320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raiko Vaata postitust
    Kas ma olen ainukene, kes reaalselt ei tahagi Falcaod Chelseasse?
    Ei ole ainuke, ära muretse.

    Kommentaar


      Kuulge, võtke kokku ennast ! Miks te räägite, et selle raha eest ei tahaks Falcaod? Mis see nagu TEID kotib, palju ta maksab?
      Kui ta väravaid iga mäng lööma hakkab ja põlvedel ennast fännide ette libistama hakkab, siis kiljute küll kodus ja esimese asjana Falcao särgi tellite.

      Kommentaar


        Ma loodan, et keegi, kes viitsib, tõmbab siit mingi terava käima ja tekib diskussioon, mille käigus isand Kivi enda väljakäidud veksleid vähe selgitada viitsib. Ise pühapäeval lapsikustega ei tegele. Tööinimene puhkab siis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raiko Vaata postitust
          Kas ma olen ainukene, kes reaalselt ei tahagi Falcaod Chelseasse?
          Kas ma olen ainuke, kelle võtab muigama kui kuulen selliseid väljaütlemisi? Sama nagu Unitedi fännid RvPga suvel - välja pidi näitama nagu poleks vaja aga sisimas hõõruti käsi. Mind lausa huvitaks sinu argumentantsioon, miks peaks ükspuha mis meeskond maailmas hetkel mitte tahtma Falcaod?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas szandor Vaata postitust
            Ma loodan, et keegi, kes viitsib, tõmbab siit mingi terava käima ja tekib diskussioon, mille käigus isand Kivi enda väljakäidud veksleid vähe selgitada viitsib. Ise pühapäeval lapsikustega ei tegele. Tööinimene puhkab siis.
            Mis krdi veksleid. Millest sa aru ei saa? Tahad helista mulle ytle näkku mis sul öelda on. 566 888 96.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Mis krdi veksleid. Millest sa aru ei saa? Tahad helista mulle ytle näkku mis sul öelda on. 566 888 96.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vaaadake kuidas Felixil läheb ja rahunege maha

                Kommentaar


                  Algselt postitas 9karel9 Vaata postitust
                  Ei viitsi ma enam telekast jälgida siniseid... tuleb kohapeale minna

                  7-12 nov Londonis siis. Täna haarati piletid siis 7nov CHE - Shakhtar ja 11nov CHE - Liverfool.

                  Kui juhuslikult keegi veel neid vaatama läheb, siis võiks ennem/pärast mängu mõned õlled teha
                  Kuhu kanti sa piletid võtsid muidu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Mis krdi veksleid. Millest sa aru ei saa? Tahad helista mulle ytle näkku mis sul öelda on. 566 888 96.
                    Kas on plaanis teha videokõne, või kuidas see näkku ütlemine välja näeb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Kui vana sa oled?
                      külge tahad lüüa või
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Kas ma olen ainuke, kelle võtab muigama kui kuulen selliseid väljaütlemisi? Sama nagu Unitedi fännid RvPga suvel - välja pidi näitama nagu poleks vaja aga sisimas hõõruti käsi. Mind lausa huvitaks sinu argumentantsioon, miks peaks ükspuha mis meeskond maailmas hetkel mitte tahtma Falcaod?
                        Sittagi ma käsi hõõrun...
                        Saan aru, et hea mängija aga nii naljakas, kui see ka ei ole, siis on villand sellest suurest osturallist, sai suvel mitmed ostud tehtud ning nagu näha ka väga edukad.. Aga aitäb äkki, need vennad kes olemas on vägagi suutelised ning usun, et saaks nendega piisavalt auhindu võidetud.

                        Endalegi veidike veider, et pean end ikkagi selle klubi toetajaks ja elan kõvasti kaasa, aga kurat, villand on sellest, et nii palju kokku ostetakse, tahaks näha, et potensiaali täis vennad lammutama hakkaks.

                        Kommentaar


                          amen to thaaaat

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raiko Vaata postitust
                            Sittagi ma käsi hõõrun...
                            Saan aru, et hea mängija aga nii naljakas, kui see ka ei ole, siis on villand sellest suurest osturallist, sai suvel mitmed ostud tehtud ning nagu näha ka väga edukad.. Aga aitäb äkki, need vennad kes olemas on vägagi suutelised ning usun, et saaks nendega piisavalt auhindu võidetud.

                            Endalegi veidike veider, et pean end ikkagi selle klubi toetajaks ja elan kõvasti kaasa, aga kurat, villand on sellest, et nii palju kokku ostetakse, tahaks näha, et potensiaali täis vennad lammutama hakkaks.
                            -50mil aruandes on ok, aga -100mil ei ole? Siiani üle turuhinna makstud meestega tiitlid on ok, aga kui juurde osta siis oleks paha? Kui need vennad kes olemas on tiitlit ei too, siis oleks okei jälle juurde osta?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              -50mil aruandes on ok, aga -100mil ei ole? Siiani üle turuhinna makstud meestega tiitlid on ok, aga kui juurde osta siis oleks paha? Kui need vennad kes olemas on tiitlit ei too, siis oleks okei jälle juurde osta?
                              Palun mine magama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                -50mil aruandes on ok, aga -100mil ei ole? Siiani üle turuhinna makstud meestega tiitlid on ok, aga kui juurde osta siis oleks paha? Kui need vennad kes olemas on tiitlit ei too, siis oleks okei jälle juurde osta?
                                Ah jätame nüüd selle mõttetu vaidluse! Eks igal ühel ole õigus oma arvamusele! Tundugu see nii totter kui tahes. Minu isiklik seisukoht on näiteks selline, et ostku klubi, keda heaks arvab. Romani käsutuses on ju rahakott ning ka korralikult makstud skaudisüsteem. Siiani on kogu sellest kupatusest väga häid tulemusi saadud, nii et ei saa ka otseselt kritiseerida ju. Muidugi oleks vinge võita kulutades vähem raha ja majandades klubi edukalt, kuid siiani pole see ühelgi klubil õnnestunud. Olen siin saare peal lobisenud üsna mitme sinu mõttekaaslasega, kes oleks iga hetk nõus selle kasumiteenimise ja noorte edutamise tiitlite vastu vahetama. Samuti tean oma klubi toetajaid, kes pigem sooviksid rohkem näha poisse akadeemiast esindusmeeskonda tulemas. Raiko on ilmselt üks sellistest ning eks see pigem ole see efekt, et ohh vaadake, ei ole me nii suured laristajad midagi. Kuid hetkel ei näe ma selliseks radikaalseks muutuseks veel vajadust. Niikaua kui Romkal jõudu ja tahtmist on, võib ju sellel laineharjal surfata ja "ajalugu teha". Siin enamus ei ole Chelseat ju Romani eelsel ajal näinudki. Mina paar hooaega olen ning olles rääkinud inimestega, kes käisid Chelseat vaatamas, kui need 80ndatel veel teises divisionis mängisid, siis need praegused mured tunduvad nende kõrval tühistena.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X