320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aafrika kuningas!

    Kommentaar


      Müüge Drogba jah maha, Bayern võtaks hea meelega, mees on 33 aastaselt veel suuuuuurepärane!

      Kommentaar


        Kuradima tore esitus täna Chelsealt. Ei saa midagi kehva kõssata, kogu mäng käis nii nagu neile vaja oli. Väga kiire avavärav, korralikult asjad oma kasti ümbruses lukku, k.a. vastaste võtmekuju Soldado. Tiimile lisas kindlasti kindlustunnet ka Cechi supermäng. Albelda kauglöögi tõrjumine oli ikka päris kõrgeklassiline stretch, kuskil 80. minuti paiku tuli üks korralik pealöök allanurka kelleltki Valencia leerist. Ka selle suutis ta ära võtta. Drogba teemal pole ma avalikkuse ette(loe: foorumisse) tükkinud, kuigi vahel oli küll tunne, et parem oleks kui see mees päeva pealt kusagile pärapõrguse(a la Al-Ahli vms) raha koguma läheks. Väga nutused mängud, häbiväärsed möödalöögid, sitad söödud jne. Aga Newcastle'i ja tänase mänguga näitas ta küll, et kõik peavad enne paar korda mõtlema, kui midagi ütlevad. Kuigi jah, samas, kui professionaalne tipp-pallur ütleb keset hooaega, et ta ei aktsepteeri Chelsea lepingupikendust ja ta tahab pigem kusagil raha korjata, siis on see täiesti naeruväärne küll. Tõmbab meeskonna moraali alla ja endale ka fännide pahameelt. Oleks võind siis ajada kas või mingit oma optsioonide lahti jätmise mula. Selline esitus nagu täna, teeb küll mulle kui Chelsea poolehoidjale suurt rõõmu, aga samas paneb ka mõtlema, et huvitav...mida see pruunlane õige mõtleb.
        Veel paar tähelepanekut. Täna tundus üle hulga aja, et David Luiz sai seekord aru, et ta anti keskkaitsjana üles, mitte sellise box-to-box midfielderi rollis(kui kasutada FM terminoloogiat). Fernando Torrest sooviks mina isiklikult rohkem näha, tema väravatesaldo on tõesti juba košmaarselt nukker, aga kuidas ta saabki end tõestada, kui ta saab enamikus mängudes vaid 10-14 minti mängida. Andke mu pärast kas või Messile igas mängus vaid 10-15 minti, ega temagi ei jõua ju niivõrd väikse ajaga imesid korda saata. Ja kurivaim, Romeu on ikka väga sümpaatne mängija.

        Kommentaar


          tundub, et aafrika mängumees on vormi kogumas.. väärt mäng didieri esituses. MATA -> DROGBA toidab juba teist mängu järjest, esimene mees on senimaani olnud üks väga hea ost. valencia surus, mis surus aga edu see ei toonud, cech oli kindel nagu kalju ning kaitseliin ei vedanud alt. päeva lõpuks ei määra see statistika midagi, on vaid kindel tulemus. 3-0 võit ning edasipääs kindlustatud.

          ramires oli tubli, ivan oli tubli, sturridge oli tubli ja veel väga pikk nimistu tuleks nendest tublidest mängijatest. hea õhtune meelelahutus ilusa tulemusega.

          FT 3-0 (drogba 2x, ramires)

          Kommentaar


            Soldadot küll mängu jooksul väga tähele ei pannud, nagu poleksi platsil olnud .
            Wayne Rooney is a very good player, but not the best in Manchester.

            Kommentaar


              Drogba ja Cech 10 silma. Mata, Sturridge, Ivanovic, Romeu ja Meireles 8 silma. Teistele siuke sümpaatne 7ke. Väga hästi mängiti. Söödud olid suht siuksed võssa-persse aga mida sa sa seda palli hoidma lähed kui 3-0 Valenciale pähe istud - järelikult mänguplaan töötas. Väga hea, väga hea. Nüüd Mantsile pähe tegema ja elu on ilus. Optimist? Jep
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  ossaraisk, vana hea ikka toitis. Vägisi tuli meelde see kurb õhtu kiilaka norrakaga, kus mängiti samas stiilis ja sama õigesti.

                  Kommentaar


                    Super mäng! Järgmine on City. Eilse mängu stiil (kaitsest) meenutas JM`t.
                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    Kommentaar


                      Täitsa maru oli vaadata, kuidas poisid reaalselt eile jalgpalli mängisid. Eilne mäng tõestas jälle seda, et pallivaldamine on pelgalt number ja Valencia meeletu pressing kasutati kenasti ära ja nõelati sealt, kust kohad olid haavatavad. Man of the Matchiks on minu poolt raudselt vanameister Didier Drogba ning nagu keegi ennist välja tõi, siis Romeu oli ka lihtsalt fantastiline ja mul oleks hea meel, kui ta nüüd ükskõik millises mängus algkoosseisu pääseks. Kõnnib oma kvaliteediga ausalt eelmise nr. 6 jälgedes , mis sest et vähe teisel positsioonil. Natuke nüpeldaks Meirelest, sest kaotas tihti palle ja lasi neid vähe liiga kergekäeliselt auti, samas sellise supertulemuse juures ei maksa tagantjärgi nutta. Kaitseliin meenutas heas mõttes 6-7 aasta taguseid aegu ja nagu näha, siis kui AVB käsib Luiz'il paigal olla, siis moodustavad nad JT-ga fantastilise keskkaitsepaari. Ilus õhtu, ilus tulemus ja esikoht grupis on lihtsalt kirss tordil!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Didier Drogba aitäh sulle pinge languse eest
                        Drogba töötab Eesti Energias või Eleringis?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kui palju te Romeu'd kiidaks kui tema tekitatud 2 või 3 võimalust maandunuks teie võrgus?
                          Samas on AVB'lt õige lähenemine teda usaldada. Peate lootma, et ta sel hooajal liiga hästi mängima ei hakka
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Või muidu tuleb Barca?
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              tra sa neid segaseid tead
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar




                                Palju õnne, kapten! 31 eluaastat tiksus täis, eilne võit oli heaks kingituseks.

                                /Panin lingina, pilt suht suur.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X