320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jeeeezs . Ilmselt oleks kõige paremini seda mängu iseloomustav sõna "midaiganes" .

    Esimest poolaega ma ei näinud, kui poolaja pausi ajal koju jõudsin, vaatasin, et Chelsea on ühega ees, peaks vaatama, mis teine poolaeg toob. Kolmveerand tundi well spent. Kõigepealt kaks hästi ärakasutatud võimalust ja siis... .
    Ega muidugi veebi-beebilt ei oleks midagi paremat oodanud ka, ta on oma küündimatust tõestanud juba varemgi. Korduvalt.
    Esimene pennal - Evra näeb, et Chelsea mees tuleb ja viskub talle täiega ette, väike puude ja pennal. Teisel juhul otsib ManU mängija oma jalaga mõnda vastast, leiab selle ja hüppab kümne meetri kõrgusele ja saab teise pendla. Ma ütleks, et mõlemal juhul võiks öelda, et normaalne kohtunik vilistaks 10-st korrast ühel ära sellise vea. Aga et kahest kaks...arvutage tõenäolsus ise. Terve teine poolaeg kõigi saba ja sarvedega läksid otsused ManUle. Ausaltöeldes oli mul esimest korda Chelsea fännidest kohe siiralt kahju. Viigivärava lõi ManU muidugi igati fair and square, aga kaks sellist kingitust teha - ma usun et isegi kõige punasemate prillidega ManU poolehoidja ei ütleks, et need mõlemad 100% pendlad oleks olnud. Ma pakun, et Webb on FA-s tulemuspalgal. Ja pärast nii palju kõmu tekitanud mängu täieneb tema pangakonto ikka korralike summadega...

    Aga mis ma ikka lällan siin, lõpptulemus oli täpselt see, mida ma 3:0 seisul lootsin, works for me. Neutraalsele vaatajale huvitav poolaeg ka, 45 minutiga 5 väravat. Chelsea poolehoidjatest on kahju küll.

    Vähemalt De Gea näitas mängu lõpus miks ta ManUsse toodi, kõigepealt ristnurgast Mata karistuslöök ära ja siis veel Cahilli pommlöök lati alt... Teise poolaja väravates ei olnud tal küll suht midagi teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Chelsea lõi 3 väravat ilusti mängu sees ning ühe standart olukorrast!
      Kas mul jäi midagi kahe silma vahele?

      Kommentaar


        Ei tahaks praegu Chelski pooldaja olla.. Eks oma osa oli toredal Webb'il ka.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          1. pennu oli 100% penalti, teine oli siuke 50/50

          Kommentaar


            Chelse fänn küll täna olla ei tahaks.

            Kommentaar


              Mis teema selle pildiga on?
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Meirelese sonksi mõtles vist
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  chelse't epl'is pole

                  nice fail
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Robbed.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      chelse't epl'is pole

                      nice fail
                      arvad? naljahammas..

                      Kommentaar


                        Esimene penalt oli ilmselge, kordust nähes olid ka komentaatorid sellega igati nõus vähemalt Viasat sport balticus.
                        Teine penalt pigem ei olnud.
                        Samas esimesel poolajal jättis Webb kindla penalti andmata vea eest Welbeckile.
                        3-st 2 anti.
                        Ja 3-st 2 ka olid.Vahet pole siis millised.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Torres oli jumalast okei, kui välja arvata see mõttetu konksutamine. Sai pea kõik pikad pallid kätte, pole seda see hooaeg ei tema ega isegi Drogba esituses näinud. Evans-Ferdinand pole suurem asi vastased ka muidugi.

                          Aga Villas-Boast tahaks küll kritiseerida. 3:0 taha jäädes oli näha päris pikka aega, et Rooney'l on sitaks vaba ruumi kaitsjate ja poolkaitsjate vahel. Öelgu siis Luizile, et ta püsiks tal pidevalt kandadel (Luiz ei saanud isegi kollast see mäng!) või toogu kiiremini kaitsev poolik sisse. Aga ei, ikka pidime enne endale kaks ära lööma, kui mõistus pähe tuli.

                          Niisiis.. Esimene värav, Sturridge'i pask, polnd mõtet Webbile võimalust anda. Teine värav totaalne Webbi pask, millele aitas kaasa AVB. Kolmas värav. TRA IVANOVIC MIKS SA LÄHEMALE EI LÄHE GIGGSILE!!!! Kas Rafael/Valencia lasid Maloudal mängu jooksul kordagi pea üles tõsta ja vaadata kuhu tsenderdada? +wtf te keskkaitsjad teete. Nii Cahill kui Luiz olid mängust väljas antud olukorras. See olukord välja arvestada, olid kaitse täitsa hea, Cahilli ja Luizi koostöö mulle meeldis. Romeu sissetulles oli nagu peata kana, tundus väga närviline ja kohmakas olevat. Rooney peatamiseks oleks täpselt Mikeli sugust venda vaja, kes püsib seal kaitse ees, kus Rooney kõige ohtlikum on. Romeu (ma ei tea kas AVB korraldusi täites) tõusis vahepeal minuarust liiga kaugele.

                          Ründefaasis kiidan kõiki mängijaid. Malouda esimesed 60 mintsa küll ei viitsind võidelda nagu ikka, a lõpus võttis kokku. Mata töötas kõvasti ja küsis ilusti palli. Suurepärane karistuslöök ja värav ka muidugi. Essien oli super, temast oleme ikka väga puudust tundnud, kuid väsis lõpus ja ei töötand piisavalt kaitses. Meireles tegi oma ära. Kaitsefaasis on ta väga hea, pakun et meeskonna parim keskvälja "runnerite" trackimises. Kainet mõistust vaja ründes säilitada rohkem ja mitte panna mõttetuid 30m lööke. Torres palli hoidmisel oli super, agajah, eks seda enesekindlust on ikka väga vähe.

                          Kokkuvõttes loodan, et mõni ManU mäng ilma Webbita ka mööduks. Põnevuse mõttes oli ju hea jah, aga see kuidas ta IGA mängu järgselt saab puid alla, peaks näitama ju midagi. Pakun, et Clattenburg on Premmi parim kohtunik hoopis.

                          edit: sorri monoloogi eest, maiteadnud et nii pikaks läks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas veebihauard Vaata postitust
                            arvad? naljahammas..
                            ähh?!
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Chelsea lõi 3 väravat ilusti mängu sees ning ühe standart olukorrast!
                              3+1 on ju 4. Skoor jäi 3:3 ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                                Torres oli jumalast okei, kui välja arvata see mõttetu konksutamine. Sai pea kõik pikad pallid kätte, pole seda see hooaeg ei tema ega isegi Drogba esituses näinud. Evans-Ferdinand pole suurem asi vastased ka muidugi.

                                Aga Villas-Boast tahaks küll kritiseerida. 3:0 taha jäädes oli näha päris pikka aega, et Rooney'l on sitaks vaba ruumi kaitsjate ja poolkaitsjate vahel. Öelgu siis Luizile, et ta püsiks tal pidevalt kandadel (Luiz ei saanud isegi kollast see mäng!) või toogu kiiremini kaitsev poolik sisse. Aga ei, ikka pidime enne endale kaks ära lööma, kui mõistus pähe tuli.

                                Niisiis.. Esimene värav, Sturridge'i pask, polnd mõtet Webbile võimalust anda. Teine värav totaalne Webbi pask, millele aitas kaasa AVB. Kolmas värav. TRA IVANOVIC MIKS SA LÄHEMALE EI LÄHE GIGGSILE!!!! Kas Rafael/Valencia lasid Maloudal mängu jooksul kordagi pea üles tõsta ja vaadata kuhu tsenderdada? +wtf te keskkaitsjad teete. Nii Cahill kui Luiz olid mängust väljas antud olukorras. See olukord välja arvestada, olid kaitse täitsa hea, Cahilli ja Luizi koostöö mulle meeldis. Romeu sissetulles oli nagu peata kana, tundus väga närviline ja kohmakas olevat. Rooney peatamiseks oleks täpselt Mikeli sugust venda vaja, kes püsib seal kaitse ees, kus Rooney kõige ohtlikum on. Romeu (ma ei tea kas AVB korraldusi täites) tõusis vahepeal minuarust liiga kaugele.

                                Ründefaasis kiidan kõiki mängijaid. Malouda esimesed 60 mintsa küll ei viitsind võidelda nagu ikka, a lõpus võttis kokku. Mata töötas kõvasti ja küsis ilusti palli. Suurepärane karistuslöök ja värav ka muidugi. Essien oli super, temast oleme ikka väga puudust tundnud, kuid väsis lõpus ja ei töötand piisavalt kaitses. Meireles tegi oma ära. Kaitsefaasis on ta väga hea, pakun et meeskonna parim keskvälja "runnerite" trackimises. Kainet mõistust vaja ründes säilitada rohkem ja mitte panna mõttetuid 30m lööke. Torres palli hoidmisel oli super, agajah, eks seda enesekindlust on ikka väga vähe.

                                Kokkuvõttes loodan, et mõni ManU mäng ilma Webbita ka mööduks. Põnevuse mõttes oli ju hea jah, aga see kuidas ta IGA mängu järgselt saab puid alla, peaks näitama ju midagi. Pakun, et Clattenburg on Premmi parim kohtunik hoopis.

                                edit: sorri monoloogi eest, maiteadnud et nii pikaks läks.

                                Good post. Would read again. Aga õige ta on. Ainult veebihauardit (hey u, at least be a funny troll) süüdistada oleks liiga lihtne. Oleks olnud vähe külmema peaga kaitses (ja vb kiiremini vahetusi teinud) oleks ikka positiivne tulemus võind olla. De Gea ka obv leidis aja, millal geniaalseks hakata

                                Aga arvestades, et enne mängu kartsin halvimat ja oleks viigi võtnud, siis nüüd jonnida oleks veits silmakirjalik. Seega mis seal ikka, homme paluks sama tulemust
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X