320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FFP on nõrkadele. Suhkruisside liigas oleks ainsaks reegliks aastane kulumiinimum mängijate ostuks. Premier League Unlimited.

    Kommentaar


      No võrreldes mingiste araabia rahadega seikleks Roman seal vist ainult relegatsioonitsoonis. Relegatsioon lihtrahva hulka siis.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        No võrreldes mingiste araabia rahadega seikleks Roman seal vist ainult relegatsioonitsoonis. Relegatsioon lihtrahva hulka siis.
        Arusaamatu. Kui sa nüüd seda mõtlesid, et hr. vene külakurnaja pole nii palju kulutanud kui mõned šeigid, siis arvuta uuesti.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Arusaamatu. Kui sa nüüd seda mõtlesid, et hr. vene külakurnaja pole nii palju kulutanud kui mõned šeigid, siis arvuta uuesti.
          Absoluutselt. Aga kuri kahtlus, et tema taskud nii põhjatud ei ole kui pruunimatel poistel, ei?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Täiesti vastu tehingule kui aus olla.. jah Lampardi pärast on kibestumus aga mida v*ttu me ostame neid pätte sinna keskväljale juurde mingite 20-30 milkude eest. See et Torres osteti 50ga ja siis floppis oli meediasse hea pauk. Tuleb nüüd mingi kari samba poisse kes samamoodi läbi põelvad ja oi kui hea see meile on. Mitte et me mingit raha tagasi ka teeniks. Mehi ostetakse utoopiliste summade eest ja lastakse free transferitega pajehali panna. Mata-Hazard-Ramires-Marin-Meireles-Lampard-Benayoun-Mikel-Essien-Malouda-Romeu-McEachran-De Bruyne .. vähe mehi või? Not to mention et Piazon on ka suuri samme tegemas. Kakuta samamoodi. Kindlasti saab ka Bertrand mängida mõned mängud vasakääres..

            norm, kordasin lihtsalt mis elevant ütles. sorri mehed
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              Täiesti vastu tehingule kui aus olla.. jah Lampardi pärast on kibestumus aga mida v*ttu me ostame neid pätte sinna keskväljale juurde mingite 20-30 milkude eest. See et Torres osteti 50ga ja siis floppis oli meediasse hea pauk. Tuleb nüüd mingi kari samba poisse kes samamoodi läbi põelvad ja oi kui hea see meile on. Mitte et me mingit raha tagasi ka teeniks. Mehi ostetakse utoopiliste summade eest ja lastakse free transferitega pajehali panna. Mata-Hazard-Ramires-Marin-Meireles-Lampard-Benayoun-Mikel-Essien-Malouda-Romeu-McEachran-De Bruyne .. vähe mehi või? Not to mention et Piazon on ka suuri samme tegemas. Kakuta samamoodi. Kindlasti saab ka Bertrand mängida mõned mängud vasakääres..

              norm, kordasin lihtsalt mis elevant ütles. sorri mehed
              Essien, Malouda, Yossi, Meireles: Lepingud saavad kahe-kolme aasta jooksul otsa. That is kui nad varem minekut ei tee.

              Lampard: leping saab järgmine suvi otsa. Mees on siis 35. vb saab pikendust, vb läheb MLS-i rahhi korjama. Max 3 aasta pärast ka minek.

              Kakuta: kahtlane vend, (osaliselt oma süü tõttu) areng toppab, kipub sinna Sinclairi kanti mu arvates, et nata vindub ja siis väikse kopika eest minekut.

              Alles jäävad: Mata, Hazard, Ramires, Marin, Mikel, Romeu, Josh, KDB, Piazon, Oscar. Kõik selle aja peale parimas eas või sinna jõudmas. Mingi muu kadu võib ka juhtuda (nt Romeu kipub barcasse või misiganes muu ettenägematu müstika)

              Nõustun sinuga absoluutselt. Meeldiks mullegi näha, et see klubi kunagi ka joonealuse roheliseks (mustaks?) saaks, aga minu silmis vähemalt ei ole uskumatult kohutav idee 30+ pluss meestele varakult aseainet leida. Aga võibolla see mõttekäik on täielik BS ja muude punaste ja punavalgete fännide stiilis 'club can do no wrong' raiumine.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Nende ostetud noorte areng jääb lihtsalt toppama ju, kui nad pingil on. ja mis nad enam nii noored on, 20-21 aastaselt peaks tegusid tegema vaikselt juba. Ei meeldi lihtsalt, kui nad 2-3 aasta pärast suure miinusega maha müüakse, sest nad pole mängu saanud ja halavad pingi peal. Eks aeg annab seletust, aga senini pole suudetud noori mehi koosseisu sisse integreerida. Ainus hiljutine nooremapoole täiendus, kes end tõestanud on (Mata) läks kohe algkkooseisu ja sai palju võimalusi. Kardan, et härra Oscar ja KDB, miks mitte ka Marin seda võimalust ei saa. ja siis veel Piazon ja väike-Hazard. Omal ajal oli ju McEachran ka ründav poolik. Nüüd üritatakse suhteliselt vägisi temast vähe kaitsvamat mängijat teha, kuigi keha tal selle jaoks ju tegelikult pole.

                Kommentaar


                  Täpselt seda ma mõtlengi et meil pole keskväljale neid poisse vaja. Võibolla oleks üks siuke korralikum kaitsev poolik (KUI ÜLDSE keegi) mingi 25 aasta juures. Muidugi jah Benayoun, Essien, Malouda on ilmselt paari aasta jooksul minemas .. aga isegi kui Lampard läheb ja mina pisaraid valama jään siis neid mehi on seal ju küll ja veel. Arvestades seda et RDM ajal mängime me 2 kaitsva poolikuga (Mikel ja Meireles?) ning 3 ründavamaga siis paratamatult jääb mõni noortest pingile ja tahab jeebat panna. Oscari ostus ei näe ma mitte mingit loogikat kui lihtsalt mingit fifa-stiilis "oh noor kutt hea overall läheb ka!"

                  Kakutast oleks kahju aga PSG vastu mäng ei näidanud väga palju tõendavat materjali. Esialgselt tahaksin ma ainult ühte paremkaitset juurde ja mingi 4 vana laenule saata. Muidugi tuleb neid vigastusi ja suspensioneid hooaja jooksul aga ma olen enam kui kindel et keegi hakkab varem või hiljem vinguma.
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Äkki Di Matteole hakkas see Hispaanlaste 4-6-0 meeldima?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elevant Vaata postitust
                      Nende ostetud noorte areng jääb lihtsalt toppama ju, kui nad pingil on. ja mis nad enam nii noored on, 20-21 aastaselt peaks tegusid tegema vaikselt juba. Ei meeldi lihtsalt, kui nad 2-3 aasta pärast suure miinusega maha müüakse, sest nad pole mängu saanud ja halavad pingi peal. Eks aeg annab seletust, aga senini pole suudetud noori mehi koosseisu sisse integreerida. Ainus hiljutine nooremapoole täiendus, kes end tõestanud on (Mata) läks kohe algkkooseisu ja sai palju võimalusi. Kardan, et härra Oscar ja KDB, miks mitte ka Marin seda võimalust ei saa. ja siis veel Piazon ja väike-Hazard. Omal ajal oli ju McEachran ka ründav poolik. Nüüd üritatakse suhteliselt vägisi temast vähe kaitsvamat mängijat teha, kuigi keha tal selle jaoks ju tegelikult pole.
                      Marini suhtes sootuks muretu. Hooaeg on pikk ja ruumi jätkub. Piazon on alles 18, nii pea vast asja pole? Peale paari karikamängu ja juhusliku vahetusest sekkumise ehk. KDB on mu jaoks veel küsimärk. Ei tundu nagu halb, aga et kindlat seisukohta võtta pole hetkel samplesize'i. Pluss jällegi, tõenäoliselt laenule minekul. Väikse-Hazardi ostust esialgu tõepoolest aru ei saa ja mitte üldse pole näinud ka, et midagigi arvata. Loomulikult ei ole välistatud ka, et kodanik Oscar esiti kuhugi väljamaale kindlamat mängupraktikat saama läheb.

                      Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                      Täpselt seda ma mõtlengi et meil pole keskväljale neid poisse vaja. Võibolla oleks üks siuke korralikum kaitsev poolik (KUI ÜLDSE keegi) mingi 25 aasta juures. Muidugi jah Benayoun, Essien, Malouda on ilmselt paari aasta jooksul minemas .. aga isegi kui Lampard läheb ja mina pisaraid valama jään siis neid mehi on seal ju küll ja veel. Arvestades seda et RDM ajal mängime me 2 kaitsva poolikuga (Mikel ja Meireles?) ning 3 ründavamaga siis paratamatult jääb mõni noortest pingile ja tahab jeebat panna. Oscari ostus ei näe ma mitte mingit loogikat kui lihtsalt mingit fifa-stiilis "oh noor kutt hea overall läheb ka!"

                      Kakutast oleks kahju aga PSG vastu mäng ei näidanud väga palju tõendavat materjali. Esialgselt tahaksin ma ainult ühte paremkaitset juurde ja mingi 4 vana laenule saata. Muidugi tuleb neid vigastusi ja suspensioneid hooaja jooksul aga ma olen enam kui kindel et keegi hakkab varem või hiljem vinguma.
                      Okei, aga nagu öeldud, esiti nagunii posu ei mahu sinna 25 mehelisse squadi. Ja paar meest üle hooajaks, mis tõotab tulla klubi ajaloo kõige kurnavam, ei ole ju nii paha.

                      Ja üldse, see arusaam, et klubi lihtsalt ostab pohhuilt kokku ja ei mõtle, kõlab nagu konkureerivate klubide toetajate jutt. Aga las hooaeg tuleb peale ja näitab, mis värk on.

                      Ning üldse, kuna ma teiega kaudselt ikkagi nõustun, siis las see diskussioon vast olla kah, hakkab juba keerutama vaikselt
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        MLS All Stars'i vastu hakkab mäng meie aja järgi öösel poole neljast?
                        PES.PLANET

                        Kommentaar


                          03.35 Eesti ajajärgi peaks pall veerema hakkama

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Heku Vaata postitust
                            MLS All Stars'i vastu hakkab mäng meie aja järgi öösel poole neljast?
                            Correctomundo
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Lollil ajal..

                              Magaks 3h, vaataks mängu ära ning magaks jälle 3h ning seejärel tööle.
                              PES.PLANET

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Okei, aga nagu öeldud, esiti nagunii posu ei mahu sinna 25 mehelisse squadi. Ja paar meest üle hooajaks, mis tõotab tulla klubi ajaloo kõige kurnavam, ei ole ju nii paha.

                                Ja üldse, see arusaam, et klubi lihtsalt ostab pohhuilt kokku ja ei mõtle, kõlab nagu konkureerivate klubide toetajate jutt. Aga las hooaeg tuleb peale ja näitab, mis värk on.

                                Ning üldse, kuna ma teiega kaudselt ikkagi nõustun, siis las see diskussioon vast olla kah, hakkab juba keerutama vaikselt
                                Ma ei tahtnudki postitada et näidata et mul on hullult cool arvamus. Lihtsalt mõtlesin et kirjutan ja sattusin veits hoogu. Sinised hoiavad ikkagi kokku ja ost on tehtud seega meie teda müüma enam ei hakka. Hooaeg näitab mis tuuled puhuvad ja mina olen maksimaalselt optimistlik. Vahest on ikka tervislik arutada kes miks mida ja mismoodi
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X