320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mourinho vari hõljub Chelsea kohal
    http://www.newyorkredbulls.com/

    Kommentaar


      Oehh, Benitez suutis ju Mourinho Interit mõne kuuga käkerdama hakata. Vaevalt, et ta premmis midagi suudaks enam, samas eks see praegune seis ole enamike Chelsea toetajate jaoks selline, et midagi hullemaks enam minna ei saa. kusagil Facebookis keegi juba teatas, et pre-Jose Chelsea ongi tagasi, et klubi umbes Astonvillade ja Evertonite tase. Eks see siiski liialdus veits...aga noh.

      Kommentaar


        Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
        Nonohh, täitsa ilma iroonitsemata tunnen veidi kaasa Mourinho era Chelsea fännidele, kel klubi südames, ent absoluutselt pole harjunud sellist madalseisu nägema.
        not sure if ilma irooniata.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Portos saab ka hakkama.
          Portos oli temal juba mängijad olemas ja kõik töö oli tema eest ära tehtud. Tema ise ei teinud seal sittagi. Üldse on see saladus minu jaoks, et miks Abram võttis ikka AVB. Hiddink oleks olnud vähe parem valik imho.

          Kommentaar


            No miks te sackite AVB, kui ma ütlesin, et never please!
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              No korras. Tahaks kõiki noorfänne õnnitleda. Tramaivõi roman
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                avb'st veits kahju, aga mis sa teed kui mängijad ka lõpuks mässu tõstavad. kutt võiks sellegi poolest mingi valemiga millalgi inglismaal manageerida, tahaks näha mida või kas ta ilma nii suure pingeta teha suudab.
                kutsugem kelner!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Hi guyz



                  Mourinhot ju poole aasta pealt ei saa, huvitav kas Rafa tõesti oleks nõus selle sutsaka tegema?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Ei uskund et Tyne derby põnevamaks saab minna, aga siis tuleb alla tekst et üks noormees on tööst ilma jäänd. No mis teha, elagu abramo, mees teab mis teeb.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar




                      See leht võinuks edasi lugeda neid päevi, minuteid jne...
                      Adiós amigos

                      Kommentaar


                        Good luck Robbie
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          oeh, väga hea, kuid ma arvan, et veits hilja. Nüüd tuleb loota, Rafa teeb imet meeskonnaga ning saame 1/4 finaali CLis.

                          Kommentaar


                            Di Matteo hooaja lõpuni on vähemalt mõistlik variant.

                            (benitez lol)
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              miks benitez lol? Tuleta meelde aegu, kui Benitez oli Liverpoolis. Ja vaata, milline klubi on hetkel Liver. 2 erinevat asja.

                              Kommentaar


                                jälle valepööre
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X