320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui esimene poolaeg mingi naha peksmine on siis mina lähen jälle varem magama ..
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Kindel ikka, et kell 1 pole ?

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Kindel ikka, et kell 1 pole ?
        Meil on jh Inglismaaga poolteist tundi vahet.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          kell 1.00 sada prossa!
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            mäng hakkab 1:30 meie aja järgi.

            Kommentaar


              Väga võimalik, ega mul mingit raudpolt infi pole. Lihtsalt ei osanud uskuda, et koduka infi võibki nüüdsest dismissida.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                flashscore väidab et kell 01.00 hakkab
                Madridista

                Kommentaar


                  ei tea jh, mõned striimid on 1:30 ja teised 1:00

                  Kommentaar


                    Livescore näitab ka, et kell 1:00.

                    Kommentaar


                      Loodan, et Torres ikka algkoosseisus, siis on mõtet vaadata ka ikka :P

                      Kommentaar



                        Siit saab näha, praegu käib isegi MLS All Starside mäng kordusest.

                        Kommentaar


                          Petr Cech; Branislav Ivanovic, David Luiz, John Terry (c), Ashley Cole; John Mikel Obi, Frank Lampard; Ramires, Eden Hazard, Raul Meireles; Romelu Lukaku.

                          Subs: Jamal Blackman, Paulo Ferreira, Sam Hutchinson, Nathaniel Chalobah, Gary Cahill, Michael Essien, Marko Marin, Florent Malouda, Lucas Piazon, Fernando Torres.

                          AC Milan: Marco Amelia, Luca Antonini, Mario Yepes, Daniele Bonera, Djamel Mesbah, Massimo Ambrosini, Bakaye Traore, Mathieu Flamini, Kevin Prince-Boateng, Urby Emanuelson, Stephen El Shaarawy

                          Subs: Mattia De Sciglio, Antonio Nocerino, Francesco Acerbi, Riccardo Montolvio, Ignazio Abate, Bryan Cristante, Simone Andrea Ganz, Mattia Valoti, Edoardo Pazzagli, Philipp Prosenik, Antonio Cassano.
                          Torres pingil :/

                          Kommentaar


                            et siis streami pole?
                            www.ehrakennus.ee
                            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                            Kommentaar


                              head ööd musi ja palju torreseid unenäkku
                              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                              Kommentaar


                                Jäin enne teist poolt magama. Esimesed 30-or-so minutit mängiti väga igavat jalgpalli. Pall püsis rohkem Milani poolel ja meie käes aga ainsad üritajad olid meie keskvälja poisid v.a. Mikel. Lampardile selgelt pannakse see hooaeg see kaitsvam roll seal 2-3 keskväljas aga ta tükib ikka ettepoole, mis on hea. Hazard oli hea kuni ma veel vaatasin ja saab kindlasti see hooaeg väga exciting olema. Ramires oli veidi kahvatu aga loodetavasti suudab DM mehed maa peale tuua ja kumminuiaga pähe taguda. Community Shieldi võiks ju ära võita näiteks
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X