320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Okei, otsisin ise juba.
    Ainult esimene vaatus tollel.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Paskkkk, enne oli kõik korras.

      kohe tuleb uus


      slimm.ee

      Kommentaar


        ma saan kujutatu kaliibrist aru küll, aga ma usun,et rohkem kui 1 gif manus teemas neid kuhugi vaja pole
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Reintz tahtis korralikku gifi, sai ka.

          Ega ma siis ei koonerda, ikka KÕIGILE!
          slimm.ee

          Kommentaar


            no ma ei tea..seda nüüd hooaja prohmakaks lugeda...väga lihtne ikka eksida selliselt positsioonilt kui ei mängi omale palli täpselt ette, vaid pall läheb pikaks
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Tegelikult võib rahul olla poiste mänguga! Iga meeskond ei suuda praegusele junaitedile niiviisi vastu hakata. Eriti kui meil on veel meeskond, kes pole nii pikalt kokku mänginud ja vastane suudab iga poolvõimalusegi väravaks lahendada. Elevandiga Torrese koha pealt nõus. Millal viimati nägime Chelsea eest kedagi selliseid jookse tegemas ja kaitset lahti harutamas? Vahest Robbeni ajal, ja ka siis oli see suhteliselt harv nähtus. Peaasi, et nüüd pead norgu ei lase ja Fulhami või Swansea vastu samamoodi jätkab. Mata oli ka tubli. Keskvali niiväga ei meeldinud ja Studge oli ka natuke toores veel selliseks mänguks. Samad sõnad Lukaku kohta. Sitta kah. Pikk hooaeg veel ees ja 5 punkti pole veel mingi vahe. Mängupilt on vähemalt kordades positiivsem kui "palli keskelt väravasse surumise" taktika ajal ja mul on tunne, et see meeskond võib tulevikus nii mõndagi veel korda saata

              Kommentaar


                üldiselt olite väga tublid. vastased võitsid vana rasva pealt + suluseis oli nende poolt kahel korral. ainukene viga oli Lamps ning sellele reageeris AVB kliiniliselt. Torres suutis ühe mänguga rohkem korda saata kui eelmistes kokku - harjumatu oli vaadata
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Soovin Cashley Cole viivitamatut hukkamist. Kole ja jõhker mängija.
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                    Soovin Cashley Cole viivitamatut hukkamist. Kole ja jõhker mängija.

                    Võiks natuke nüüd maha rahuneda! Jah, oli kole täkkel. Jah, oleks pidanud punase saama. Ei, ei teinud meelega, lihtsalt hüppas viimases hädas palli ette (vähemalt selline oli plaan), et mitte väravat sisse lasta. Vaevalt herne jalg see esmane sihtmärk oli. Halb õnn lihtsalt, saa üle.

                    Kommentaar


                      Ma ei julge küsidagi, mis sa Scholesile kunagi soovida võisid. Või teinekord kogemata jõhkrate vigade tegemise järel hukkamine kehtib ainult teiste tiimide mängijate kohta?
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        ah mis te jorisete selle cashley kallal, näed poisil juhtus niigi õnnetus.

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Chillax. See hüpotees/soov ei olnud väga tõsiselt mõeldud (see hukkamise osa (kole on ta ikka)).
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Nüüd ilma emotsioonideta seda prohmakat vaadates näen ma, et kõik algas juba pikaks läinud pallipuutest ja sealt tuli ka see möödalöök. Minu meeslest palju hullema palju hullema prohmakaga sai hakkama Bayern Munichi mängija Nils Petersen, kes lõi palli väravaesisel seistes kohapealt mööda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                              Nüüd ilma emotsioonideta seda prohmakat vaadates näen ma, et kõik algas juba pikaks läinud pallipuutest ja sealt tuli ka see möödalöök. Minu meeslest palju hullema palju hullema prohmakaga sai hakkama Bayern Munichi mängija Nils Petersen, kes lõi palli väravaesisel seistes kohapealt mööda.
                              On ennemgi selliseid möödalööke nähtud, ikka juhtub. Torrese kaliibriga mehelt ootaks aga arusaamist, et tegelikult oli aega asi palju rahulikumalt ära lõpetada, kui pikaks veninud puute pealt lööma küünitada.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Mis kuradi pikaks läinud pallipuute järel? Kui sa oled Fernando Torres, siis sa pead 1-1 olukorra ära lööma ja ärge ajaga siin nii idiootliku juttu mingist pikast pallipuutest, kuna see oli lihtsaim väravaolukord ründajale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X