320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme siis järjekordne Londoni (fännide) derbi! Torreselt paluks oma alatist teravust punaste vastu! Luizilt suurte apsude vältimist. Teiste puhul olen optimistlikumalt meelestatud ning sisetunne ütleb, et väga halvasti meil homme ei lähe

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Homme siis järjekordne Londoni (fännide) derbi! Torreselt paluks oma alatist teravust punaste vastu! Luizilt suurte apsude vältimist. Teiste puhul olen optimistlikumalt meelestatud ning sisetunne ütleb, et väga halvasti meil homme ei lähe
      mina nii positiivselt meelestatud pole. meil on ilmselgelt raskusi emma-kumma poolaja algul käima saamisega ja nii võib meid korduvalt päris labaselt ära karistada. eeldan umbes 4-4. Kardan kaotust. Loodan, et eksin.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        mina nii positiivselt meelestatud pole. meil on ilmselgelt raskusi emma-kumma poolaja algul käima saamisega ja nii võib meid korduvalt päris labaselt ära karistada. eeldan umbes 4-4. Kardan kaotust. Loodan, et eksin.
        Põnevust võiks küll olla, kuna sai endale kalli raha eest pilet soetatud. Selle eest võiks ju natukene näitemängu saada Kuigi 89ndal minutil suluseisust löödud 1-0 rahuldaks ka väga

        Kommentaar


          Mina oleks stiilse 3-2 võiduga rahul. väravad mulle meeldivad.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Praegusel positsioonil olles on viik ka ülimalt hea ja kasulik tulemus

            Kommentaar


              Kuigi, kui me tiitli tahame auga koju tuua ei tohi me eelmise aasta Cityst nõrgemad ka olla nii, et mingi 6 väravat võiks ju ära lüüa

              Kommentaar


                Cech; Ivanovic-Luiz-Cahill-Cole; Mikel-Ramires; Hazard-Mata-Oscar; Torres - Pink: Turnbull, Azpilicueta, Romeu, Moses, Sturridge, Marin

                Iga nime eest mis pihta saan premeerin ennast ühe punktiga mille reaalväärtus on mitte sittagi. Üsna kindel et läheb jälle sama puuga et mingi 70 80 minti nussib Torres ees ära, tuuakse väga väga hilja Sturridge sisse midagi päästma või nii. Seda siis ründemängu pildi poolt. Usun et võit tuleb ära, Mata ja Hazard on praegu haigelt hoos ja kui keskkaitse kekutama ei hakka siis peaks solid olema! Azpili võiks stiili pärast intro teha
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Ei see on kõva, et enda pundi ründajasse usku pole vaid usutakse Sturridge´it kes eelmine mäng sattus lihtsalt õigesse kohta seisma korraks. Või siis on nii väravajanuline, et ei sööda õigetel hetkedel vaid proovib ise. Satun peaaegu iganädal vaatama sõpradega PL mänge ja isegi teise meeskonna fännid lähevad selle idika peale närvi (Sturridge siis)

                  Torres on alati olnud ManU vastu januline - usun et tema poolt tuleb täna kas värav või vähemalt 1 assist - äkki mõlemat?

                  Kommentaar


                    Mina satun iga nädal Torrese peale närvi, milles on küsimus? Aeg ajalt teeb mingi kihvti pöörde ja vaatad et oi pljääd siit tuleb ja siis situb 3 korda hullemini ära kui worst-case-scenario ette pidi nägema. On küll tore et Drogbat pole et mees saab "vabalt" mängida aga no püss ei paugu ju kurat. Äkki täna tuleb, äkki ei tule ja paneb samamoodi nagu aastake tagasi.

                    Team sheet on siin sama mis mu postituses ainult et pingil on 7. mees ka, Bertrand
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Türa mida vittu nagu?

                      Kommentaar


                        Mul pole muud midagi öelda kui et keskväli lihtsalt peenestab praegu nii haigelt. Kõik 5 kutti keskelt on täna haiged. Väiksed nussid siia-sinna aga väga hull. 2-1 maas aga viimase 20~ mänguminuti põhjal võib asi muutuda veel. Come on Chelsea!
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          C'mon, andke nüüd minna, vaja raha ju võitta!

                          Kommentaar


                            haha, kohtunik. good game, goodbye good result.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Milliste emotsioonidega vaatavad ekraani praegu kaaslased sinises? Mina olen rõõ---- nope, wait.
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                jommaijoo nahhui

                                Kommentaar

                                Working...
                                X