320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepu Vaata postitust
    Ramires, yeah.
    we need a song for ramires
    we need a song for ramires.
    we need a song for ramiiiiiiires
    we need a song for ramiiiireeees
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      fakin jea, putting midtablers to where they belong for now. kuuspakid ja viinad tulevad lahti nüüd
      Ohoh, üsna bold statement. Äkki räägid mulle, et mitu kohta see sinine päälinnaklubi ka sellest mõttetus midtable meeskonnast ees on ka ?

      Kommentaar


        Well played, õnnitlen!

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ohoh, üsna bold statement. Äkki räägid mulle, et mitu kohta see sinine päälinnaklubi ka sellest mõttetus midtable meeskonnast ees on ka ?

          FOR NOW. FOR NOW. ja kui sa ikka ei näind, siis FOR NOW.

          ja alternatiivne sõnastus ka: FOR THE TIME BEING

          ning pikemalt öeldes, CFC tõmbas tagantpoolt kolmanda vooruni CL kohta, teised kodanikud on kodus hooajal 5 mängu võitnud. surely you see the difference, isegi premmi ühe kõige tasavägisema hooaja kontekstis
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            FOR NOW. FOR NOW. ja kui sa ikka ei näind, siis FOR NOW.

            ja alternatiivne sõnastus ka: FOR THE TIME BEING

            ning pikemalt öeldes, CFC tõmbas tagantpoolt kolmanda vooruni CL kohta, teised kodanikud on kodus hooajal 5 mängu võitnud. surely you see the difference, isegi premmi ühe kõige tasavägisema hooaja kontekstis
            Muidugi, ega ma ei ütlegi, et Chelsea hooaeg oleks kehvem olnud kui Poolil. Mõlemal üks mikikarikas aga Chelseal lisaks CLi finaali jõudmine +12 p liigatabelis võrreldes Pooliga. Lihtsalt see statement, mis vihjas otseselt liigatabeli positsiooni pani muigama. Sinised on kuuendad ja punased kaheksandad... mingit üüratut vahet selles sihis ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Muidugi, ega ma ei ütlegi, et Chelsea hooaeg oleks kehvem olnud kui Poolil. Mõlemal üks mikikarikas aga Chelseal lisaks CLi finaali jõudmine +12 p liigatabelis võrreldes Pooliga. Lihtsalt see statement, mis vihjas otseselt liigatabeli positsiooni pani muigama. Sinised on kuuendad ja punased kaheksandad... mingit üüratut vahet selles sihis ei ole.
              saan huumorist aru. aga mul on sulle üks parem veel: punased fännid ütlesid talvel, et top4 on lihtne ja tehtav
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                SUPER! poisid olid äraütlemata tublid ning toodi võit koju. wembley kuninga drogba alustamine oli kõigile enne mängu juba selge ja see värav lihtsalt pidi tulema.. ning tuligi. peale andy vägagi meisterlikult lahendatud väravat ei suudetud kuidagi toibuda ja hakkas see one way traffic peale, mida chelsea esimene poolaeg praktiseeris. tubli vastupanu oli igastahes, vähemalt teisel poolajal!



                Kommentaar


                  ainukene vahe oli väravavahtides. teil oli parem. meil vasak.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    we need a song for ramires
                    we need a song for ramires.
                    we need a song for ramiiiiiiires
                    we need a song for ramiiiireeees
                    Mõmisesin 'rami, rami, rami, ramiiiii' Kaiser chiefsi ruby järgi
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                      Mõmisesin 'rami, rami, rami, ramiiiii' Kaiser chiefsi ruby järgi
                      seda on keeruline staadionil chantida aind
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar




                        Kommentaar


                          esmaklassiline orgia.

                          Kommentaar


                            Too Chelsea juutuubi kanal peaks rohkem selliseid klippe viskama ja mitte mingeid 30 sekundisi, ma nõuan tasuta kraami
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Konkreetne orgia tõepoolest Aga vahva, et nii kehva hooaja kontrastiks vähemalt FA Cup ära võeti. Vana ja väärikas karikas ja kirss tordil oleks muidugi üks teine karikas veel, mille konarliku raja alguses ähvardas meid isegi olukord, kus kogu lugu grupifaasiga oleks päädinud. Võimas emotsioon on eilsest õhtust siiamaani sees. Tänud, sinised, tänud!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Converse Vaata postitust
                                esmaklassiline orgia.
                                Võrdlemisi gei orgia sellisel juhul. Aga kui neile nii meeldib, siis ühiskond ei tohi hukka mõista! Ja mis minikarikas see on?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X