320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, et Bertrand pole algkoosseisus.

    Kommentaar


      Teadsin, et unustasin midagi, kuigi pole teda palju saanud näha, niiet ei julge ka selle kohapealt väga kommenteerida

      Kommentaar


        Malouda ja Meireles ei otsi Torresele söötu pea kunagi vist, pigem panevad poole väljaku pealt ise peale. Sturridge ja Torres saavad suht tühja passida rahulikult manu kaitsjate taskus. Võib-olla Mata teeb miskit toredat, aga üksi on ka raske. Ja Bertrand pingil obv.

        Niiiiii väga tahaks Lampardi ja Ramirest. Eriti spets on see, et enam pole Joshi ka.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Meireles on koguaeg kesine olnud, äkki teeb täna midagi besides 30 meetri juurest peale lahmimise. Malouda on ka viimasel ajal ikka oma eelmiste hooaegade hale vari seni. Oriol oleks võinud alustada ja no muidugi Bertrand. Huvitav kuida poiss ise seda talub.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            hmmmmm. huvitav variant. Mata on keskel, Malouda äärel. Mu meelestatus läks pisut positiivsemaks aga tulgu, mis tuleb. KTBFFH n shiet.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              no kui siit peaks 3-3 tulema, siis tramaeivõi

              soft pens ftw

              käi kuradi howard webb, faking manc

              kuradi haiku tuleb sellest postitusest veel niimoodi



              ------------------------------------------------------------------------

              FT 3-3!
              äärmiselt veider... äärmiselt veider ma räägin teile!

              webbi fenomenaalsust ma ei mõista, aastaid juba jälginud kuidas ta neid bläkke seal platsil teeb ja ikka laseb edasi nagu lepase reega. huvitav.

              Kommentaar


                Perse nahhu miks see kuradi De Gea peab meie vastu super tõrjeid tegema(((

                Mata suured tänud sulle tänase mängu eest sinu hingele ei jää midagi.

                Kommentaar


                  Tra mul ei jagu enam sõnu sellise asja jaoks... Kes oleks arvanud hooaja alguses, et Chelsea kodus Arsenalile 5-3 kaotab ja Manu vastu 3-0 eduseisust 3-3 peale mängib. Aga Torres-Mata värav oli väga lahe! Vahepeal nägin juba seda vana head Chelseat.

                  Kommentaar


                    Kui küsida tohib siis mis juhtus?
                    "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EII Vaata postitust
                      Kui küsida tohib siis mis juhtus?
                      Howard Webb juhtus.

                      Kommentaar


                        Webb rikkus terve mängu ära

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Giggs'il on ka suur võimalus täna skoorida. Chelsea doktoriga siis.

                          Aga mängige viiki, mingi 3:3.
                          Nagu soovisid
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Kuidas Chelski 3 väravat lõi? Teie kui eksperdid, äkki suudate mulle lahti seletada..

                            Kommentaar


                              Chelsea lõi 3 väravat ilusti mängu sees ning ühe standart olukorrast!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Converse Vaata postitust

                                käi putsi kuradi howard webb, faking manc
                                Olen nõus, et liiga lahjad penaltid aga samas võib minu arust 3-0 seisu peal mängu huvides natuke softima anda kah kuigi reeglid nii ei lubaks.
                                Pigem sõimaks taaskord Torrest. Ok, tsenderdus Matale oli kena aga muus osas ikka alla arvestust esitus. Lihtsad pallikaotused, ummikusse jooksmised, sööduga viivitamised ja krooniks muidugi 3-2 seisul see olukord kus valis lähedalt positsioonilt löömise asemel mingi ime konksu tegemised. Krt, lajata see pall raami 14m pealt ja 70prossa tõenäosusega see on sees.

                                ps. kiidaks Mata karistuslööki mängu lõpus. Fantast löök ja kena tõrje.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X