320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Long John Vaata postitust
    Chelsea TV saab ka täiesti tasuta vaadata!

    Osad jupid pannakse tõepoolest youtube ülesse. Kuid parimate palade nägemiseks, pead natuke raha ka välja käima. Otse saab seda vist tõepoolest kuskilt striimida, aga järgi vaadata vanu asju vaevalt.

    Kommentaar


      Mul on väga hea Mikel`i progressi üle! Seda saab vaadata veel ja veel )))


      PS Jagaks ka ühe linki ka, kuid ainult tõeslistele fännidele!
      ftp://95.31.22.64/Chelsea/

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Osad jupid pannakse tõepoolest youtube ülesse. Kuid parimate palade nägemiseks, pead natuke raha ka välja käima. Otse saab seda vist tõepoolest kuskilt striimida, aga järgi vaadata vanu asju vaevalt.
        Tead, ostsin eelmisel aastal memberi koos väidetava CTVga, kuid see ei töötanud. Äkki seletad lühidalt kuidas sina vaatad?

        Kommentaar


          Tellid endale True Blue Digital või International membershipi (£30) ja peaks meilile tulema kiri koos andmetega. Otsid kodukal ülesse CTV ikooni, lükkad meili teel saadud useri ja parooli sisse ja voila! Vaata nii lives kui hiljem järgi. Eks pikapeale viskab kopa ette, kui iga päev mitu korda päevas näidatakse kas siis Barcaga poolfinaali või Bayerniga finaali. Kuid vahel on täitsa lahedad saateid ka ning enne ja peale mänge on stuudio Cundy, Dixoni ja Langley´ga, mida on ka täitsa mõnus vaadata.

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Tellid endale True Blue Digital või International membershipi (£30) ja peaks meilile tulema kiri koos andmetega. Otsid kodukal ülesse CTV ikooni, lükkad meili teel saadud useri ja parooli sisse ja voila! Vaata nii lives kui hiljem järgi. Eks pikapeale viskab kopa ette, kui iga päev mitu korda päevas näidatakse kas siis Barcaga poolfinaali või Bayerniga finaali. Kuid vahel on täitsa lahedad saateid ka ning enne ja peale mänge on stuudio Cundy, Dixoni ja Langley´ga, mida on ka täitsa mõnus vaadata.
            Thnx mate.

            Kommentaar


              Loodetavasti KUNN mängib täna, teeks oma 100nda euroopaka ära. Olen ärevil. Šahhtar pole kerge sats aga ma usun et töö võit täna
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Shakhtar võiks teile koha kätte näidata, saaksite "hea" emotsiooniga meid nv võõrustada.

                Kommentaar


                  Unista aga edasi...

                  Kommentaar


                    Oled nii kindel et manu bragale ära teeb v, eeelmine hooaeg ei saanud baselist ja asjadestki jagu..

                    Kommentaar


                      Eks me näe. Sõbralikult pisut hagu alla ikka .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                        Loodetavasti KUNN mängib täna, teeks oma 100nda euroopaka ära. Olen ärevil. Šahhtar pole kerge sats aga ma usun et töö võit täna
                        Aga palun. Chelsea team: Cech, Ivanovic, D Luiz, Terry (c), Cole; Mikel, Lampard; Ramires, Oscar, Mata; Torres

                        Pingil Turnbull, Cahill, Azpilicueta, Bertrand, Romeu, Hazard, Sturridge
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Kuulge teeme selle küll uuesti mida perset. Mis KUNNIl juhtus? Täielik anomaalia. Ivan ja Cech olid ägedad
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Ilma Cechita oleks skoor ikka kõvasti hullem olnud. Super mäng talt!

                            Kommentaar


                              Polnud täna eriti intenetiga õnnistatud ja teine poolaeg jäi sootuks nägemata. Aga mis ma lugesin oli see, et vastased väärisid igati seda võitu ja meie olime hunnik sitta par Cech ja mõni üksik veel. Loodame, et see polnud nüüd see 1-3 Romale 2008-09, mis algatas sita seeria, mis lõppes coachi vahetumisega. Tollal mäletan samamoodi, et meie mängus olid selgelt augud, aga keegi ei olnud tükk aega piisavalt pädev, et neid ära kasutada. Ja asi paranes alles siis, kui Guus tuli ja parkima hakkasime. Tänapäeval on küll oluliselt andekam punt koos, mistap loodan, et päris nii ei lähe. Aga arvestades, et JT-d pole, siis nädalavahetus teeb sutsu muret küll. Kõlab praegu nagu mingi 4-4 mäng.

                              Mis seal ikka, järgmine kord paremini
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Ah võtke rahulikult! Laupäeval intensiivne derby mängida, natuke puhata ja siis otse Ukrainasse minna, kus ma arvan, poleks hetkel ühelgi meeskonnal kerge, ei ole nii lihtne. Nüüd on õnneks 5 päeva aega end kokku võtta ja jalgadele natuke rohkem puhkust anda. Kaitse auklikus sõltus täna puhtalt ründavate mängijate nõrgast tagasi töötamisest. Oscar ja Hazard olid väga kahvatud, kuid see atmosfäär seal lõi poistel ilmselt põhja alt. Kahjuks oli ka Nants väga väga õnnetu. Ei tundunud nagu mingit sära ega entusiasmi olevat. Poistele hea õppetund ja ma arvan, et 2 nädala pärast kodus on nende vastu märksa lihtsam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X