320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kobe at SW6

    Anelka out


    Neville on ikka täielik s..taauk
    On a Monday night when no one else is playing, the whole of football will be watching and the spotlight will be on both clubs for different reasons.


    Barclays Premier League (Round 12) :: Chelsea 1-2 Liverpool | HQ

    Champions League. Group stage (Round 5) :: Bayer Leverkusen 2-1 Chelsea | HQ

    Kommentaar


      Kuule mai tea. Lugesin läbi ja olen mängude kommentaare ka kuulnud, olgu, mis on, aga pärast punase särgi varna riputamist on Neville infinitely vähem cunt.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Täna kõik MU fännid on meie poolt )) Come on Chels!

        Kommentaar


          Ja igipõline maailmarändur on jälle uue teekonna ette võtnud! Tänud kõige eest Nicolas! Jääd paljudele sinistele kindlasti kauaks meelde oma 59 väravaga ja mul isiklikult on hea meel, et just CFC oli see klubi, kus ta oma karjääri jooksul kõige kauem järjest mängis! Jõudu ja edu, ei muud!

          Kommentaar


            HD Nicolas Anelka - All goals 08/09 Golden boot
            A video containing all the Premiership goals Nico scored for us this season. Let me know what you think, comment/rate!Music: Doves - Black and white town


            Lahe vend, aga suurim osa tema löödud väravatest oli natuke imelikud (võib olla tema keha omaduste pärast). Ta ei löönud kõvasti. Üks penal tema soorituses oli väga mõnitav )), aga mitte Moskva oma ((

            Kommentaar


              Nicolas Anleka suur aitäh sulle nende kolme aasta eest

              Täna lugesin, siis nagu intelligentne inimene ikka ajalehte ja jäi pilk peale väga huvitavale uudisele

              Madridi Reali jalgpalliklubi peatreener Jose Mourinho soovib meeskonda tugevdada Londoni Chelseas palliva Frank Lampardiga.


              Kui see peaks nüüd teoks saama, siis on meie keskväli ikka väga räsitud.

              Kommentaar


                Ilmselt hunnik põhku see uudis, aga Lamps Chelseast minema tähendaks seda, et treeneril ei ole enam survet teda vägisi platsile toppida. Jah, on saanud vähem mänguaega, aga peaks veel palju vähem saama minu hinnangul.

                Kommentaar


                  Poolteist minutit kulus siis sinistel pätakatel aega, et meie kaitsest läbi jalutada. Esiteks oli see väga suur kohtuniku eksimus kuna Balotelli oli ju puhtas suluseisus. Mida kuradit tegi John Terry?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Poolteist minutit kulus siis sinistel pätakatel aega, et meie kaitsest läbi jalutada. Esiteks oli see väga suur kohtuniku eksimus kuna Balotelli oli ju puhtas suluseisus. Mida kuradit tegi John Terry?
                    Suluseisus? Kordusest selgelt näha, et suluseisu seal küll ei olnud.
                    Wayne Rooney is a very good player, but not the best in Manchester.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Poolteist minutit kulus siis sinistel pätakatel aega, et meie kaitsest läbi jalutada. Esiteks oli see väga suur kohtuniku eksimus kuna Balotelli oli ju puhtas suluseisus. Mida kuradit tegi John Terry?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Poolteist minutit kulus siis sinistel pätakatel aega, et meie kaitsest läbi jalutada. Esiteks oli see väga suur kohtuniku eksimus kuna Balotelli oli ju puhtas suluseisus. Mida kuradit tegi John Terry?
                        Pakkuge keegi linki
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          mypremium.tv Sky 1 näitab

                          Kommentaar


                            http://atdhenet.tv/41854/watch-chels...anchester-city
                            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                            Kommentaar


                              Müstilisel kombel sai just täna Emt mobiilse interneti mahupiirang täis ja nüüd ma siis vaatangi oma "striimi" flashcore.com.

                              Kommentaar


                                Eurosport: I don't think the Chelsea players celebrated with Villas-Boas though. Fines all round tomorrow morning?

                                AVB on sääd nüüd?



                                -e- Eurosport: Again no celebration with the dugout. Villas-Boas must be fuming. :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X