320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    How about Ivan?

    nt

    Cech
    Ivan, Luiz, JT, Ash
    Mikel, Lampard
    Ramires, Mata, Hazard
    Torres

    Luizu asemel paneks ehk Cahilli, aga muidu lõhnab mulle selliselt see tiim.

    Mäng läheb raskeks, loodaks 3-2 võitu, aga ei imesta, kui sealt ka midagi nukramat tuleks.

    As a sidenote, Kui barca nüüd Songa endale ostis, siis ehk unustavad Romeu ära täiesti
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Ivanovic?????

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Ivanovic?????
        Too sai ju punase kui te Citylt CS mängus tappa saite ning naudib nüüd puhkust
        Adiós amigos

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          How about Ivan?

          nt

          Cech
          Ivan, Luiz, JT, Ash
          Mikel, Lampard
          Ramires, Mata, Hazard
          Torres

          Luizu asemel paneks ehk Cahilli, aga muidu lõhnab mulle selliselt see tiim.

          Mäng läheb raskeks, loodaks 3-2 võitu, aga ei imesta, kui sealt ka midagi nukramat tuleks.

          As a sidenote, Kui barca nüüd Songa endale ostis, siis ehk unustavad Romeu ära täiesti
          Samas näed sa praeguses formatsioonis potensiaalset kohta Romeule?

          Kommentaar


            Algselt postitas Bart Vaata postitust
            Too sai ju punase kui te Citylt CS mängus tappa saite ning naudib nüüd puhkust
            Ketrame ilusasti lehekülje tagasi ja mida me näeme:

            Algselt postitas Converse Vaata postitust
            ei siiski mitte

            However, a change in FA ruling in August 2009 means that red cards in pre-season fixtures do not result in suspensions from competitive games.

            As the rule change covered all non-competitive pre-season fixtures, including the Community Shield, it means Ivanovic will be free to play at the DW Stadium.

            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas Bart Vaata postitust
              Too sai ju punase kui te Citylt CS mängus tappa saite ning naudib nüüd puhkust
              mängukeeldu aga liigasse ei saanud.http://uk.eurosport.yahoo.com/news/c...3132--sow.html..

              E: Sry, wordprez jõudis ette

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Samas näed sa praeguses formatsioonis potensiaalset kohta Romeule?
                Mikelile karikamängudes ehk ikka kärab puhkust andma Essieni nagunii kauaks ei ole, seega on mõnus, kui on siuke Barca taustaga noormees vajadusel võtta.


                Edit. Uusim team news on, et Ramires on haige veits ja mängus ei osale. :/
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Cahill pingil ja Luiz mängus, pakun mina. Hazard lööb vähemalt 1 kolli!
                  Manchester United Forever

                  Kommentaar


                    Cech;
                    Ivanovic, David Luiz, Terry (c), Cole;
                    Lampard, Mikel;
                    Hazard, Mata, Bertrand;
                    Torres

                    Subs: Turnbull, Cahill, Ferreira, Essien, Meireles, Oscar, Sturridge.

                    Official.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Mulle Bertrandi osalus meeldib. Ilmselt vahetatakse Oscari vastu välja ja mingiaeg tuleb ka Stoodz sisse. Essien/Meireles eeldatavasti viimaseks vahetuseks, vastavalt olukorrale.
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Ramires pidi pisut tõbine olema, mingi külmetus nagu ma aru sain.

                        Kommentaar


                          Bertrand? Miks nii palju ründavat jõudu osta kui isegi Wigani vastu ei julgeta äärele panna kedagi teist kui äärekaitsjat? Tõesti ei saanud kuidagi koosseisu ümber teha, et näiteks Oscar sisse tuua?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tauri3000;143(2279
                            Miks nii palju ründavat jõudu osta kui isegi
                            Because they can!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                              Bertrand? Miks nii palju ründavat jõudu osta kui isegi Wigani vastu ei julgeta äärele panna kedagi teist kui äärekaitsjat? Tõesti ei saanud kuidagi koosseisu ümber teha, et näiteks Oscar sisse tuua?
                              Manchester United rikub sellega jalgpalli et ostab parimaid ründajaid kokku ja siis jätab nad pingile ning ei lase vabaks ka nii et STFU.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                                Bertrand? Miks nii palju ründavat jõudu osta kui isegi Wigani vastu ei julgeta äärele panna kedagi teist kui äärekaitsjat? Tõesti ei saanud kuidagi koosseisu ümber teha, et näiteks Oscar sisse tuua?
                                Minu silmis on Bertrand vaid paberite kohaselt kaitsja. Tsenderduste kvaliteet on tal tegelikult väga kõva ja saab väga edukalt hakkama vasakul äärel. Ju Di Matteol oma põhjused miks mitte lasta Oscaril kohe esimene mäng alustada. Mina olen selle üle palju rohkem rahul ning ka posiitiivselt üllatunud.
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X