320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Drogba confirms Chelsea exit

    Ju ta ei taha pingipoisiks jääda, kuigi pappi teeniks kenasti. Vast mõni naftaklubi võtab ära.

    Kommentaar


      Kui Drogba läheb siis jumal hoidku et ainult mitte mõnele Premieri klubile. See oleks faking räme. Minu silmis jääb ta legendiks ja loomaks igal võimalikul moel, aga spekulatsiooni transferitest sisse-välja mina enne ei pritsi kui esimesed nimed liikuma reaalselt ei ole hakanud.
      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Kui need Arsenali kollid välja jätta, siis #104 Boltoni vastu on vist mu üks lemmikuid Chelsea väravaid ever.
      Endal on päris mitu lemmikut, kuid #104 on vist ühise effortina kõige parem värav tõesti. Mäletan seda üsna hästi ja suu vajus põrandale. Paar nopet mis endal väga säravalt mälus on (Arsenali vastu on neid muide ikka kohutavalt palju tulnud aastatega haha)
      #85 vs Portsmouth, ei midagi erilist aga oli jube sopane ja nõme mäng terve õhtu. Üsna hiline värav oli ja tõi 3 punkti ära.
      #91 vs Liverpool, pooleldi Reina abiga, aga 4-4 CL õhtu Liverpooli vastu on minu Chelsea fännina olles üks meeldejäävamaid mänge üldse ja see oli üks vapustavamaid hetki tolles mängus (v.a. Lampard!)
      #96 vs Hull, too oli eriti vinge lihtsalt. Minuarust peale mängu väitis et tahtis vist Kaloule tsenderdada hoopis.
      #98 vs Stoke, eriti kuna Lampard pani ikka sigavinge passi sinna kaitse taha.
      #108 vs Arsenal, no sõnu pole vaja.
      #128-130 vs Wigan, nii eredalt meeles 8 väravaline toksimine Wigani vastu ja see kui Drogba nukrutses sest Lampard ei lasknud tal 2-0 penaltit lüüa kuid lõpetas siiski hat-trickiga.
      #15(7?) Bayerni vastu ei lähe kindlasti mitte iialgi meelest. Mitte iial.
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Ei usu, et Drogba teise premieriklubisse läheb, mees on endast liiga palju Chelseale andnud ja ilmselt isegi oleks imelik Chelsea vastu mängida iga hooaeg. Euroopas pakuks vast PSG-d tema varasema prantsuse liiga ajaloo pärast, väike reunion Ancelottiga ja võimalus seal põhis kindlasti mängida.

        Teine variant mingil määral, ehk Real, jällegi Mourinhoga reunion, aga seal oleks tal raske iga nädal mängida, pigem otsib Mourinho sellist venda kes Adebayori koha võtaks ja tuleks pingilt vms.

        Ja kolmas variant on minna pensi raha teenima kuhugi uuralitele, aga võiks siiski euroopas veel seda meest pallimas näha kuskil.

        Kommentaar


          Kolmas variant on vast kõige enim välja mängitud. Kindlasti ka suuresti sellepärast tahab Drogba raha teenida et oma Foundationit edasi käiata. Ideeliselt võiks kuhugi euroopamaale jääda, aga miski ütleb et 34-selt on siiski siht võimalikult palju raha teenimisel ja sellega teisi aidates.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
            #15(7?) Bayerni vastu ei lähe kindlasti mitte iialgi meelest. Mitte iial.
            Bayern lõi värava. Fakin masendus. Rüüpan õlle lõpuni, lähen välja suitsule. Jälgin närvitsedes ekraani, süütan, 2 mahvi, #157, suits kukkus, kisades baari rahvast kallistama Never forget infuckingdeed


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            Ja kolmas variant on minna pensi raha teenima kuhugi uuralitele, aga võiks siiski euroopas veel seda meest pallimas näha kuskil.
            Viimane tundub jah kõige tõenäolisem. Hiinas Nico ees ka juba. Kuulukate kohaselt 250k nädalas 34-aastasele mehele? Varför inte.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Või, et siis Euroopa Superkarikas Chelsea vastu. Hea küll.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Mulle ka meeldis just Andriy Shevchenko, oih sorri, Andrei Evtenko ostmine.

                  Kommentaar


                    Drogbalt küllaltki kummaline lahkumise põhjus. Ei taha enam pingil istuda? Minu teada on ta ikka põhis olnud koguaeg. Aga no eks Chelsea oleks pidanud suvel ühe kahest ründajast ikkagi müüma, kuna Drogba/Torres ründeliine ei toimi.

                    Kommentaar


                      Drogba to PSG oleks p2ris vinge.
                      Seal peaks papi ka saama ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        [IMG]pilt[/IMG]
                        08/09 - Bosingwa ja Deco nädalapalk 186 000 €
                        09/10 - ka JT palk tõuseb lõpuks Bosingwa tasemele.

                        Legit.

                        Kommentaar


                          Ma mõistan seda juttu nii, et Ükskulm ja Deco said kokku 186 kilo palka
                          Terryl aga üksinda 186 kilo oma naiste tagaajamise ning rassistlike jutluste eest

                          Kommentaar


                            tiimi juhtimise eest ka. Napoli vastu näitas ju et kelle jalas on püksid.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Drogba to PSG oleks p2ris vinge.
                              Seal peaks papi ka saama ju.
                              Mulle ka meeldib see variant Prantsusmaa on tema jaoks teine kodumaa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Terryl aga üksinda 186 kilo oma naiste tagaajamise ning rassistlike jutluste eest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X