320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina siiski eelistaks tänase mängu puhul kaitseliini

    Cole Luiz Ivanovich Bosingwa

    Kommentaar


      Mis kuradi Cole? Ta sai punase eelmine mäng

      Kommentaar


        Cmon kuttid!! 0-0! !!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Mina siiski eelistaks tänase mängu puhul kaitseliini

          Cole Luiz Ivanovich Bosingwa


          Peavalu naaseb jälle või :S
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Sorry tõesti see Cole punane läks meelst

            Ma olen jumala tõsine, aga meie probleem seisneb ründes mitte kaitses.

            Kommentaar


              indeed. nagu targad mehed on öelnud: "parim kaitse on rünnak"
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ütlen enda nimel- usun et täna võidame..

                Kommentaar


                  Torresel oli see vist 7-st mängust 4 väravat manu vastu,niiet täna võib talt tulla, palun !

                  Kommentaar




                    Loodetavasti tuleb hea ja väravaterohke mäng.

                    Kommentaar


                      Giggs'il on ka suur võimalus täna skoorida. Chelsea doktoriga siis.

                      Aga mängige viiki, mingi 3:3.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Giggs'il on ka suur võimalus täna skoorida. Chelsea doktoriga siis.
                        Highlights: http://www.youtube.com/watch?v=XpNUx1jM3g4


                        Edit.

                        Minge putsi.
                        Cech
                        Ivanovic, Cahill, David Luiz, Bosingwa
                        Essien, Meireles, Malouda
                        Sturridge, Torres, Mata.


                        Pink: Turnbull, Ferreira, Bertrand, Hutchinson, Romeu, Piazon, Lukaku.

                        Ma ei taha seda mängu näha vist. AVB mõtleb Nasfaliga samal tasandil. Cool.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Team: Cech; Ivan, Cahill, D Luiz, Bos; Ess, Meir, Mal; Sturr, Torres, Mata. - subs: Turn, Fer, Bert, Hutch, Romeu, Piazon, Lukaku. #CFC (SL)

                          //muidugi vaadatakse bertrandist lihtsalt suure kaarega mööda.. what the fuck..

                          Kommentaar


                            Aaavebeee, mine perseeeee

                            Pink on ka noorem kui kollane buss täis koolieelikuid aga samas seda me koguaeg tahtnud olemegi, et noored poisid mängiks. Ilmselt ainus vahetus mis tehakse on Bosingwa-Ferreira ja siis ülejäänud imegu kõrrest kakaod edasi
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Kas keegi mulle lollile seletaks ära, mis teile koosseisus nii palju tuska valmistab?
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                1) muidugi boswinger kes on suutnud näidata imelist sitta seal väljakul.
                                2) pole ka malouda viimasel ajal väga terav pliiats pinalis olnud.
                                3) me ei tea kui valmis on essien mängu alustama
                                4) pink on tõesti noor ja vahetusest saab kõige tõenäolisemalt tõesti ferreirat, romeud või lukakut, kes ei ole just mingid match-seiverid, kui peaks midagi perse kukkuma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X