320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nägin ära.. see Bosingwa kaart oli küll puhas nali. Drogba vist veel kannatab selle kohutava kokkupõrke järel. See oli õige kaart.

    Kommentaar


      Kohtunik on jah, seesamune. Aga olgu, mis seal ikka. Nüüd ei jää muud üle, kui vaid palvetada, et juhtuks ime.

      Kommentaar


        Ja kurat kyll Drogba...no ei ole ju sellist janti kurat vaja.

        Kommentaar


          Mõni vend ka mängu lõpuks ilma kaardita jääb ?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Täitsa peetis,kaks punast aga mitte bartonile!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Ma loodan, et qpr tiimil on sitamaitse võidu puhul suus ning kohtunik võiks pimedatel Inglismaa tänavatel kuuli kerre saada.

              Kommentaar


                Mis pull see kohtuniku poolt oli? QPR teeb mängu jooksul 20 viga ning see võrdub 2 kollasega. Chelsea teeb 17 viga ja kohtunik jagab neile 2 punast ning 7 kollast kaarti.
                Chelsea tõestas, et isegi üheksakesi on meeskond väga tugev.
                sigpic

                Kommentaar


                  tra hea võitlus oli vähemalt, hea töö poisid teisel poolajal. Drogba ja Foy minge perse mõlemad ja Luizi käärlöök oleks kirss tordil olnud ikka. Anelka võtku ka kokku end. QPR on pededele. Bartoni peal elavad ainult. Loodan neid samas järgmine aasta ka Premmis näha, et Loftusel normaalsetes tingimustes nad maa alla taguda.

                  Kommentaar


                    Mina nii pahatahtlik ei ole ning soovin õnne QPR'ile!
                    9'kesi suutsime päris hästi suruda ning oli ka võimalusi, kahju on Anelksi headerist, mis otse Kenny sülle maandus.
                    Egas midagi, Arsenali vastu valik veidi hõredam, kahju, et Drogsi pole, kes see nüüd siis hakkab Arsenalile lööma?

                    Kommentaar


                      Kuradi mixed bag of shit. Ühest küljest tegi kohtunik mängu ära, aga samas ei saa ka öelda et ise väga hästi mängiti. Sure, possession oli meil isegi 9kesi aga kui sa ikka täiesti blankist lööd väravavahile sülle ja 1-1'le olukorras otsustad kuhugi sööta et Luiz kääridele mängida siis ei tea .. Mingi rule of thumb et kui Manu mängib halvasti siis me mängime sitemini.
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Seda kino tahaks veel edasi vaadata
                        Algselt postitas fitti
                        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                        Kommentaar


                          Drogba mängukeeld on kui taeva kingitus tegelikult, ei viitsi ta viimaselajal platsil üldse midagi teha. Ja tegelt oli super teine poolaeg.

                          Kommentaar


                            mis sest, et qpr oli ¤"£{[&)(/%"! teine poolaeg ja üheksamehelisel chelseal end survestada lasid, kaotus tuli ikka. täielik kuradi kirstunael see evertoni pedereerija, qpr oli niigi sitt isegi üheteistkümnekesi ja siis suutis ka see kohtunik end täis sittuda nii et vähe ei ole.

                            qpr 20 viga - 2 kollast
                            chelsea 17 viga - 7 kollast, 2 punast

                            pole lihtsalt sõnu.. aga luiz ründajana on täitsa hea!

                            //ja olen äraütlemata uhke teise poolaja üle, meeletu võitlus.

                            Kommentaar


                              Reaalne kaardiralli käis teil ikka. Kellelgi juba nii palju kollaseid kogutud ei ole, et peab järgmise mängu seetõttu vahele jätma?

                              Kommentaar


                                Ashley peab vist


                                Ja tegelt päris hea, et Drogba vähe eemal on. Ta on viimased mängud nagunii väga useless olnud. Mu poolest võiks ta jaanuaris reali ärida. Ja Luizi tahaks ka näha, kusagil mujal, kui keskkaitses.

                                Mängu lõppu väga ei näind, seega kohtunikku ei taha dissida. Tho lugesin, et päris paar potentsiaalset pennalt jäi andmata. Nii et ikkagi, mine v***u krdi tomhenning. Ja much props,et ikka võideldi

                                Fernando time
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X