320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et Ashile ja Frankile ei taheta lepingut pikemat kui aasta per kärss anda, sest nad on vanad ja wagebilli vaja cuttida ja siis tuleb 29-aastane Yaya 300k nädalis rahhi pääle sisse? Kõlab loogiliselt?


    Või ma lasen ennast odavalt trollida praegu?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      sa oled odav hoor
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Semendisaar pole jah end kõige tõsiselt võetavamana veel esitlenud.

        Kommentaar


          Ma ei taha hästi uskuda, et Yaya Toure tuleb, sest praeguses taktikas mingit box-to-box asja ei toimu ning pole kunagi ka toimunud ning vaevalt Di Matteo nüüd keset hooaega hakkab sellist muudadust tegema, kuna mängupilt ja taktika muutuksid kardinaalselt.

          Kommentaar


            Täna jälle skandaal, et omg RDM ei confirminudki, kas JT on veel kapten või ei.

            Siin on vahelduseks üks lugu, mis vaatab mängijale sootuks veidra nurga alt, nimelt räägib tema jalgpallioskustest (omg, weird, ikr):

            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Cech; Ivanovic, Cahill, Luiz, Cole;Mikel, Ramires; Oscar, Mata, Hazard; Torres


              Kuuldavasti Bale ja Dembele ei mängi. That helps
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Kuuldavasti Lampard pole algkoosseisus, molle hakkab lendama. Aga toome kolm ära ja laseme Azpili ka mängu jes?
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Cahill, loom raisk
                  PES.PLANET

                  Kommentaar


                    BOOOOM! aga no enne vilet ei maksa hõisata

                    Kommentaar


                      Kolmepunkti Lanelt kohustuslikud kondid ära võetud, väga hea. Cole oli vägev, Cech oli vägev, Luiz ja Cahill olid enamvähem. Mata pani Hazardiga asja kotti jälle ja Torres on sinises särgis ikka meeletult faking pask. Liverpoolis oleks silmad kinni pea alaspidi ka ära kõmmutanud selliseid.
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Juan Mata's last 6 games, 7 goals and 7 assists. Ja Hazard peaks nüüd suurim resultatiivsete söötude andja olema liigas. Unbeaten. Ja Tommy Langley võib rahus kritiseerida Chelsea TV-s Suurepärane mäng, va teine poolaeg alguses obv. Ikka veel on tunne, et kunagi tuleb üks tiim(manu?), kes veel karmimalt meie ajutisi puudujääke kaitses ekspluateerib ja teisel pool ise sama ei tee. Aga so far so good.


                        topo'thaleague Samas nagu keegi twitteris väga õigesti ütles: What's with this title talk! Let's wait until we beat a real team.

                        amen.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          liiga magus võit! spurs oli korra teise poolaja sisseelamisperioodil domineerivam, peale seda suudeti kontroll taastada ja õiglane võit white hartil käes. spursi kõrge kaitseliin ja vastik rabistamine maksid valusasti kätte.

                          ei saa kiitmata jätta tiimi, aga MATA on ikka kuramuse loom

                          Kommentaar


                            Huan tegi täna super töö ära, kuradima hea oli vaadata. Tore, et ka Studge kolli kirja sai, olgugi, et nii lihtne värav kui veel olla annab. Ei kritiseeriks üleliia Torrest, pole küll seesama mees, kes 'Pooli aegadel, kuid hetkel usun, et parem kui Studge või Moses (?).
                            Beast Lukakut tahaks kindlasti järgmine hooaeg juba sinises särgis skoorimas näha.

                            Kommentaar


                              Hea töö ja igati vägev tagasitulemine peale kaotusseisu jäämist!

                              Kommentaar


                                Ma ei ütleks et Chelsea väga hea oli, pigem totenhami kaitse oli üli sitt, kõik kollid olid sisse imetud kaitse bläkist.

                                Järgmine nädal on tõeline tõehetk, ma ei hakkaks liialt puid alla viskama aga mulle tundub, et teie esimene kott just meilt tuleb
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X