320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cole'i kõige sitem mäng, mis ma näinud olen. Terry vähemalt keskkaitsepaarist ikka see kindlam lüli. Mina kaaluks tõsiselt Luizi ründajaks edutamist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
      Villas-Boasil läheb jalgealune ikka väga kuumaks enne jõule.

      Kas sa vähe mõtled ka? Mille kuramuse pärast peaks Ancelotti tagasi tulema?
      Miks Ancelotti ei võiks tagasi tulla? Ta vähemalt ajas ilusti Chelseaga oma rida ning meil oli tiim kellega võisime võita kõiki, meil oli oma kaitse oma keskväljak ning rünne neil oli puudusi, kuid meil oli Chelsea kellega me võisime purustada nii Barcelona,Real Madridi,Manu jne kuid mida me teeme praegu? Manule kaotus,Arsenalile kaotus,Liverpoolile kaotus. Praegune Chelsea ei meenuta kuidagi sellist tiimi kes tahaks võita Premierit ning CL.

      Kommentaar


        Aitäh venelastele taustsüsteemi loomise eest. Juba mõnda aega näeb ühe teise Londoni klubi meeskonna kaitseliin ikka päris soliidne välja!

        Kommentaar


          Nali naljaks, aga teades härra Abramovitši "legendaarset kannatlikkust" ma üldse ei imestaks, kui AVB veel ühe-kahe kaotuse/viigi järel saabki sule sappa. Mis iseenesest ei oleks üldse tore, sest mina vähemalt küll ei mõtle välja ühtegi meest, kes keset hooaega meid suudaks üle võtta ja korralikult hooaja lõppu vedada - kui just Hiddink muidugi välja arvata (on ju ennegi seda edukalt teinud). Aga see selleks, eks Roman teeb nagunii seda, mida tahab, meie asi on loota ja oodata.
          Liverpooli mängust - kõik, mis varem teada sai kinnituse. Kaotust me ju tegelikult jälle väärt polnud, aga selline see jalgpall kord juba on. Mängujoonis on äärmiselt etteaimatav, ainult Mata/Sturridge enda teravusega suudavad üht-teist uudset luua. Ülejäänud meeste liikumised on viimased 2 hooaega täpselt samad olnud. Seda esiteks. Teiseks - andke või peksa, aga julgen väita, et peaksime mängima kahe puhta ründajaga, siis suudaksime natuke palli ka ees hoida. Sturridge pluss Didier/Torres ees oleks ju täitsa mõeldav. Kolmandaks - kuidas on võimalik, et eelmise hooaja papa Carlo kaitsest saab ühe hooajaga selline läbisõiduhoov? Mehed ju sisuliselt samad. Ma ei tahaks väga uskuda, et 10 kuuga kõik mehed järsku mänguoskusest umbes poole kaotavad, pigem tuleks vaadata treeneripingi suunas - ehk siis AVB soosib ründavat jalgpalli, mis on tore, aga rünnak algab kaitsest. Pluss veel see, et ma ei tea kas ainult mulle tundub nii, või on meie Suur Peeter viimasel ajal suht iga löögi raamidesse väravast välja korjanud. Ja no sellega olen absoluutselt nõus, et Luiz võiks mängida ükskõik mis positsiooni, aga mitte kaitsjat - kaitsev poolik ehk? Iseenesest poiss ju mängida oskab, aga no ilmselglet liiga riskantne teda viimaseks meheks enne väravavahti jätta.

          Vot siis, tahtsin tegelikult paar rida kirjutada, aga tuli nii välja...mure lemmikklubi pärast, mis muud

          Kommentaar


            David Luiz keskväljal tähendaks esimeses mängus punast kaarti ja mingit pikemat bänni.

            Millepärast Alex'it rivistuses pole/polnud?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ei ole just rõõmustavad numbrid.

              Latest news, business, sport, comment, lifestyle and culture from the Daily Telegraph and Sunday Telegraph newspapers and video from Telegraph TV.

              Kommentaar


                Luiz keskväljal ma usun et töötaks kordades paremini kui kaitses. Mine tea kui rahul mees ise sellega oleks aga kui ta juba kaitses niikuinii püsida ei taha, siis miks ei? Keevavereline küll aga idioot mitte, vaevalt ta esimeses päris punase välja imeks. Alex, kui ma ei eksi taastus mingist "knock"ist ja eelistati Luizi temale. Äkki kuna Luiz on kiirem? Eelmisele figuurile vastu vaieldes on Scolari start VB omast parem, aga see mis jõulude ajal juhtus oli korralik kastreerimine :P
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  mulle, kes ma siniste tegemisi väga hoolega ei jälgi küll, on jäänd mulje, et mida kindlam väidab treener oma kohta olevat seda selgem on et kinga saab....

                  Kommentaar


                    Fännid veel ei nurise, meedia poolt tekitatud paanika ainult.



                    Mina küll annaks rahulikult veel aega atra seada, vere/stiilivahetus ei toimu üleöö (kui SAF just pole). Mehed ei oska lihtsalt kõrget pressingut teha, ainus kes õigesti kaitsefaasis liigub on Ramires minuarust. Teised teevad kõrget pressingut samamoodi, nagu Mourinholikult kaitses passides, nii ei saa rallit sõita kahjuks. Torres oskab ka seal ees rabeleda sellist stiili viljeledes. Malouda, Anelka, Drogba - nad ei hakka kunagi seda oskama. Lampard vähemalt püüab. Mikeli asemel peaks võibolla ka liikuvam mees olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK89 Vaata postitust
                      Pluss veel see, et ma ei tea kas ainult mulle tundub nii, või on meie Suur Peeter viimasel ajal suht iga löögi raamidesse väravast välja korjanud.
                      Cech on meid sel hooajal korduvalt päästnud. Meenub kohe mäng Evertoni vastu, kui Turnbull mehe maha tõmbas ja punase sai ja Cech penalti + järgneva löögi(mille kaitsjad maha olid maganud) samuti ära võttis. Neid olukordi veel.

                      Kommentaar


                        Ei saa öelda et pole hädast välja toonud aga praegu mulle küll eriti mänge meelde ei tule kus reaalselt saaks öelda et Cech meid ära tassis üksi. Päris tihti imeme ikka ära neid.
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          ärge laske pead norgu sinised, see maksabassein on mõttetu klubi, kibestunud et me neilt torrese ja meirelese võtsime!
                          Algselt postitas fitti
                          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                            Muide fergie vastavad numbrid olid 5-4-3, +5. Aga noh, ega ajad pole ka enam need.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Kas on ka kuskil võrdlus meeskonna vanuse ja treenerile lubatud transferbudgeti kohta?

                              Kommentaar


                                DavidLuiz_4 David Luiz
                                Good morning GEEZERS,go to Germany now! Gary Neville i love u!

                                Funny guy. Võitu on ka vaja.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X