320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No häid ülihäid mängijaid tasub alati osta, kui võimalus on ainuke probleem, et võib leiduda keegi veel parem vastava summa eest. Samuti leian, et ei tasu olla nagu Manchester United, kes rikub maailma jalgpalli sellega, et jätab suured staarid pinkidele istuma sellepärast, et keegi ei maksa miljon dollarit rohkem, et mängijat endale saada. Kahjuks olen ma ka see uue generatsiooni Chelsea fänn ,kes hakkas fänniks, siis kui Romani rahakott oli Londonis Stamford Bridgel ning sellepärast ma ei oska ka kahjuks ''ChelseaFC'' sinuga diskussiooni laskuda teemal, mis toimus Chelseaga ajal, kui Romani polnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      No häid ülihäid mängijaid tasub alati osta, kui võimalus on ainuke probleem, et võib leiduda keegi veel parem vastava summa eest. Samuti leian, et ei tasu olla nagu Manchester United, kes rikub maailma jalgpalli sellega, et jätab suured staarid pinkidele istuma sellepärast, et keegi ei maksa miljon dollarit rohkem, et mängijat endale saada. Kahjuks olen ma ka see uue generatsiooni Chelsea fänn ,kes hakkas fänniks, siis kui Romani rahakott oli Londonis Stamford Bridgel ning sellepärast ma ei oska ka kahjuks ''ChelseaFC'' sinuga diskussiooni laskuda teemal, mis toimus Chelseaga ajal, kui Romani polnud.
      Seda, miks ajalugu tundma peab, õpetatakse viiendas klassis. Täiesti õudne sõnavõtt.
      Algselt postitas rainis007
      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

      Kommentaar


        No vähemalt härra jääb oma põhimõtetele kindlaks, et kui tõesti klubi ajalugu ei koti, siis seda uurima ka ei hakka lihtsalt sellepärast, et you're 'supposed' to vb sain ka valesti aru. antagu andeks sel juhul.


        Aga Falcaoga on lihtne asi. Smartassid võiksid aru saada, et obv mitte keegi ei kiunuks, kui härra sinise särgiga juba pilti teeb. Aga muidu võiks ju selle rahhi eest 2, max 3, soliidset täiendust osta, ka ründaja sh.

        Ja mingi nokkimine selle kallal, et mõni härra sooviks klubilt nüüd, kui vahe teistega on enam kui tasa tehtud natuke rahulikumat kulutamist? Ei ole naljakas. Või isegi teravmeelne. Ei.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
          Seda, miks ajalugu tundma peab, õpetatakse viiendas klassis. Täiesti õudne sõnavõtt.
          Ma olen Chelsea ajalooga väga hästi kursis, kuid mina olen seda tagantjärgi lugenud, kuid pole sellega koos kasvanud nii, et jääb natukene väheseks, et ''CHELSEAFC'' arutada seda teemat? Et sinu aju ka aru saaks, et ma ei hakka rääkima mõne 80 aastase vene sõduriga, kui jube oli Teises Maailmasõjas lahinguväljal olla eks? (See oli näide samal alusel)

          Kommentaar


            Mu noored sõbrad. Kui juhuslikult Manu hooaja lõpuks midagi suurt võidab ja väga väga tahaks nende särki saada, siis now is the time. Chelsea kodukalt soodsalt saada (küll veits petliku nime all):



            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Väike eesti keelne tõlge artiklist:

              Hispaania jalgpallikoondise ja Londoni Chelsea ründaja Fernando Torres rääkis avameeleselt eelmisest raskest hooajast oma koduklubi särgis.

              Kommentaar


                Klubi poolt tehtud avalduse kohaselt ei kaeba Terry FA otsust edasi ja lepib oma mängukeelu ja trahviga. Natukene keerulisteks mängudeks (Spurs, 2xManU ja Swansea) jääb see eemalolek, aga peaasi et selle kuradi jamaga ühele poole saab.

                Edit: Ja lisaks sai ka selgeks, et kui oled Briti saartel vutti mängiv sportlane, siis võid sotsiaalmeedias jalgpalliliitu kirjeldada epiteediga #BUNCHOFTWATS. Maksma läheb see sulle 90 000£.
                Allikas: http://www.thefa.com/News/governance...ct-charge.aspx

                Kommentaar


                  PSG pakub Inglismaa jalgpallurile 185 000 eurost nädalapalka, kui ma loodan et cole ei lähe minema
                  https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                  Kommentaar


                    Neymar tähistas 200. klubimängu suurepärase sooloväravaga
                    https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                    Kommentaar


                      Algselt postitas semendisaar Vaata postitust
                      Neymar tähistas 200. klubimängu suurepärase sooloväravaga
                      Väga ilus värav oli, aga on see kuidagi Chelseaga seotud?

                      Kommentaar


                        semendisaar - http://www.footballmanager.com/ - osta, ning asu asja kallale, ehk saad seal rahulduse kätte ja ei pea siin onaneerima
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ma pole kindlasti kaugeltki õige vend seda ütlema, aga üldise hüvangu huvides ei teeks ka mingi eneseväljendusealane raamat paha

                          JT jurri lõppemise üle on muidugi hea meel. Saab siis raskemaks perioodiks puhanuna mängu tulla. Asendused ka täitsa pädevad. Ise tegelt ei jõua ära oodata, millal Cesar täiskohaga mängu saama hakkab. Tottenhami kiired härrased võivad ju Ivani täitsa jänni jätta.


                          Igatahes, Premier league, we've been missing you
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Keegi ei lugenud kusagilt, et kas Romeud talvel laenule ei taheta saata? Väga nukker on vaadata, kuidas talenti lihtsalt raisatakse.

                            Kommentaar


                              See oleks kõige rumalam variant ever. ACONi ajal just tekiks variant ehk mängida. Samuti see, et igale positsioonile võiks asendus olemas olla, mitte jälle mingi mossitav convert. Punaseid kaarte ja vigastusi ei näe ka kunagi ette.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Toure yaya on tulemas
                                https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                                Kommentaar

                                Working...
                                X