320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No see oli eile öösel esimene reaktsioon, saan aru et mu enda lemmik pallur ka aga no päris niimoodi ma seda venda ka ei fänna

    Kommentaar


      Ah las poiss möllab, omal ajal sai siin Malouda erinevaid versioone sibulakasvatamisest peas kõvasti kommenteeritud (jah, igatsen). +võin kihla vedada, et Torres on blondina parema strike rate'iga, kui niisama, nii et väga tähtis teema!

      Kommentaar


        Hahahahha mingi Torrese fänn ütles mulle kunagi jumala tõsise näoga et " Jajajaja.. nüüd on tal see sama soeng mis pooli aegadest, sellega ta skooris ka " Chelsea mõõna ajal siis, mälusopis sonkida siis äkki peale blondeerimist saigi oma mõõnast jagu

        Kommentaar


          Algselt postitas 9karel9 Vaata postitust
          Mul membership kaart jah. Koduka kaudu ikka ostsin piletid. Aga sa ka mängule siis?
          Mina pigem kevadel! praegu ei saa. Edu sulle ja põnevaid mänge! laula kaasa!!! One Di Matteo!!! Its only one Di Matteo!!!

          Kommentaar


            There's *
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Omal ajal Torres mainis jah et värvis pea blondiks kuna ta on vamis tegema kõik et väravad tulema hakkaksid

              Kommentaar


                A Love Song For Eva Carneiro
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                Ei oska isegi kommenteerida..

                Kommentaar


                  Pisipoja perre syndimas. Kas kellegil kogemusi chelsea lehelt riiete tellimisega. Vaja ãra varustada
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    riided on pohhui, nimi tuleb välja valida

                    Gianluca Frank Gianfranco Jimmy Floyd nt
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      see on enamvähem kindel et Chelsea saab falcao endale 65 000 000€ eest
                      https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                      Kommentaar


                        Algselt postitas semendisaar Vaata postitust
                        see on enamvähem kindel et Chelsea saab falcao endale 65 000 000€ eest
                        Kas ma olen ainukene kellele tundub see väheöeldes idiootne ost, sellise hinna eest?

                        Kommentaar


                          No Falcao on endale soodsas keskkonnas ikka ülistabiilne mängija, juhul kui ilusti kohaneda suudab kiirelt, siis võib vabalt uus Drogba olla. Samas teadagi, kuidas suurostud Teil aegajalt floppavad, ega enne tea kui Radamel kohal, ent arvestades seda, mis Portos ja Atleticos toimunud on, siis vabalt hinda väärt.

                          Kommentaar


                            Learn the proper way to say and pronounce the name Ross Turnbull in English. Ross Turnbull Chelsea FC Football Futbol Soccer Player Goal Penalty Kick Yellow ...


                            mida v*ttu
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Kui vana sa oled?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kas ma olen ainukene kellele tundub see väheöeldes idiootne ost, sellise hinna eest?
                                Kas ma olen ainukene, kes reaalselt ei tahagi Falcaod Chelseasse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X