320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Asi on tegelikult nutune ja mölisege te kõik mis tahate, aga AVBile tuleb kiiresti jalaga perse lüüa!
    Mhm, eks ikka. Alati kõige targem tegu ! Kui midagi parandama hakata, siis kõigepealt treenerile kinga, sest see on ju sama iseenesestmõistetav kui arvutiprobleemide korral restart teha.

    Viimane treenerivahetus oli ju totaalselt edukas. Tasub veel paar korda proovida.

    Relegatsioonini on maad kui palju ju .

    Kommentaar


      A tegelt ka, senjoor nasfal, paku välja alternatiiv, mis ei ole idiootsus (ma olen täitsa valmis unustama su algse posti, mille järgi, by definition, mitteidiootsus on võimatu).
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Hiddink on ju endiselt saadaval.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Arvate tõesti, et Hiddink sobilik?
          Hiddink paista rohkem seda sotti vend olevat, kes nö "keskmikke" suurt mängu mängima suudab panna (päris mitu keskpärast koondist suurvõistlustel kürgetele kohtadele viinud, klubidest oli PSV viimati just Hiddinki ajal euroopas arvestatav sats jne). Chelsea aga on tippude tipp ja Roman tahab ju koheselt CiLi finaale ja liigatiitleid. Kurat, eneseväljendus oli kohutav...aga ehk saite aru, ühesõnaga tundub mulle, et Chelsea ja Abramovitš ei tundu olevat sobilikud pähklid Hiddinkile puremiseks.

          Kommentaar


            Mine sa hullu tea, ehk saab Mourinho lisaks Hispaania liigavõidule ka kolmanda CLi tiitli sel hooajal kätte ja tuleb Realist tulema. Mees ju sadu kordi rõhutanud, et briti jalgpall ta suurim kirg ning et naasmine millalgi tõenäoline.
            Eelkõige tundubki, et Chelseas sisekliima mädaneb (distsiplinaarsed probleemid, Torrese saaga, Terry probled ja whatnot), Mourinho sessuhtes täpselt seda masti kuju, kes korra majja lööks.
            Abramovitš muidugi nüanss omaette, ei läinud Mourinho Chelseast 2007 just heade emotsioonidega, ei kujuta ette, kas on seda sorti mehed, kelle vahel ikka veel tänu tollele ajale halba verd olla võib.

            Kommentaar


              Jan, sina või?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kommentaar


                  oi pljääää kui hea

                  Kommentaar


                    Terve ansamble koos, loodan, et varsti tuleb suisa orkester välja!

                    Kommentaar


                      No mida kõike ka välja ei mõeldaks
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        Sain alles nüüd teada, et Torres on ka ühes muusikavideos olnud: http://www.youtube.com/watch?v=5PNlRnz-KU4&ob=av2e

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Sain alles nüüd teada, et Torres on ka ühes muusikavideos olnud: http://www.youtube.com/watch?v=5PNlRnz-KU4&ob=av2e
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            I've lost my mojo
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              See, kes pakub 30mil EUR suvel saab kohe endale Torrest. Ise loodan, et äkki Anzhi ostab ära Neil seal raha ikka meeletult palju.

                              Kommentaar


                                Hakkate torrest prostituudina pakkuma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X