320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    It`s half Nasfal, half Kivi77, it`s half semendisaar...It`s a Man Bear Pig!
    Mul on küll teistsugune õpilaspilet, kui sul:O

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mul on küll teistsugune õpilaspilet, kui sul:O
      Jep, sul on endiselt algklasside oma.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Jep, sul on endiselt algklasside oma.
        Kusjuures kapis vist isegi peaks veel algklasside oma alles olema.

        Kommentaar


          Its half Alvarez and half Tofoa yeah its Arsene Wenger Arsene-Wenger_55.jpg

          Kommentaar


            Roman on nõus falcao eest 45 000 000€ välja käima
            https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

            Kommentaar


              Lahe..

              Kommentaar


                Romanile l2hedal seisev isik yltes mulle, et isegi kuni 55 milli on ta n6us lauale taguma.

                Kommentaar


                  Daria Zhukova?

                  Kommentaar


                    Ta soovib anonyymsust nagu ikka

                    Kommentaar


                      Mu sõbrad on täna Taanis CFC toetamas! Kesklinnas leidsid väga hea CFC fännide baari nimega Cafe Guldhornene. Edu meile! Tahaks et Moses avaks oma scoori!

                      Kommentaar


                        Misasi see scoor on? Mingi jook või riietusese mida võimalik mängu ajal avada?

                        Kommentaar


                          Ja see on pmst juba tehtud, mängus huntidega
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Long John Vaata postitust
                            Mu sõbrad on täna Taanis CFC toetamas! Kesklinnas leidsid väga hea CFC fännide baari nimega Cafe Guldhornene.
                            Mõnus pubi tõesti. Leidsin ka selle samuse koha viimane kord, kui FCK vastu mängu sai kaemas käidud. Praktiliselt ainuke Chelsea pubi seal linnas (sisse astudes memrobiiliat vaadates oli ka kohe aru saada) ning olen kindel, et ka suur osa sellest 2000 staadionil olevast sinisärgist sealt korra õhtu jooksul läbi astub. Ootan igatahes natuke rotatsiooni, kuid sellegi poolest head mängu. Parken ju ka tegelikult Farumi klubile mitte niivõrd kodune ning kindlasti ei ole õhkkond sedavõrd häiriv kui näiteks Donetskis või Torinos.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Long John Vaata postitust
                              Mu sõbrad on täna Taanis CFC toetamas! Kesklinnas leidsid väga hea CFC fännide baari nimega Cafe Guldhornene. Edu meile! Tahaks et Moses avaks oma scoori!
                              Guldhornene on fenomenaalselt lahe koht. Kui Chelsea särk seljas on, saab esmavärava puhul tasuta 0.33 õlle (kunagi sai iga värava puhul, aga ju siis süsteem ei töötanud )Tõsiselt muhe koht, kus saab väga toredate inimeste (samas tatikaid on teinekord liiga palju) ja aatekaaslastega juttu puhuda. Kopenhaageni üks mõnusamaid kohti, samas tean ka, et Chelsea Support Danmarki poistel, kes Jüütimaalt pärit on, on ka Aarhusis või Aalborgis kusagil oma mõnus pesa. Tahaks ka sinna jõuda millalgi.

                              Kommentaar


                                Chelsea võiks siit suure võidu teha
                                https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                                Kommentaar

                                Working...
                                X