320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tilluke Hazard läks mingisse suvalisse Belgia külaklubisse laenule aastaks.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Hea uudis! Daanis mängime Kopehagenis! Kas keegi juba mõtleb reisi peale? EA hetkel pakub normaalhinnaga pileteid 230 sinna-tagasi, hotel 2 ööd ca 100 eur. Peaks minema!

      Kommentaar


        Algselt postitas Long John Vaata postitust
        Hea uudis! Daanis mängime Kopehagenis! Kas keegi juba mõtleb reisi peale? EA hetkel pakub normaalhinnaga pileteid 230 sinna-tagasi, hotel 2 ööd ca 100 eur. Peaks minema!
        Daanis on oktoobri alul?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          02.10.12

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Tilluke Hazard läks mingisse suvalisse Belgia külaklubisse laenule aastaks.
            Lihtsalt mainin, et siirdus Neemelo kunagisse klubisse

            Kommentaar


              Aga sõbrad, kas me mitte ei unusta, et kapteniärra torkas ühele kiunuvale latiinale valel ajal põlvega tuharasse, mistap täna ta mängumees polegi?

              Nüüd ma olen veel rohkem kindel, et läheb ka Njuukaga madistanud punt täna.

              Skysportsnewsi vist täna pole mõtet vahtida. Mingi Schürrle jutt on, aga selle venna tasemest võiks spetsimad vennad mulle rääkida ja kas (kuulu järgi) 20m on aus või waaaay üle?

              Eelnevast olenevat see, kas Liverpool Sturridge'i saab. Viimase kohta nii palju, et olgu, mis ta on, aga ära ei tahaks ka lasta. Kui just kosilased (kes iganes siis) meie stiilis rumala rahaga peale ei lenda.

              Essien erutavat veits Arsene'i ka. Mind erutaks rohkem idee sellest, et ta kuhugi Türki läheks.


              Eks näis, kas ja kui palju neil juttudel tõepõhja on. Aga tunne on siuke, et täna ilmselt kedagi juurde ei tule. Üllatage mind.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Ise lugesin, et kusagilt oli väljaimetud 30M ja Hulk but i have no idea

                Kommentaar


                  Mind segab fakt, et me pole juba tükimat aega ühest konnaõgijast lahti saanud.. jah tegi paar aastat tagasi hea hooaja, aga võiks ju ruumi teha.. ka see joss on mõttetu kaal pardal.. Äkki näeme ka lüket Sturr 'pooli ja siis on võimalik Hulk ää võtta? Schürrlet pole kunagi vist oma silmaga näinud, seega ma ei tahaks teda..
                  PÕNEVUST!!

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et Hulga võib ära unustada. Et kaupleme noorte talentide Mosese ja Azpi eest mingeid (CFC mõistes) naljakopikaid ja siis lähme lolliks, kuna mingil Pintol on seoses meiega ora perses ja me ei tea ka paremini kui et lihtsalt plekime?



                    Konnaõgija suhtes segab mind see fakt, et kuuldavasti olla kõik probleemid tema palganõuete taga. Ausalt öelda, kui sellel vennal on veel närvi mingit palka nõuda, siis järgmise Nasa missiooniga pakin mina ennast mõistlikumale planeedile kaasa.


                    Samas ei tohiks ka ära unustada, et hooaeg tuleb ropp ja igasugu töllakaid peab ka igaks juhuks olema, kui mingit McNamara lemmikvõstkonda kuskil carlingus lõbustada vaja
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Kas keegi teab millised kanalid näitavad tänast superkarika mängu, seda tean, et viasat sport baltic näitab, suuured tänud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Kas keegi teab millised kanalid näitavad tänast superkarika mängu, seda tean, et viasat sport baltic näitab, suuured tänud


                        YLE1 pidavat ka näitama, kindel ei ole
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bart Vaata postitust
                          YLE1 pidavat ka näitama, kindel ei ole
                          21.30 Jalkapallon Super Cup

                          Chelsea - Atlético. Selostus Hannu-Pekka Hänninen. Monaco.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Bart Vaata postitust
                            YLE1 pidavat ka näitama, kindel ei ole
                            Yle 1 näitab jah!

                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              ESPNi transfer deadline Day

                              Dale Johnson:
                              I've just been sent a picture of Scott Sinclair's new home in Manchester.





                              vabandust, vale teema. Liiga palju arvutit pole hea.
                              Last edited by _AI_; 31.08.12, 14:54. Põhjus: vabandus
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Lol, hea :d Algul ei saanud arugi:d

                                Kommentaar

                                Working...
                                X