320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga kena mäng. Mõtlesin, et kirjutan pikemalt aga siis kordaksin elevanti - kena kirjutis sinult.

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      Kalou värav ja Malouda assist välja arvata oli same old. Malouda võtab rünnakutel tempo maha ja Kaloul jookseb kastis mõistus kokku. Drogbalt tubli mäng, võitles ja oli väravale suunatud. Mikeli-pooldaja nagu ma olen, ei saa mainimata jätta, et kui tema on mängus, siis on mängu üle kontroll olemas alati. Benayounilt ilus cameo ja Torres võiks suluseisureeglit meelde tuletada. Lõpus läks juba päris naljakaks vaadates, kuidas iga pall üritati Torresele suunata. Võib tulevikus heaks relvaks saada. Vastased teavad, et üritame Torresele esimest väravat kirja saada ja võtavad teda hoolega, jättes teised vennad vabaks . Ashley'lt ka üle pika aja väga hea mäng. Ma arvan, et Mikeli platsilolek annab talle kõvasti vabadust ja enesekindlust ette tõusta ja palli saades ka midagi huvitavamat teha, kui tagasi sööta. Samas peab tunnistama, et Carson on kloun meie vastu mängides ja tegemist oli kõigest West Bromiga.
      Mina Malouda ja Kalou suhtes nii kriitiline poleks. Maitse asi muidugi. Polegi Malouda´lt selle aastanumbri sees nii ok mängu näinud. Muidugi jõuame tagasi faktini, et kõigest WBA. Samas kui läheneda nurga alt, et seal samas sai Liverpool tappa ja Arsenal pääses vaevu viigiga, siis võib üldiselt rahule jääda. Mikeli koha pealt ka nõustun. Suudab palli hoida. Pigem tundus täna, et nad mängisid Essieniga koos pisut allpool ning kontrollisid keskvälja. Nii et natuke feimi annan ka Essienile. See lubas Lampsil ka teha paar tavapärast jooksu kasti ning üks tõi ka edu. Drogba on vist vormi leidmas. Terroriseeris neid vaeseid WBA kaitsjaid nii kuis jaksas. Küll see Torres ka kunagi lööma hakkab. Niikaua kui meeskond võidab, ei koti mind absoluutselt kes sinna tabloole oma nime kirja saab. Nüüd ees kaks kodumängu Brummi siniste ja Wet Spamiga. Teine koht pole kaugel nii et seal võiks 6 punkti tulla küll. Arsenalil ka kaks järgmist parajad pähklid ning üldiseltki vaat et kõige raskem sissejooks. ManU ka oma momentumile tänase mänguga head ei teinud nii et ehk suudavad Dzjoordid neile teisipäeval vastu hakata.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        ManU ka oma momentumile tänase mänguga head ei teinud nii et ehk suudavad Dzjoordid neile teisipäeval vastu hakata.
        Imetlen su optimismi.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Imetlen su optimismi.
          No minetea....Newcastle terve hooaeg puhunud kuuma ja külma vaheldumisi.

          Kommentaar


            Ma ei pidanud konkreetset mängu silmas, vaid seda, millele öelduga vihjasid.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Polegi Malouda´lt selle aastanumbri sees nii ok mängu näinud
              Mulle meeldis ta viimases Unitedi vastu mängus, kus julges paar retke karistusalla teha ja ei tõmmanud palli alati tagasi, kui vastane lähedale jõudis. Võibolla paistis ülejäänute sita mängu juures lihtsalt silma. Aga täna oli päris mitu korda jälle, just teisel poolajal, kus suurepärane võimalus kiirrünnakuks, aga tema söödud liiguvad, nagu ragbit mängiks.

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Ma ei pidanud konkreetset mängu silmas, vaid seda, millele öelduga vihjasid.
                Usun niikaua, kuni asi on matemaatiliselt võimatu. Pea norgu laskmine ja valge lipu lehvitamine pole mul loomuses eriti.

                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                Mulle meeldis ta viimases Unitedi vastu mängus, kus julges paar retke karistusalla teha ja ei tõmmanud palli alati tagasi, kui vastane lähedale jõudis. Võibolla paistis ülejäänute sita mängu juures lihtsalt silma. Aga täna oli päris mitu korda jälle, just teisel poolajal, kus suurepärane võimalus kiirrünnakuks, aga tema söödud liiguvad, nagu ragbit mängiks.
                Teine poolaeg tõesti vajus veidi ära, kuid esimesel oli see-eest väga korralik. Tekitaks koos Cole´ga ääres parajalt pahandusi. Eks peab lootma, et suudab, nagu tavaliselt, hooaja lõpus vormi koguda.

                Kommentaar


                  Homse mängu suhtes siis niipalju, et Alex ja Ramires jäävad taas eemale ning tagasi on neid oodata järgmise nädalavahetuse madinaks spudsidega. Ivan-i osalemine on kahtluse all nii et paremkaitses saab ilmselt näha üht portugallast. Muu koha pealt pidi kõik korras olema. Mikel vääriks eelmise mängu põhjal ilmselt kohta algkoosseisus, kuid eks ole näha. Yossi ja Yuri võiks täitsa alustada homme kuna laupäeval ka tulemas päris korralik lahing ilmselt.

                  Kommentaar


                    Homse mängu suhtes siis niipalju, et Alex ja Ramires jäävad taas eemale ning tagasi on neid oodata järgmise nädalavahetuse madinaks spudsidega. Ivan-i osalemine on kahtluse all nii et paremkaitses saab ilmselt näha üht portugallast. Muu koha pealt pidi kõik korras olema. Mikel vääriks eelmise mängu põhjal ilmselt kohta algkoosseisus, kuid eks ole näha. Yossi ja Yuri võiks täitsa alustada homme kuna laupäeval ka tulemas päris korralik lahing ilmselt.

                    EDIT: Aga ilmselt jookseb väljakule siiski suures osa sama meeskond mis WBA vastu.

                    Algselt postitas Carlo Vaata postitust
                    'It is very difficult to change the team that played so well against West Brom, not just the result or the performance but they had a very good reaction,' he said. 'It was a good opportunity to show their character and they did very well against West Bromwich.

                    Kommentaar


                      Kuidas ta julges?

                      Samal ajal lösutab King enamus hooajast diivani peal ja laseb peeru.


                      Õhtul aga hea võimalus liidritele järgi võtta ja soodsate tulemuste korral ka teiseks tõusta.

                      Kommentaar


                        Tuleb ettevaatlik olla täna, aga loodan, et näidatakse samasugust karakterit nagu WBA vastu. Sellisel juhul ei muretse. Ma loodan, et täna saavad Zhirkov ja Benayoun oma võimaluse.

                        Kommentaar


                          Cech, Cole, Luiz, Ferreira, Terry, Essien, Lampard, Mikel, Malouda, Drogba, Kalou

                          Subs: Turnbull, Ivanovic, Bertrand, Benayoun, Zhirkov, Torres, Anelka

                          Kommentaar


                            Bertrand tuli sisse ja paar minutit hiljem andis assisti Malouda väravale.

                            Kommentaar


                              Milleks teile Torres kui olemas on Malouda?
                              See on ikka soonele saanud...
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Teine koht

                                Peale Cole vahetust kadus vasaku ääre dominatsioon ära, kuid siiski suutis Bertrand oma debüüdil assisti kirja saada, kena ka veel. Kui Kalou ja Malouda välja võeti, siis mäng natuke rauges, võibolla hoitakse ennast West Hami jaoks, kes teab. Kena võit, meeltmööda tulemused. Tiitel on ebareaalne, kuid kõik on võimalik. Otsustavaks saavad Arsenal-ManU ja ManU-Chelsea mängud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X