320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    esialgu on vaja vähemalt kahe väravaga võita, et bucky gunts tagasi evropa kohale lükata. Või noh, arvestades hooaega, siis üldse võita oleks päääris tore.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Never sack AVB, tõsiselt!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Hea pela Chelsea!!!

        Kommentaar


          No ikka täiesti mõtetu mäng Chelsealt!!!!!!!!!!!!!!
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar




            Si, Andre, väljapääs on sealpool .

            Kas teeme panuseid ametliku teate kohta ? Minu bet oleks 15.03 (ehk järgmisel päeval peale CList väljalangemist).

            Kommentaar


              Korralik emotsioon enne Napoli mängu.

              Kommentaar


                Homme saab kinga!
                www.ehrakennus.ee
                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                Kommentaar


                  Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                  Homme saab kinga!
                  Jep, onu Roman tuleb ise asemele.

                  Kommentaar


                    Huvitav kuna Abramovitši kannatus katkeb?

                    Kommentaar


                      no on veel paar karikasarja, kust saab välja kukkuda. kahju, et mängijaid sackida ei saa tho.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Kas nüüd on kõik AVB?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Kas nüüd on kõik AVB?
                          Pigem võiks ju oodata 15 märtsini kui on selge, et CLis veerandfinaali ei saada. Ning kui vahepeal suudetakse FA Cupis Birmingham alistada, võiks ju selle vallandamisega oodata vähemalt niikaua kuni lootus võita vähemalt 1 karikas on ka kustunud.
                          Adiós amigos

                          Kommentaar


                            Mängijatel pole häda midagi lihtsalt peatreener on TURN OFF.

                            Kommentaar


                              Pigem võiks öelda selle kõige kohta, et Abramovitš on TURN OFF. Maailma parimaid treenereid laseb lahti ja loodab mingi ime peale, et äkki hakkab tulema, äkki võib miskit muud tulla nagu hetkeseis näitab.
                              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                              Kommentaar


                                Abramovich paistabki selle klubi suurim viga olevat. Meenutab juba kangesti Palermo presidenti ( Itaalia liigaga vähe kursis olevate jaoks : viimase 20 a jooksul olnud klubil 10 treenerit. Või oli see nüüd 10 a jooksul 20 ? Igatahes pöörane lugu! ).

                                Lisaks sellele vajab Chelsea suurpuhastust: Kõiksugused lojused nagu lampard , terry,salomon, drogba, essien, obi mikel ja muud vana aja jäänukid pekst kus kurat. Torres samamoodi, ei selle mehe pea sinises särgis lõikama hakka.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X