320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et nagu Associazione Calcio Milan siis Associazione Calcio Chelsea.

    Kommentaar


      No aga Napolil läheb vist isegi hullemini kui Chelseal praegu, koguaeg kaotatakse ja viigistatakse nagu meie, eilegi tegi Napoli 0:0

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        No aga Napolil läheb vist isegi hullemini kui Chelseal praegu, koguaeg kaotatakse ja viigistatakse nagu meie, eilegi tegi Napoli 0:0
        Napoli võib ju nõrgemate vastu komistada aga see-eest on nad tugevamatelt punkte võtnud liigas(võideti Interit 3:0, Milani 3:1, Juventusega tehti 3:3 viik jne, ainult AS Romale kaotati vist)
        Aga millise tugevama meeskonna vastu on Chelsea liigas punkte saanud?Unitedilt, Arsenalilt, Liverpoolilt saadi kaotus, Tottenhamiga tehti viik, ainsana võideti City´t.

        Nii, et hoopis Chelseal läheb hullemini.
        Pealegi kui Barca & Reali välja jätta võiks vabalt õelda, et Napoli on suutelini korraldama Porto või vähemalt Monaco 2004. aasta edu.
        Adiós amigos

        Kommentaar


          +1

          Kas mitte ElNino9 mitte varem Liverpooli ei fännanud? Meelde on küll jäänud, et oli Liverpooli teemas varem sõna võtmas. Ja Chelsea on tõesti ainult nõrgematelt punkte võtnud, viimati ka tänu vastase omaväravale saadi üks hädine punkt kätte.

          Kommentaar


            Algselt postitas difender Vaata postitust
            +1

            Kas mitte ElNino9 mitte varem Liverpooli ei fännanud? Meelde on küll jäänud, et oli Liverpooli teemas varem sõna võtmas. Ja Chelsea on tõesti ainult nõrgematelt punkte võtnud, viimati ka tänu vastase omaväravale saadi üks hädine punkt kätte.
            Torres much?

            Kommentaar


              Võimalik.

              Kommentaar


                Torres lemmik ja Liverpool lemmik,Simple.

                Kommentaar


                  Ega Napoliga vist tuleb lühike jutt küll, kui just eelmise aasta lõpuga sarnast (Njuuka-Valencia-City võidud) pauku luuavarrest ei leita. Ma isegi ei hakka mõtlema, mis see Napoli vorm on. Ilmselt paremad kui Swansea ja Norwich ja nende vastu CFC ei tootnud üldse sittagi. Viimane kolmandik algab, siis on juhe koos, tuleb mingi Bosingwa tsenderdus esimese mehe pihta või Meirelese NFL-i stiilis field goal. Torres kui üritama hakkab, lükatakse külili, võetakse pall ära. Ja ründajad ei saa mitte kunagi söötu. Et kaitses mingi occasional kirves või nende palju kiidetud Napoli ründajate geniaalsust killuke ja peakski purgis olema. (ja kui meenutada eilsest Arsenali teemas üles kerkinud inglise liiga ''miinust'', siis ei saa isegi pikka palli ette taguda, ma pole sel hooajal veel näinud Torrest ühtegi peapalli võitmas).

                  Ma ei saa seda ranti isegi joobega välja vabandada Pähapäeval trehvis näeme, ilmselt seekord tervele ülejäänud baarile IN YOUR FACE kisada ei saa. Aga lootma peab
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ja mida teeb kade Liverpooli fänn Chelsea teemas, kui möliseb siin?
                    Kade siis muidugi sp, et Torres Chelseasse läks Liverpoolist.
                    Laps, saa üle.
                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Torres lemmik ja Liverpool lemmik,Simple.
                    Et sõimad inimesel näo täis, sest ta on POOLI fänn ja postitab CHELSEA teemasse. Sellest võiks järeldada, et Chelsea teemasse võiks postitada ainult Chelsea fännid. Aga ise väidad ennast Liverpooli fänn olema ? Ah nevermind, kui Sinu lauseehitust vaadata, siis ma usun, et sellist mõttekäiku ei suuda Sa enivei jälgida. Tegelikult ma arvaksin üldse, et selle konto puhul on tegemist kellegi varikontoga, aga sellist lauseehitust ja sõnastust lihtsalt ei saa teeselda.... vist

                    Kommentaar


                      ise saad aru mida ajad.
                      kui tahad jalkavälist juttu rääkida, küsi msni,(ma küll ei tahaks)
                      Jätkame jalkaga...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        ise saad aru mida ajad.
                        kui tahad jalkavälist juttu rääkida, küsi msni,(ma küll ei tahaks)
                        Jätkame jalkaga...
                        Haha, mis ma ütlesin, ei suuda nii keerulist mõttekäiku jälgida , sorry, ei ole Sinu MSNist huvitatud.
                        Ma rääkisin lihtsalt kahest Sinu üksteisega vasturääkivuses olevast postist, aga nevermind.

                        Õige märkus, et tagasi Chelsea teema sisu juurde (ja rohkem siin teemast mööda ei aja)

                        Chelsea kaotab nüüd siis liiderduole 12 punktiga, kolmandal kohal olevale Spursile 7 punktiga ja edestab Tooni 3, Pooli 4 ja Arsenali 5 punktiga.
                        Ja mis veel mõtlesin- mingi jalgaportaal valis teie belglase diili parimaks Deadline day signinguks. Kas natukene lamp pole seda kohe pärast tehingu lõppu valida ? Eks Lukaku ost tundus ka hirmus äss diil ja ega Torresestki sellist floppi oodatud (no vähemalt kõik ei oodanud). Enne kui mingile üleminekule hinnanguid anda tuleks ikka vaadata, kuidas mees reaalselt hakkama saab ja sisse sulab jne. Aga selleasemel ei oska me antud asjadest veel niipeagi midagi rääkida, kuna ta kohe tagasi laenati...
                        Last edited by rainis007; 02.02.12, 22:18. Põhjus: õige tähelepanek, punktid olid ühega nihkes.

                        Kommentaar


                          Edestab Tooni 3, Pooli 4 ja Arsenali 5 punktiga.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Aga kas Torres teeb siis oma löögitrenne vms, mida ta pidi tegema hakkama.

                            Kommentaar




                              see leht on sama mõistliku jutuga kui elnino9 postitused

                              Kommentaar


                                tänks,pedekas.
                                Aga mida teha,et laps üle saaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X