320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohhui need u18 noored, kui p6ngerjad on meil veel 2ssamad:

    Kommentaar


      Haha, equals Fernando Torres' goal tally for the season
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Seda ka veel, et Borini, Sinclair, Brendan ja mulle üllatusena ka kunagine puurivaht Ma-Kalamby on end Wembley´le mänginud. Brendani mourinholik jooks mööda väljaku äärt peale kolmandat väravat oli muidugi kuld. Igatahes edu finaalis! Väga vinge oleks neid Premmis näha järgmine aasta.

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Seda ka veel, et Borini, Sinclair, Brendan ja mulle üllatusena ka kunagine puurivaht Ma-Kalamby on end Wembley´le mänginud. Brendani mourinholik jooks mööda väljaku äärt peale kolmandat väravat oli muidugi kuld. Igatahes edu finaalis! Väga vinge oleks neid Premmis näha järgmine aasta.
          See oli nii mourinholik, et nägi isegi veidi võlts välja. Swansea ftw igastahes! Brendan on lõpuks kolmandal katsel oma võistkonna mängima saanud ja Sinclairi Premmi kaitsjate vastu petteid tegemas tahaks ka kindlasti näha. Borini laenulepingut võiks ju ka pikendada

          Kommentaar


            Algselt postitas elevant Vaata postitust
            Borini laenulepingut võiks ju ka pikendada
            Et uus laen toimuda saaks, peab ta lepingut pikendama. Hooaja lõpus saab see tal meiega läbi ja kujutan ette, et kui Luiged kõrgemale tõusevad, siis sinna ta ka jääb. Kui ei, siis küll keegi ta premmist ära napsab. Sellest pole kahtlustki. Vaadates hetke ründeliini (Torres, Drogba, Anelka, Sturridge, Kalou) siis isegi 1-2 näo lahkumisel oleks ta järgmine ja ilmselt ka ülejärgmine hooaeg mitte kõrgem kui kolmas number. See veel muidugi eeldab, et turule ründajate järgi enam ei mida, milles Romani teades ei saa sugugi kindel olla

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Et uus laen toimuda saaks, peab ta lepingut pikendama. Hooaja lõpus saab see tal meiega läbi ja kujutan ette, et kui Luiged kõrgemale tõusevad, siis sinna ta ka jääb.
              Õigus jah, see tähtis asi läks meelest. Head teed tal minna siis, kellegile kindlasti hea täiendus. Loodetavasti jääb Inglismaale, et saaks edasipidigi teda jälgida.

              Kommentaar


                Kui see varem läbi pole käinud, siis see suvi sõidetakse kaugele itta raha teenima ja piludega mängima. Kõigepealt Malaisia ning seejärel Bangkok ning Hong Kong. Alva, teed seekord pulli ära ja liigud kohapeale?

                Kommentaar


                  Sturridge - Games or gone

                  Kommentaar


                    Ma ei näe põhjust, miks Sturridge ei võiks mängida kõrvuti Torresega järgmisel hooajal. Kalou ja Drogba pingil, prantslased minema (Malouda on mu lemmikute seast, aga ma arvan, et selliseid hooaegu nagu 2009/2010 tal enam ei tule) ja Borini ning Kakuta ka olemas. Kogemuste poolest on Torres ja Drogba olemas ning Kaloul on samuti kogemusi juba küllalt. Veab välja küll.

                    Kommentaar


                      mul pole üldse hea kõhutunne järgmise hooaja suhtes.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Oleks viga alustada hooaega hetke meeskonnaga (isegi kui tuleb Sturridge lisaks), top4 oleks maksimum. Vaja on wingereid, meil ei ole ühtegi wingerit. Kalou on SS, Drogba CF, Sturridge CF. Anelka ja Malouda parim enne on möödas, kahjuks. 2-3 noort aga end tõestanud meest oleks vaja just ründefaasi juurde.

                        Kommentaar


                          Parasjagu käib auhinnaõhtu, mina jälgin seda muidugi vaesemehe-versiooniga läbi Twitteri. Aasta noormängija ei keegi muu kui McEachran, aasta värav Ramires vs Man City. Kusjuures ei tulegi väga palju "ilusaid" väravaid see hooaeg meelde. Drogba üks ilge lahmakas oli mingi tiimi vastu, aga see suht about it. Ja kuna ma numbritega kehva, siis kas mitte Alex ei pannud Arsenali võrku see hooaeg ühte? Nomineeriks selle ka lihtsalt noh nii ilupärast, et mees feimi saaks.

                          Ashley siis mängijate valitud kunn, kuid suurt Tšehhi ei peata keegi, tema siis aasta suurim kangelane.
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Kui see varem läbi pole käinud, siis see suvi sõidetakse kaugele itta raha teenima ja piludega mängima. Kõigepealt Malaisia ning seejärel Bangkok ning Hong Kong. Alva, teed seekord pulli ära ja liigud kohapeale?
                            T2itsa v6imalik, kuigi pre-seasoni m2ngud on suht keset puhkust, siis pole aimugi veel, kus ma siin aasias paiknen tol hetkel. On sul muidu piltetite kohta kah mingit infot?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                              Parasjagu käib auhinnaõhtu, mina jälgin seda muidugi vaesemehe-versiooniga läbi Twitteri. Aasta noormängija ei keegi muu kui McEachran, aasta värav Ramires vs Man City. Kusjuures ei tulegi väga palju "ilusaid" väravaid see hooaeg meelde. Drogba üks ilge lahmakas oli mingi tiimi vastu, aga see suht about it. Ja kuna ma numbritega kehva, siis kas mitte Alex ei pannud Arsenali võrku see hooaeg ühte? Nomineeriks selle ka lihtsalt noh nii ilupärast, et mees feimi saaks.

                              Ashley siis mängijate valitud kunn, kuid suurt Tšehhi ei peata keegi, tema siis aasta suurim kangelane.
                              Kodus Arsenali vastu löödi minuarust ikka kõige kenamad väravad. Alustuseks Drogba kannakeerutus ja pärast klassikaline Alexi pomm.

                              Ja Ashley auhind on veidi üle pingutatud. Polnud eelmiste aastate sära näha.

                              Josh muidugi obvious võitja. Cech käib kah.

                              Kommentaar


                                Petsil mitu tähtpäeva järjest. Täna saab 29 aastaseks. Õnnitlused!

                                Alvale ütleks, et hoia kodukal silma peal! Malaisia piletid on müügis ja teised peaks ka lähiajal ilmuma. Pre-seasoni kohta veel nii palju, etn hooaega alustatakse võõrsilmänguga, Vitesse Arnhemi vastu. Kel Eestist soov liikuda, siis Ryanair lendab sinna väga lähedale Weeze lennukasse. Ametlik kuupäev sellel siis 9 juuli. Teine lahing tuleb lõunarannikul vana hea Portsmouthiga. Kuupäevaks 16 juuli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X