320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Lampardi vigastus oli tõsine või ettevaatusest võeti varakult välja?

    Kommentaar


      Algselt postitas Panso Vaata postitust
      Kas Lampardi vigastus oli tõsine või ettevaatusest võeti varakult välja?
      Hamstring ilmselt. Sellega võid kõndida küll, aga mängumeest enam pole. Aa ja natuke positiivset tänasest. Taanlased tegid meile väikse teene ja see seis nii halb grupis polegi. Ja teiseks see Oscari värav lõpus võib väga oluliseks saada kuna võrdsete punktide korral hakatakse omavahelisi mänge ja nende väravatevahet vaatama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kesse KUNN on teil?
        Millisel mehel üldse võiks 100 euroopa mängu olla siniste särgis?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Didhedive Drogba? Fakk ma tean?
          Aa, sa niisama pullid. Sest muul juhul on tegu väääga obviously Lampardiga. Ja kunn on ta sellepärast, et 1) ta on 2) ilmselgelt seda postitanud härrale on tegu südamelähedase mängijaga.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Miks Torres pikali kukub iga kord kui ta palli saab? Kas seda juhtus Liverpooli aegadel ka? Igaljuhul Shaktari poolt hea mäng, neil oli võidutahet rohkem, Chelsea rünne tõmmati korralikult lukku, igal pool oli 2 shjaktori kaitsjat vastas. Väravates otseselt kedagi süüdistada ei saa, shjaktori ründajatel on klassi.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Miks Torres pikali kukub iga kord kui ta palli saab? Kas seda juhtus Liverpooli aegadel ka?
              Ega ta muidu nii palju ei kukugi, aga eile jäi endale ka silma, et kas oli värskeltkastetud muru või milles asi, aga poistel sinises (mitte ainult Torresel) tuli päris mitu korda piinliku käbla ette. Aga muidu võitis eile parem sats ja müts maha poiste ees. Tabeliseis ei ole tõesti nüüd nii hull kui kartsin ja võõrsilmängudest peaks nüüd ainult Juve olema jäänud, kas pole nii? Põnevust jätkub

              Kommentaar


                http://thinkfootball.co.uk/tactical-...n-this-season/

                Kommentaar


                  Algselt postitas Long John Vaata postitust
                  PS Jagaks ka ühe linki ka, kuid ainult tõeslistele fännidele!
                  ftp://95.31.22.64/Chelsea/
                  Ma tahaks selle lingi eest sulle miljon tänu öelda. Läheb aega selle materjali läbimisega, aga ega kiiret pole. Kui Tartu satud, siis teeme minu kulul õlle või mõned
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Ma tahaks selle lingi eest sulle miljon tänu öelda. Läheb aega selle materjali läbimisega, aga ega kiiret pole. Kui Tartu satud, siis teeme minu kulul õlle või mõned
                    Pole tänuväärt. Aga võtan teadmiseks!

                    Kommentaar


                      Mis n2nni sealt lingi alt pakutakse? Hiinlaste arvates on tegu vist porriga, sest mina sellele lehel ligi ei p22se

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        Mis n2nni sealt lingi alt pakutakse? Hiinlaste arvates on tegu vist porriga, sest mina sellele lehel ligi ei p22se
                        kõiksugu uusi ja vanemaid mänge ja väravate ja tõrjete kompilatsioone. vb muudki, a ma pole esiti kaugemale jõudnud

                        (mingid paar hooaega on isegi täies mahus üleval, a la 07-08 ja seal kuskil)

                        tho, esiti tundub, et mängud siiski rohkem Romani aega jäävad (obv ). Ehk lingi postitaja teab ise põhjalikumalt rääkida
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          http://www.chelseafcfansclub.com/vie...k#.UIonuW8xpXk Kui see peaks tõesti tõele vastama, siis ma oleks 12 käe ja 14 jalaga poolt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            http://www.chelseafcfansclub.com/vie...k#.UIonuW8xpXk Kui see peaks tõesti tõele vastama, siis ma oleks 12 käe ja 14 jalaga poolt
                            Lugesid selle teksti ka seal läbi? Või nägid ainult pealkirja ja andsid kütet? Kui lugesid, siis kuulaks huviga sinu vastuargumente tekstis väljatoodule, pärast ärkamist hea lugeda
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Lugesid selle teksti ka seal läbi? Või nägid ainult pealkirja ja andsid kütet? Kui lugesid, siis kuulaks huviga sinu vastuargumente tekstis väljatoodule, pärast ärkamist hea lugeda
                              Jah ma pean vabandama tõesti, hommikul mul on alati esimene asi Chelsea uudised ja Facebook ning ei lugenud korralikult läbi Vabandan vale informatsiooni pärast

                              Kommentaar


                                KUNN paar nädalat väljas fak off. Aga kui punastele sarvikutele tuule alla teeme siis ma nii kuri ei olegi.
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X