320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    "This game has had almost everything except a Torres winner...stay tuned..."
    easy money
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Fernando torres aitähh liverpool!
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        uskumatu.... torres ei löönud mööda

        Kommentaar


          Aitäh poisid.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            palju õnne, kutid. ma ei saa chelsea'ga just eriti hästi läbi, aga praegu võtan mütsi maha. hää töö.

            Kommentaar


              Heh. Ses suhtes, et kui Real finaali saaks ja Chelsea võidaks, oleks see nii irooniline, et ma ei osaks sellele isegi nime anda.
              Ei tublid.

              Kommentaar


                Selline tunne, nagu oleksin just maailma kõige paremat koksi tõmmanud ja miss universumit pannud...tänud Torres

                Kommentaar


                  Õnne tõesti! Ja nüüd tuleb ka finaal ära võtta,siis inglise klubijalgpall päästetud selleks korraks!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    noh kus on need debiilikud kes karjusid p2rast Napoli v6itu, et see oli Chelsea viimane v6it CLis sellel hooajal??

                    6NNE MEILE, MEIE OLEME SELLE 2RA TEENINUD!

                    Kommentaar


                      Uskumatu, ega vist enne hommikut kohale ei jõuagi. Ei mäleta, millal viimati ühed 30 minutit nii aeglasena on tiksunud, tundus, et need minutid jäävadki tiksuma. Ega ilma 2-3 õnnejumalata abita oleks võinud ka korralik saun tulla, aga Barca on välja löödud ja see on põhiline !
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        palju õnne aitäh, et barca välja mängisite.nüüd näeb põnevat finaali

                        Kommentaar


                          See on üks naljakamaid mänge mida ma elus näinud olen tegelikult. Kui Torres värava lõi ma lihtsalt naersin kõva häälega selle absurdse olukorra peale. Arsenali fännina ma Barca poolehoidjate tunnet muidugi tean täpselt - veereta palju sa veeretad, kui lõpp produkti pole siis on vähe kasu isegi 70%+ possessionist.

                          Igatahes nüüd ükspuha kes homme teisest paarist vastu teile tuleb, neile hoian ma igatahes pöialt.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Hea töö Chelsea!

                            Kommentaar


                              nice....

                              Kommentaar


                                ME oleme FINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLIIIII IIIIIIISSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pohhui see Madrid või Bayern me sõitsime Barcelonast üle näidake näpuga ja vajutame gaasi põhja!!!!!!!!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X