320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chelseas käivad asjad vaikselt ja valutult

    Kommentaar


      Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
      Chelseas käivad asjad vaikselt ja valutult
      Abramovitš jälle tujutseb, enne küll Ancelotti ei sobinud, nüüd jälle sobib. Nagu laps. Kahju et Villas-Boase karjäär Chel$eas nii lühikeseks jäi.
      Algselt postitas fitti
      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

      Kommentaar


        rotation
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          no miks see pall väravasse ei või minna tramaeivõi ma vihkan neid penalti shoot-oute

          Kommentaar


            Algselt postitas Converse Vaata postitust
            no miks see pall väravasse ei või minna tramaeivõi ma vihkan neid penalti shoot-oute
            Põnevad ju
            sigpic

            Kommentaar


              kuidas lukaku mängis?

              Kommentaar


                Tegin üllatavalt hea mänguvaliku, 2 premmi satsi mängu vaadata on ikka märksa põnevam, kuigi ei oska öelda, kuidas Liverpool ennast muidugi edasi mängis. Nii lõbusat 0-0 pole ka tükk aega näinud ja pendlad olid ka päris vahvad. Chelsea poole pealt meeldis McEchrean (loodetavasti õigesti), võeti 2. poolaja algul küll Alexi punase pärast välja..Fulhami poole pealt näitas kiireid jalgu Frei (sain aru, et 17-aastane). Pmst oleks ilmselt ka kolli löönud, aga Alex tõmbas jalad õigel ajal alt.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  kuidas lukaku mängis?
                  Üsna kesise mulje jättis. Kui saigi palliga minema, siis sööt lendas kuhugi surnud punkti, kus sinisärkidest haisu ka polnud. A no ma hakkasin vaatama alles teisest poolajast, võib-olla esimene 45 oli kõige parem lehm karjamaal (mida uskuda muidugi ei tahaks).
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Üsna kesise mulje jättis. Kui saigi palliga minema, siis sööt lendas kuhugi surnud punkti, kus sinisärkidest haisu ka polnud. A no ma hakkasin vaatama alles teisest poolajast, võib-olla esimene 45 oli kõige parem lehm karjamaal (mida uskuda muidugi ei tahaks).
                    Päris drogba ta ei ole jah, kasti juures palli sai siis mingeid kiireid liigutusi sealt ei tulnud, pigem ootas natuke ja lõi vastu kaitset või proovis läbi minna ja võeti pall ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -21- Vaata postitust
                      McEchrean (loodetavasti õigesti)
                      Ei ole.....McEachran on hoopis (eesti keeles loe mäkekran). Tasuks meelde jätta, kuna varsti on staar!!! Muidu mäng oli kena ning lõpuks sai ka penaltiseerias võidu! Tublid, ning järgmises ringis loodaksin pisut leebemat vastast

                      Kommentaar


                        See on küll ime kui Chelsea võidab penaltitega Ross Turnbull kaitses ka veel penalteid nii, et kahju et ei vaadanud.

                        Kommentaar


                          Bruma siis täna Stuttgardile värava löönud ja seisu viigistanud 1:1

                          Kommentaar


                            Kaitses oli aga ikka pisut rabe. Ehk uue treeneriga saavad m'ngu korda ja Jeff ka veidi enesekindlust juurde. Praeguse seisuga ma tema tulevikku siiski lääne-Londonis ei näe

                            Kommentaar


                              Carlingus mängime, siis Evertoni vastu nende enda kodus. Eelmine aasta me mõõnaperioodil kaotasime neile ühes karikasarjas loodame, et see aasta paneme paremuse maksma.

                              Kommentaar


                                Cech, Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole, Ramires, Mikel, Meireles, Anelka, Torres, Mata.

                                Bench: Turnbull, Luiz, McEachran, Lampard, Kalou, Malouda, Drogba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X