320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Mosese värav!
    https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

    Kommentaar


      paskpaskpask,1:1 ja sinna see liidrikoht lähebki

      Kommentaar


        oehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Hernandez, kes siis veel.

          Kommentaar



            Kurat!
            https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

            Kommentaar


              Oehjah. Kesine mängupilt, kesine tulemus. Sisu nagu justkui oleks ja kahes eelmises manu mängus oli seda sisu ka korralikult näha, aga no mis sa teed. Samas eks selliseid külmasid dušše teinekord ette tuleb, peab ainult lootma et neist ka midagi õpitakse. Väravaolukord (1-1) olukorraks, aga muidu jäi mulle vähemalt mulje, et selline kaitseliin Dave-Ivan-Cahill-Cole täitsa töötab ja see on ainult hea, kui mitme põhikaitsja puudumisel selline reserv olemas on.

              Kommentaar


                Suht sitt mäng oli

                Kommentaar


                  mängupilt oli väga hea, kuid swansea ikka suutis kuidagi ära kobistada selle 1-1 värava. tüüpiline mäng nõrkade satside vastu. nad istuvad terve mängu kaitses ning viimasel 5 minutil ründavad ning kobistavad pahatihti mõne värava, suurepärane näide on tänane mäng. torres oli väga hea ning väga meeldis mulle ka romeu täna, kes andis väga häid läbisööte. peab ikka väga kiitma swansea väravavahti, et juba enne poolaega eduseis kolmeväravaline polnud.

                  ning see härrased, et manu juhtima liigat läks, ei tähenda midagi. küll nad jälle langevad, nagu eelmise hooaja lõpus man city vastu. parim mälestus minu elus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
                    küll nad jälle langevad, nagu eelmise hooaja lõpus man city vastu. parim mälestus minu elus.
                    ...siis oled küll maru armetut elu elanud
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                      ...siis oled küll maru armetut elu elanud
                      tahtsin öelda, et jalgpalliga seonduv mälestus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
                        tahtsin öelda, et jalgpalliga seonduv mälestus.
                        tšelski viimasest karikast on tõesti päris palju aega möödas...wait what?

                        edit. ah kurat..ma juba lootsin, et tegu pole naljaga. oh well
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                          tšelski viimasest karikast on tõesti päris palju aega möödas...wait what?
                          sellega ma olen juba harjunud, et chelsea karikaid võidab, sest see on see, mida üks suurklubi tegema peab ning mille üle ma rõõmustan koos teiste fännidega, aga kui näed kuidas chelsea suurim rivaal manu kaotab liiga viimasel üleaja minutil oma naabrile on lihtsalt fantast.

                          Kommentaar


                            Ise käisin siis Eesti Korvpalli meistriliigas oma lemmikklubile kaasa elamas ja mängu kahjuks ei näinud, kuid intekaid lugedes võib oletada , et mängupilt oli sitt ning mis muidugi taaskord näitas kui sitt ta on - ''Fernando Torres''

                            Kommentaar


                              Kas keegi neid häirivad trolle siit foorumist ära ei saa kustutada?

                              Nasfaliga olen nõus, mul on selline tunne, et Torres saadeti mingi vandenõu teooria kaudu Chelseasse, et neile lihtsalt sitta keerata. Ma kujutan ette, et tal on päris hull pinge peal....ja see pinge ei ole kadunud 2 aasta jooksul.....psüühhiliselt nõrkadel inimestel aeg klubi vahetada imo.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kas keegi neid häirivad trolle siit foorumist ära ei saa kustutada?
                                Tee uus foorum.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X