320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klge ostame Baines'i ära
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Liiga kallis Isegi kui PVA või Bertie moodustaks ainult pool Ashi, oleks ikkagi ausam diil

      Las manu ostab safile pensikingiks vm
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Ei ega ma seda väga tõsiselt ei mõelnudki. Minu silmis on Bertrand 7 korda ässam vend. Aga lihtsalt mõtlesin et ei viitsi ManU teemasse solkima minna et klge Baines on kihvt. Meil on mingit paremajalgset Bainesi vaja. Tal venda pole ve
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas M1kker Vaata postitust
          Ei ega ma seda väga tõsiselt ei mõelnudki. Minu silmis on Bertrand 7 korda ässam vend. Aga lihtsalt mõtlesin et ei viitsi ManU teemasse solkima minna et klge Baines on kihvt. Meil on mingit paremajalgset Bainesi vaja. Tal venda pole ve
          on küll. kaksik sealjuures.
          nimi on Cezar Azpilicueta Baines ja hetkel tunneb PSG tema vastu huvi

          aga äkki kutile meeldib inglismaa ja tuleb meile ikkagi
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Nah, esimene oli lihtsalt meelevaldne torge. Ja noh, tegelt oli kõik mis ma tahtsin öelda oli mu piltidega postis. Ehk üks omanik on suuteline oma mehed lihtsalt kinni maksma, et ükski palgasõdurlik mõte pähe ei tekiks. Ja rivaliteetidega mõte oli ka lihtsalt selline, et küll te samamoodi vihkaks kedagi kui teilt keegi liigarivaalide või derbivaenlaste juurde tahaks ja koliks. Või kui ei vihkaks siis ainult sellepärast, et emotsiooni ehk ajalugu kahe klubi vahel oleks vähe. Aga nagu öeldud juba algselt, siis selle võimaluse on seni omanikuhärra elmineerinud anyway.

            Ning ärme spämmi jah, sa oled vägagi mõistlik inimene ja me lõpetaks lihtsalt sellega, et peale mõningat arutelu ja asjade üksteisele lahti defineerimist lõpetaks sõbraliku viigiga.

            Carry on
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Nah, esimene oli lihtsalt meelevaldne torge. Ja noh, tegelt oli kõik mis ma tahtsin öelda oli mu piltidega postis. Ehk üks omanik on suuteline oma mehed lihtsalt kinni maksma, et ükski palgasõdurlik mõte pähe ei tekiks. Ja rivaliteetidega mõte oli ka lihtsalt selline, et küll te samamoodi vihkaks kedagi kui teilt keegi liigarivaalide või derbivaenlaste juurde tahaks ja koliks. Või kui ei vihkaks siis ainult sellepärast, et emotsiooni ehk ajalugu kahe klubi vahel oleks vähe. Aga nagu öeldud juba algselt, siis selle võimaluse on seni omanikuhärra elmineerinud anyway.

              Ning ärme spämmi jah, sa oled vägagi mõistlik inimene ja me lõpetaks lihtsalt sellega, et peale mõningat arutelu ja asjade üksteisele lahti defineerimist lõpetaks sõbraliku viigiga.

              Carry on
              Mulle meeldib kui inimesed on mõistlikud *straighten tie*
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Kuna tõesti piltmõistatus vastas kõigelele, siis hea mõte. Nii on SW-l ka rahulikum olla ja enne klubi majandusaruannet siia kurjustama/kustutama ei pea tulema

                Edit. Seda tahtsin ka öelda, et kuitahes koba David Luiz teinekord pole, siis klubi eest annab ta kõik. Ja kui väga obvious punt välja jätta, siis vb Lampsi järel lemmikmängija praegusest tiimist:

                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  No jou, poiss on 10a üksinda igalpool sinistele kaasa elanud(usun, et saate aru küll, kui kõik ülejäänud barcat ja manu toetavad ), 5a pole pre-seasoni mängugi vahele jäänud ja päevas vähemalt 5x vaadatakse siniste kohta uudiseid, rumoureid jne aga foorumikutt väga ei ole olnud ja vaatasin, et viimane aeg

                  Homme siis natuke "lihtsam" vastane ja ootaks, et mänguaega noortele rohkem jaguks, eriti arvestades, et pühap just mängiti, siis peaks värsketele poistele kohe mänguaega jagama. Matale puhkust, Oscarit ootaks põhisse ja ülejäänust ülikülm. Ei tegelt midagi stiilis:
                  4-1-2-2-1

                  Cech - no ütleme ausalt, Turnbull ja Hilario on hunnik sedasamust
                  Iva JT Luiz Cole - kaitset väga muuta ei ole mõtet arvan, kokkumäng kohe tööle
                  JOM - no city vastu oli ikka veel suviste aurude all, väga uimane... viimane mäng hakkas vaikselt lubama, aga vaja mänguaega
                  Meireles(Berdtrand) ja Lamps
                  Oscar - Hazard
                  El Nino

                  Kommentaar


                    Vaevalt me 4-2-3-1 kuju murdma hakkame. Mööndustega on see kahene kaitsev poolikute liin muidugi Lampardi suhtes aga vaevalt väga suurt vahet võrreldes Wigani mänguga näeme. Ei imestaks kui Luizi asemel on Cahill ja Ivani asemel Ferreira(vähetõenäoline). Essien ja Meireles on ka üsna suure tõenäosusega mängumehed. Mata jätaksin pingilt ka kõrvale. Malouda ja Benayoun on siuksed kutid keda eriti vaadata ei viitsi platsil.
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Luiz kirjutas jalgpallurite lemmiksotsiaalmeedias, et põlv teeb vähe haiget ja täna ta ei mängi. Kaitseliin Ivan-Cahill-JT-Cole siis sellisel juhul oleks loogiline. Aga esimene kodumäng ja 3 punkti peaks ära tulema, juhul kui mütsiga muidugi uustulnuki vastu lööma ei minda. Mina tänan.

                        P.S. McEachran sai eile juba Middlesbrough eest 90 mintsa. Rõõm.

                        Kommentaar


                          Tänast mängu Readinguga teloga netist ei saaks näha? Ei leia mingit kohta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Tänast mängu Readinguga teloga netist ei saaks näha? Ei leia mingit kohta.
                            Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

                            Kommentaar


                              Peab seal midagi tõmbama? Niiisama pannes hakkab sada asja viskama ja läheb keeruliseks ning ei saa.

                              Kommentaar


                                No kui sul flashi toetab võid seal (wiziwig > live sports > football) õhtul otsida, siis ei peaks miskit nagu tõmbama, aga neil flashi streamidel üldjuhul ei ole hea kvaliteet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X