320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ''di matteo sacked before hughes for feck sake!!!!''
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Tõmmake nahhui! Kuradi persekukkunud klubi...


      // tra ma lihtsalt ei või, mul on nii piinlik klubi üle, keda ma toetan südamest*

      Kommentaar


        M007-e kõige vinguvamate fännidega klubide rändauhinna teekond:
        2008-2010 - Liverpool
        2010-2012 - Arsenal
        2012-... Chelsea

        Kommentaar


          imo veel hullem. Arsenali "miks klubi ainult müüb" hala suudan veel aktsepteerida ja murest aru saada. aga fc tšuksi fännide loogika on kuidagi erakordselt haiglane:

          12/13 80m naela eest uusi mängijaid
          11/12 70m naela eest uusi mängijaid
          10/11 100m naela eest uusi mängijaid

          järeldus: "tra, uusi mängijaid läheks vaja."

          Kommentaar


            no kui aastas 100 milli eest 1 mängija ostetakse, siis ongi juurde vaja ju

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Sinu "julge väide" on küll mingi suvalises suunas labidaga visatud sitt lihtsalt. Öelnud veel, et pigem läheb SAF Chelsea treeneriks, siis oleks täitsa 100 punkti saanud sellise jama eest. Arusaadav, et Pep'ile ei meeldiks kui tal kukil istutakse kuid jää vähe reaalsemaks oma väidetega.
              Näide näiteks, point oligi see et Guardiolat Chelsea peatreeneri rollis näha on ülimalt ebatõenäoline. Ma ei näe mingit põhjust miks ta peaks selle rolli endale võtma, eriti praegu. Isegi City on reaalsem variant arvestades nüüd töötab seal tema hea sõber Tixiki Begiristain. Seega säästke ennast ja ärge uskuge neid kuulujutte.

              Kommentaar


                Algselt postitas Converse Vaata postitust
                Tõmmake nahhui! Kuradi persekukkunud klubi...


                // tra ma lihtsalt ei või, mul on nii piinlik klubi üle, keda ma toetan
                Ma ei ütle kunagi selliseid sõnu klubi kohta, keda ma armastan...vahet pole mis juhtub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                  Ma ei ütle kunagi selliseid sõnu klubi kohta, keda ma armastan...vahet pole mis juhtub.
                  Väga üllas, palju õnne.

                  Kommentaar


                    Blue is the colour,
                    Winning is the game
                    When that doesn’t happen, the gaffer is to blame,
                    every year its the bloody same,
                    Chelsea, Chelsea is our name.

                    Ausalt öeldes täiesti sõnatu. Sama kuradi shite omaniku poolt pidevalt. Di Matteost, legendist, oma poisist ja fännide kauaaegsest lemmikust, on loomulikult kahju, paraku veel suuremat nördimust tekitab see vaadates noori, kes pingutavad veri ninast väljas, võidavad noorte FA Cup-e, aga kelle peale venelane kõrge kaarega kuseb, sest kui tulemusi ei ole, siis anname omanikule kinga, ostame uued kallid malendid ja palkame kellegi, kes neid hästi mängitada oskab. Ja kui ei oskagi, siis mis vahet seal on - hakkame uue ringiga pihta. Nõme, tõsiselt pettumustvalmistav käitumine, kord jällegi. Häbi on.


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    imo veel hullem. Arsenali "miks klubi ainult müüb" hala suudan veel aktsepteerida ja murest aru saada. aga fc tšuksi fännide loogika on kuidagi erakordselt haiglane:

                    12/13 80m naela eest uusi mängijaid
                    11/12 70m naela eest uusi mängijaid
                    10/11 100m naela eest uusi mängijaid

                    järeldus: "tra, uusi mängijaid läheks vaja."
                    Ärme üldista.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                      Ma ei ütle kunagi selliseid sõnu klubi kohta, keda ma armastan...vahet pole mis juhtub.
                      Ma teadsin ka ühte tüüpi kes armastas oma naist kuni too tema parima sõbraga honolulusse sõitis.

                      Kommentaar


                        ma mõtöesin et Interi teemas on lõbus halamist lugeda, aga siin ju kõike mitme kordselt Aitäh teile, leidsin endale uue hobi nüüd.

                        Taunikari on see tervemeeskond teil, ainukese normaalse lüli lasksite ka nüüd lahti. Edu teile !
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Ulme juhtkond teil ikka

                          Kommentaar


                            Ülihea uudis minu jaoks, well done Abram! RDM oleks pidanud juba suvel lahkuma, kuid talle anti võimalus, mida ta kahjuks ei kasutanud ära. Benitez oleks normaalne valik, ehk suudab Torrest mängima panna.

                            Kommentaar


                              Di Matteo's 'unacceptable run':
                              October 23: Shakhtar Donetsk 2 Chelsea 1 (Champions League)
                              October 28: Chelsea 2 Manchester United 3 (Premier League)
                              October 31: Chelsea 5 Manchester United 4 (Capital One Cup)
                              November 3: Swansea 1 Chelsea 1 (Premier League)
                              November 7: Chelsea 3 Shakhtar Donetsk 2 (Champions League)
                              November 11: Chelsea 1 Liverpool 1 (Premier League)
                              November 17: West Bromwich 2 Chelsea 1 (Premier League)
                              November 20: Juventus 3 Chelsea 0 (Champions League)

                              Tegelikult üsna ebamugavad mängud ja nende pärast peatreener vallandada, kes tegi eelmine hooaeg uskumatult head tööd - pole sõnu.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Appi appi buss läks katki. Aga DiMatteole kinga? See pole mingi klubi, see on nali. Ja roman on üks hullemaid asju mis inglise liigaga juhtunud.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X