320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Olin tsüklis ning mänge ei näinud Everton,Arsenal kuid lohutame end sellega, et meie võime tulla Premier League võitjaks, Arsenal mitte
    Matemaatiliselt on kõik võimalik veel.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mäng oli võimas tõesti, kuid ikkagi kodus ja Genki vastu. Ootan väga juba Arsenaliga mängu, et saaks näidata Manule 8:2 pole Chelsea jaoks ületamatu.

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Naljakas tegelikult, et kui Sturridge oleks 2 seki varem söödu lükanud siis ilmselt praisitaks teda ja Torrest siin praegu...

        Kommentaar


          No nende oleksitega võib siin mõlemale poolele viis väravat juurde panna ja peaaegu sama palju ära võtta.

          Kommentaar


            Algselt postitas umbadapopp
            Oot..mul pole hästi üks asi meeles. Äkki aitad meelde tuletada, mis täna seis jäi ?
            Arsenal võib hästi mängida ja kõiki võita aga tiitleid mitte
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Arsenal võib hästi mängida ja kõiki võita aga tiitleid mitte
              Tuleb veel mõni klišhee-ütlus? Kindlasti sul on meile veel mõni "üllatuspomm" pakkuda?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Tuleb veel mõni klišhee-ütlus? Kindlasti sul on meile veel mõni "üllatuspomm" pakkuda?
                Tublid! Arsenali viimase viie aasta suurim saavutus on võõrsil Chelseat võita!

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Tublid! Arsenali viimase viie aasta suurim saavutus on võõrsil Chelseat võita!
                  Keskmiselt on siiski parem võõrsil viis skoorida kui kodus viis imeda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Tuleb veel mõni klišhee-ütlus? Kindlasti sul on meile veel mõni "üllatuspomm" pakkuda?
                    ära kure iga asja peale. maailm on lihtsalt sinu vastu, ela sellega.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      ära kure iga asja peale. maailm on lihtsalt sinu vastu, ela sellega.
                      "no you!"

                      klassika ... pigem ikka tunne, et sul on tussu natuke liivane kui vaja "oleksite" ja muu kullavaramuga ärplemas käia
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Niisama muuhulgas, et kui tavaliselt on kaitse sitt, siis ei jää tihtipeale vv-le olukordades mingit võimalust, aga antud mängus tundus küll (vb mulle ainult), et Cech oleks võinud mingi 3 tükki ära võtta. Oleks.

                        Eks võib vist kalendrisse suuremate pakkide kuupäevad ära märkida nüüd või siis loota, et saadakse aru, et top 5 tiimid (vähemalt) taovad puuri täis kui kaitses kildu teha ja miskit muudetakse. Kuigi mai tea ka, mida siin muuta. AVB ju oma filosoofiat ei dropi, aga sellest praegusest vanemast pundist eriti mingit Barcat ka vorpida ei õnnestu. Vb see peaks olema umbes see hooaeg, kus eesmärgiks top 4 ja proovida iga mäng vähe paremini oma asju teha ja kui selle tulemusel kuhugi kõrgemale maanduda - lihtsalt boonus. Teisest küljest on ainult neljandik hooaega mängitud ja kõik nagunii lahtine.

                        Either way, kuna sügavam mõtsiklus sisaldaks tohutus koguses obviousi, siis lihtsalt, palju õnne arsenalile. Ning tõesti, mingil krdi imelisel moel on meil tõesti hetkel veel naeruväärsem kaitse kui teil. (perfectly aware of my bitterness, no need to point it out)
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Arsenal võib hästi mängida ja kõiki võita aga tiitleid mitte
                          eee...ooooo...eeeeeee.. oota kuidas see nüüd oligi?
                          Which ship never docks in Liverpool?
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Censorship - piss off
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Chelsea fännidele niipalju, et loodame Arsenali võitu Manu üle ning Liverpool ei tohiks meile ka väga suureks takistuseks olla. Kui peaks juhtuma see mis ma eelnevalt mainisin, siis paneme Carlingu pool-finaalis Arsenalile jalaga perse nii, et lendab suure kaarega marv3llose taha aeda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Chelsea fännidele niipalju, et loodame Arsenali võitu Manu üle ning Liverpool ei tohiks meile ka väga suureks takistuseks olla. Kui peaks juhtuma see mis ma eelnevalt mainisin, siis paneme Carlingu pool-finaalis Arsenalile jalaga perse nii, et lendab suure kaarega marv3llose taha aeda.
                                Kas sa ise ka adud, et sa valmistad teistele Chelsea poolehoidjatele äärmist piinlikust ja häbitunnet. Miks, oh, miks peab just meie seas olema siitkandi kõige lollim "vutiekspert".
                                Võta aega, otsi sellesamuse marv3llouse postitused erinevates teemades üles. Siis vaata peeglisse ja me kõik loodame, et seal lõpuks kangastuks kui lolli, debiilset ja humaansusvastaselt rumalat iba sa ajad võrreldes teiste lugupeetud foorumlastega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X