320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suured tänud Loodan, et toimib ka.

    Kommentaar


      Kui peaks juhtuma järgnev situatsioon, (mida ma loodan, et ei juhtu), et vigastada saavad nii Torres,Sturridge kui ka Mata, kas siis võetakse noortetiimi ründaja või läheb ründajaks Lampard nagu Everton kasutas Fellainit? Oskab keegi lähemalt ja täpsemalt antud olukorda spekuleerida?

      Kommentaar


        No siis paneme 4-6-0 lihtsalt
        Kahtlen, et olukorral nii õhukeseks lastakse minna. Aga Ramires või terve Marin võiks seal ees mingis kombinatsioonis Hazardiga asjatada küll ehk. Lampard on 34, aeglane ja õhus kehv. Tema tugevus on hääd söödud ja see legendaarne 'arriving late in the box'. Ridiculous variant üldse.

        Endal huvi tho, kas siukse hädaolukorra puhul Lukakut tagasi ei saaks kutsuda?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Vist ei saa. Siis toodaks reservidest keegi härra Piazon ma arvan.

          Kommentaar


            Kas jutt käib mingist eelneva hooaja Fellaini ja Evertoni mängust? Esmaspäeval mängis Evertoni eest ründajat Jelavic.. Fellaini mängis pigem sellist CF rolli, millega saavad Chelseas päris paljud hakkama.

            Kommentaar


              Chelsea ostab niikuinii veel ühe ründaja - olge päris mureta
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                Kas jutt käib mingist eelneva hooaja Fellaini ja Evertoni mängust? Esmaspäeval mängis Evertoni eest ründajat Jelavic.. Fellaini mängis pigem sellist CF rolli, millega saavad Chelseas päris paljud hakkama.
                Kes? Essien või? CF on just mees nagu oli Drogba. Ainus mees kes seda teha suudaks on Lukaku, Lukaku on laenul. Sellist torni-sugust meest kes suudaks oma füüsilise kohalolekuga palle maha võtta ja hoida et ründev liin kaasa tõuseks meil ei olegi hetkel. Mikel? Ei.. Meireles? ei..
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                  Kes? Essien või? CF on just mees nagu oli Drogba. Ainus mees kes seda teha suudaks on Lukaku, Lukaku on laenul. Sellist torni-sugust meest kes suudaks oma füüsilise kohalolekuga palle maha võtta ja hoida et ründev liin kaasa tõuseks meil ei olegi hetkel. Mikel? Ei.. Meireles? ei..
                  CF ei pea minu teada alati nn. torn olema. Näiteks kasvõi Messi mängib nn. nr. 9t, ehk CFi.

                  Kommentaar


                    Minu silmis on CF just Drogba laadi mees. Pikk, suur, väga füüsilise kohalolekuga. Just nagu Fellaini tegi. Enamused pallid mis tema poolegi jõudsid said alla võetud, Messi on äkki rohkem nagu teine ründaja .. mitte et ma Barca mänge vaataks palju aga kindlasti on erinevad vaatevinklid positsioonidel alati olemas.
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Proovisin wiziwigist, panin live sports~football ja panin mingi vene liiga omale live siis viskas need mingid asjad ja seal oli play now! ja url. panin play now ja jääb laadima ega midagi ja siis viskas google lehele jjuba.

                      Kommentaar


                        Ma arvan et sealt lihtsalt ei näe teliga, muidu oleks ma juba atdhenet.tv‘st saanud vast.

                        Kommentaar


                          Siis vast ei toeta jah. Pead livescore'ga piirduma

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ja ametlik algkoosseis tänaõhtuseks mänguks:
                              Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Mikel, Lampard; Ramires, Hazard, Mata; Torres

                              Pingil: Turnbull, Bertrand, Essien, Romeu, Meireles, Oscar, Sturridge

                              Hääd nautimist, sõbrad!

                              Kommentaar


                                Wigani mängu põhjal lootsin, et täna on Mikel to Romeu vahetus tehtud, aga ei midagi ehk siis Mikel tõestab ennast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X