sult taklamisega palli. Käi perse Carlo, et sa ei taibanud Anelkat varem välja võtta ja lähed eksperimenteerima mingi jõulupuu-formatsiooniga, kus ei Lampard ega Anelka tea, mida kaitsefaasis teha. Et sa Benayouni sisse ei toonud. Et kogu elu sellest tiimist on välja imetud. Käige perse ründajad, et te ei taipa Ferdinandi ette võtta, kuigi tüüp oli ilmselgelt vigane. Et teist peajagu lühemad hernes ja Rooney võidavad ees peapalle nagu trennis, aga teie ühtegi kätte ei saa. Käi perse Kalou, et sa värske mehena jooksed umbes-täpselt poole tunniga 200 meetrit. Õpi Chicharitolt. Käige kogu meeskond peale Lampardi ja Ashley perse, et te ei viitsi absoluutselt mingisugust pressingut kaotusseisus teha. Lampard omakorda saada Carlo veelkord perse, et ta ei julge sind välja võtta, kui sa mängutempoga ei jõua kaasas püsida. Käige kõik peale Ramirese perse, et te ei suuda kiirelt rünnakule minna. End of the season rant over.

    PS: Käi perse Nani, et selline vingats oled.

    PPS: Malouda oli hea. Kohe väga hea. Samamoodi Giggs ja Rooney. Parem meeskond võitis.

    Kommentaar


      Mingi analyysi peale pole m6tet kyll aega raisata. Puhas PASK! M2ng, mis tuleb kiirelt unustada!

      Mis edasi? Kas m6ningatele vanuritele suled sappa v6i varajasele puhkusele saata! Hooaeg minu jaoks surnud

      Kommentaar


        veel üks hooaeg euroopa karikata naljavennad, tehakse gerrardi üle nalja kuidas too võinuks chelskiga liiga võita, samal ajal kui terry ja lamps pole ikka saanud seda suurt enda pea kohale tõsta. WHERE'S YOUR EUROPEAN CUPS?
        Algselt postitas fitti
        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

        Kommentaar


          Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
          veel üks hooaeg euroopa karikata naljavennad, tehakse gerrardi üle nalja kuidas too võinuks chelskiga liiga võita, samal ajal kui terry ja lamps pole ikka saanud seda suurt enda pea kohale tõsta. WHERE'S YOUR EUROPEAN CUPS?
          Mitte, et see mind väga huvitavaks, aga kus on WBA karikad? :O

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            Mitte, et see mind väga huvitavaks, aga kus on WBA karikad? :O
            http://en.wikipedia.org/wiki/West_Br...Albion#Honours
            Algselt postitas fitti
            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ideaalne lahendus, United ilmselt finaalis ja peavad end kahe võistluse vahele jagama. Tänud.
              Tõsiselt hea, et Arsenalil seda muret pole, onju. Aga tõsiselt, üks lisamäng nädalas olukorras, kus põhiline mängude kuhjumisperiood juba seljataga. Seda meeskonnaga, mille mängijatel ega treeneritel pole antud situatsiooniks varasemat kogemust ega mängijatevalikut. Kõhkõh. Ma millegipärast arvan, et nendele jorssidele on see just lisamotivataatoriks. 3 trofeed käeulatuses vs viimanegi õlekõrs.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Ei ole midagi öelda Chelsea kaitseks. Võitis parem meeskond. Tagant järgi võib öelda, et isegi hea et Parki värav tuli, muidu vähemalt mõttes kiruks kohtunikku selle andmata penalti eest. See aasta lõppes teekond selliselt, mis teha. Chelsea ei mänginud halvasti, eriti 30 esimest minutit olid väga head aga possession ei võrdu värav, seega midagi on puudu. Minu silmis on selleks wingerid. Malouda ja Anelka aeg on möödas, vähemalt Chelseas. Sellises vormis Lampard võiks panna rotationisse ja mängitada nagu Scholesi/Giggsi. Drogbalt väga hea esitus täna, kiidaks veel Ramirest, Ivanovici, JT, Ashley Cole, Cech. Kuid jalgpall on 11 mängijaga mäng.

                Tõsiselt loodan, et Ancelotti jääb, mina tema kraesse seda hooaega ei keera, vaataks pigem mängijate poole. Loodame, et Abramovich emotsiooni pealt ei tegutse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Tõsiselt hea, et Arsenalil seda muret pole, onju. Aga tõsiselt, üks lisamäng nädalas olukorras, kus põhiline mängude kuhjumisperiood juba seljataga. Seda meeskonnaga, mille mängijatel ega treeneritel pole antud situatsiooniks varasemat kogemust ega mängijatevalikut. Kõhkõh. Ma millegipärast arvan, et nendele jorssidele on see just lisamotivataatoriks. 3 trofeed käeulatuses vs viimanegi õlekõrs.
                  Heh, ära nüüd nii tõsiselt ka võta, eks ta olegi viimane lootusekõrs. Aga point oli rohkem selles, et ükspuha kumb siit edasi ja finaali läheb kaotab seal teiseltpoolt tulevale (arvatavasti-loodetavasti). Loomulikult ma olin natukene rohkem Chelsea poolt selles paaris, aga samas tulebki midagigi positiivset nüüd leida selles, et sinised ei suutnud punaseid kohe välja peksta.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Carlo kaela küll väga midagi ajada ei saa. Õige valik Torres´e alustamisel. Drogba poleks niikuinii 90 min vastu pidanud ja sellise tempoga mänginud. Malouda oli üllatavalt hea täna. Alex tundus veel pisut rabe, aga küll ta ajapikku vormi kogub. Kahju, et see punane tuli. Nani suutis kaasmaalase ära petta. Aga lõpuks ei olnud väga millegi üle vinguda ka. Vastas oli lihtsalt parem meeskond täna. Nüüd peab kogu kahurväe liigas teise koha võtmise peale suunama. Pikemas perspektiivis rääkides ootan isiklikult suvel paari venna lahkumist ja mõne noore edutamist. Mingit artiklit lugedes, käis läbi, et ka meil see oht sinna joone alla jääda on, nii et ei taha uskuda, et mingisugused £30 millised mehed sisse voolama hakkavad. Aga eks seda kannata ka suvel spekuleerida. Hooaega ju veel pisut mängida ja kohti küll veel, mille eest võidelda

                      Kommentaar


                        Jah Nani dramatiseeris kergelt üle Ramirese teise kollase juures, aga viga oli.Ramiresel polnud mingit võimalust pallini jõuda, läks lihtsalt läbi Nani.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Aga äkki oleks Drogba hoopis mängu algul suutnud selle värava lüüa? Kes teab kuidas siis mäng oleks kulgenud. Aga aitab küll tal seal uduses Londonis konutamisest. Võiks juba ükskord koju ära tulla, meil pole peale Niangi lahkumist korralikku väravatemasinat :P

                          Kommentaar


                            nonii. ma just rõõmustasin, kui chelsea viigistas. läksin endale õllet valama, ja tuli sõber teatega,et manu lõi 2-1. päris valus oli, ausalt öelda

                            jällegi, manu on nii halb kui ta veel minu mäletamist mööda on olnud. aga. ma ei hakka paska ajama. täiesti ilmselgelt oldi meist paremad. palju õnne manule, kahju,et te mitte sittagi finaalis ei saavuta (sest erinevalt chelseast jose mourinho või barca oskavad teid väga haledalt laiali võtta). seega palju õnne manule cl-i teise koha puhul, see on väga valus, aga maksimum. ja meie oleme fakin feilblog
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Masendav... Rooney jalutas kastis ringi ja vahepeal oli manu'l ikka selliseid olukordi, et pidi hinge kinni hoidma. 3 neist lõid ära ka.

                              Kommentaar


                                kohtunik oli teist värvi aga samas riigist
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X